"Nikolic:Kameron mi obecao ulazak u €U , ako Nole izgubi..." !!!

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.538
Ako ovo preCednik MoTa ne demantuje , onda stvarrrrno :

"Nikolić: Kameron mi obećao članstvo u EU ako Marej dobije meč
Tanjug | 09. 07. 2013. - 20:41h izmena vesti 20:58h | Foto: Beta, AP | Komentara: 48

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić iskoristio je današnju pres konferenciju sa visokom predstavnicom Evropske unije Ketrin Ešton da i njoj i novinarima prenese "obećanje" koje mu je dao britanski premijer Dejvid Kameron, prilikom njegovog nedavnog boravka u Londonu, na finalu Vimbldona.
Tomislav Nikolić: Mi smo svoje ispunili

Nikolić je rekao da je na meču Novak Đoković-Endi Marej sreo britanskog premijera, koji je bio "vidno uplašen za ishod meča".


- On mi je rekao: Tražite sve što hoćete, članstvo u EU... samo nemojte da nas pobedite - prepričao je Nikolić.

Dejvid Kameron i Endi Marej


On je, uz osmeh, prokomentarisao da sada od Eštonove traži da ispuni to obećanje.
- Mi smo svoje ispunili, na žalost - rekao je Nikolić.


Sa:

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/3...-mi-obecao-clanstvo-u-EU-ako-Marej-dobije-mec

Traju ta "nj`ova obecanja - radovanja " vec poodavno .
`90 - tih je bilo "ako Bora Jovic preda vlast poslednjem predsedniku Ex - Yu - S.Mesicu sleduje milijarda DM " ...
 
Ako ovo preCednik MoTa ne demantuje , onda stvarrrrno :

"Nikolić: Kameron mi obećao članstvo u EU ako Marej dobije meč
Tanjug | 09. 07. 2013. - 20:41h izmena vesti 20:58h | Foto: Beta, AP | Komentara: 48

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić iskoristio je današnju pres konferenciju sa visokom predstavnicom Evropske unije Ketrin Ešton da i njoj i novinarima prenese "obećanje" koje mu je dao britanski premijer Dejvid Kameron, prilikom njegovog nedavnog boravka u Londonu, na finalu Vimbldona.
Tomislav Nikolić: Mi smo svoje ispunili

Nikolić je rekao da je na meču Novak Đoković-Endi Marej sreo britanskog premijera, koji je bio "vidno uplašen za ishod meča".


- On mi je rekao: Tražite sve što hoćete, članstvo u EU... samo nemojte da nas pobedite - prepričao je Nikolić.

Dejvid Kameron i Endi Marej


On je, uz osmeh, prokomentarisao da sada od Eštonove traži da ispuni to obećanje.
- Mi smo svoje ispunili, na žalost - rekao je Nikolić.


Sa:

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/3...-mi-obecao-clanstvo-u-EU-ako-Marej-dobije-mec

Traju ta "nj`ova obecanja - radovanja " vec poodavno .
`90 - tih je bilo "ako Bora Jovic preda vlast poslednjem predsedniku Ex - Yu - S.Mesicu sleduje milijarda DM " ...


ovo ako je i trebalo da bude smesno jako je otuzno i vonja na volovsku pamet
 
mozda je budala to ozbiljno shvatila,ovaj covek cim otvori usta izazove katastrofu
Vala baš ,onaj Tadić je u prvom mandatu ,iako je bio i onda nesposobna budala, bar delovao koliko toliko razumno ,normalno, suvislo i pristojno , tek kad je drugi put izabran i kada mu je vlast već godinama pomerala mozak je počeo da lupeta, glupavi i ima šizofrenične ispade , a ovaj od samog početka i prvog dana vlasti kreno udarnički da se blamira,kreteniše i da trabunja ,ko slon u staklarskoj radnji.
 
@tema

Ako je to zaista rekao na press konferenciji on definitivno nije normalan :hahaha:

...vec vidim sve novine sta pisu, pa se poteze to pitanje da li je istina, sada je napravio problem i Cameronu, i Murray-u i Djokovicu .... :rotf:

ceo svet video sramotu kako je novak namestio mec... bio moj fan ali odsad je za mene nula kao covek i sportsmen... trebao je kao dzesi ovens u berlinu da razguzi onog jadnog skota
 
Vala baš ,onaj Tadić je u prvom mandatu ,iako je bio i onda nesposobna budala, bar delovao koliko toliko razumno ,normalno, suvislo i pristojno , tek kad je drugi put izabran i kada mu je vlast već godinama pomerala mozak je počeo da lupeta, glupavi i ima šizofrenične ispade , a ovaj od samog početka i prvog dana vlasti kreno udarnički da se blamira,kreteniše i da trabunja ,ko slon u staklarskoj radnji.

Toma se vodi sa "pricaj sta mislis":lol:
 
@tema

Ako je to zaista rekao na press konferenciji on definitivno nije normalan :hahaha:

...vec vidim sve novine sta pisu, pa se poteze to pitanje da li je istina, sada je napravio problem i Cameronu, i Murray-u i Djokovicu .... :rotf:

Ne brinite nista,...otisla je Dragica da uvalja Kraljici neke trave, baci pogled u solju i izgladi stvari!!!
 
ceo svet video sramotu kako je novak namestio mec... bio moj fan ali odsad je za mene nula kao covek i sportsmen... trebao je kao dzesi ovens u berlinu da razguzi onog jadnog skota

nemaju svi moc poput tebe da vide te Novakove finese, smatras li da je i na OI namerno izgubio od ridjana na travi ili ridjanu ta podloga boje "lezi"?
 
Ништа нас не сме изненадити.

Ништа 40, ето Вам пенис Господине Председниче.

- - - - - - - - - -

ceo svet video sramotu kako je novak namestio mec... bio moj fan ali odsad je za mene nula kao covek i sportsmen... trebao je kao dzesi ovens u berlinu da razguzi onog jadnog skota

Како је наместио :think: Ел си видео како га је кењала мрежа ?
 
tomo-cenis-da-su-bulj.jpg



:D
 
Одувек је хтео да буде већи Тадић од Тадића и у свему је надмашио Бориса Тадића.

Моодоње бришу реченицу у којој описујем у чему је ТоНи већи БоТа од Бориса тако да морате да употребите машту.
 

pa os da ti nacrtam bro.... zabole njega za srbiju tomu ili ne znam koga... ovo je bilo sredjeno jos pre pocetka, rafa i endi su ispali gospoda jer nisu hteli da ucestvuju u sprdnji i ispali su namerno ali srbin mora pa mora... i svi koji su igrali znali su. znaci ako se dicis pravoslajvljem a javno lazes sve one koji te vole cene podrzavaju i pravis ih idiotima ti nemas u dusi ni p od pravoslavlja.... a ovo sa skupljanjem love :lol: znas kad bi mu dosli svi iz kraljevske porodice i dali aber ( a oni daju aber da se daju pare) da se to organizuje...da je pocepo ono malo kretence sa jos ludjom i bolesnijom kevom ne bi mu ni izjavu uzeli u novinama... ovako je ispao baja...pustio ga je, svi hepi, skotska ostaje jos malko u kraljesvtvu, endi dobio od sponzora 75 miliona, sigurno su delkali on i nole, ovaj organizuje banket i skuplja lovu za fondaciju od onih probisveta iz kraljevske porodice koji ne postuju ni kejt sto ce da im da naslednika a ce da postuju tatu i mamu djokovica i noleta i tretirace ga kao prezervativ coveka... zapamti ove reci i videces sta ce biti za neku godinu....

otkako je borg napustio tenis tenis je preuzela svakaka mafija ali finale da se ovako namesti je skandal prvorazredni...
 

Back
Top