Ne voleti seks...

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Sta mislite o osobama koje bas i ne vole seks i kojima je seks (bracna) obaveza? Mnogo ljudi u braku imaju seks tako jednom mesecno ili redje, cisto obaveza, da pregrme to nekako, njemu zapelo obicno, ona dala, i to je to, srecan brak.

E sad, sta je sa ljudima koji taj seks vide kao nesto zlo, pogano i lose? Razumeo bih da je neko imao neku traumu pa mu / joj je seks dojadio za ceo zivot, ali zasto ne zeleti seks sa voljenom osobom? Sta je tu lose, prljavo i nemoralno?

Cemu tolika averzija prema seksu, da li je taj seks nesto ponizavajuce za zenu (ili muskarca), ili samo glumimo neku "finocu i moralnost" ili nam je negde u glavi zapelo sa seksualnim razvojem?
 
Ebo brak. Brak sve ukenja i veza. Shugava monogamija oduzima slobodu. Zato ti se posle smuci sa jednom osobom da se gnjavis ceo zivot. Uzas. I sex je statusni simbol. Boolje karas svi te vole, dobra si pika svi te vole. Zato mnogi preziru sex. I ja ga prezirem i preziracu ga dokle god je tako u zivotu. U braku je sex cesto nagrada a ne podela uzitka. Pa ga i zato prezires. Nisi doneo platu na sto, nema sexa, potrudio si se, dobio si sexic.
 
Uvek treba da postoji kontrateza. Kada bi svi voleli sex bilo bi nas 200 milijardi. Uostalom sex je precenjen ima toliko ispunjujicijih stvari u zivotu. Ljudi previse razmisljaju o sexu i nametnut je previse. Nase drustvo je presexualizovano. Sve ostalo ne dobija svoju punu boju, prijatelji, licna strast kroz ambiciju u licnom ispunjenju , karijera (pod uslovom da zaista radis za sebe a da ne postoji odredjen sexualni impuls kao motiv).
 
Sta mislite o osobama koje bas i ne vole seks i kojima je seks (bracna) obaveza? Mnogo ljudi u braku imaju seks tako jednom mesecno ili redje, cisto obaveza, da pregrme to nekako, njemu zapelo obicno, ona dala, i to je to, srecan brak.

E sad, sta je sa ljudima koji taj seks vide kao nesto zlo, pogano i lose? Razumeo bih da je neko imao neku traumu pa mu / joj je seks dojadio za ceo zivot, ali zasto ne zeleti seks sa voljenom osobom? Sta je tu lose, prljavo i nemoralno?

Cemu tolika averzija prema seksu, da li je taj seks nesto ponizavajuce za zenu (ili muskarca), ili samo glumimo neku "finocu i moralnost" ili nam je negde u glavi zapelo sa seksualnim razvojem?
otud i ovolko prevara
 
Postoji takav poremećaj, devijacija, zove se aseksualnost, a u blažem obliku je frigidnost. Ima takvih ljudi, šta ćeš. Ja volim seks a posebno maratonski od po celu noć ali za to mi se retko kad ukaže prilika pošto zbog povećeg polnog organa partnerka ne može da izdrži sa mnom duže od 10 minuta.
 
Sta mislite o osobama koje bas i ne vole seks i kojima je seks (bracna) obaveza? Mnogo ljudi u braku imaju seks tako jednom mesecno ili redje, cisto obaveza, da pregrme to nekako, njemu zapelo obicno, ona dala, i to je to, srecan brak.

E sad, sta je sa ljudima koji taj seks vide kao nesto zlo, pogano i lose? Razumeo bih da je neko imao neku traumu pa mu / joj je seks dojadio za ceo zivot, ali zasto ne zeleti seks sa voljenom osobom? Sta je tu lose, prljavo i nemoralno?

Cemu tolika averzija prema seksu, da li je taj seks nesto ponizavajuce za zenu (ili muskarca), ili samo glumimo neku "finocu i moralnost" ili nam je negde u glavi zapelo sa seksualnim razvojem?

neki kažu da je aseksualnost normalna, al meni to nije normalno...
 
Pa, nije seks samo udji-izadji valjda, a? :lol:

Pa uđi izađi se jedino administrativno računa kao seks.

Inače jedanput mi je jedna cura dozvolila da joj ga stavim u dupe, ali nije mogao da uđe nikako.

I nikad nisam mogao da budem totalno grub u seksu jer onda partnerka krene da vrišti i da se sklanja čim malo ubrzam ritam.

Ne znam kakva je procedura za smanjenje polnog organa i može li mi to oštetiti zdravlje.
 
meni nikad nisu vrištale kad sam mećo u dupe...****** ga, ispod proseka sam...
misim sve to dok jednog dana nisam naleteo na ljuspicu i dok mi to nije ogadilo želju za analnim sexom jel...
 

Back
Top