"Nikolic:Kameron mi obecao ulazak u €U , ako Nole izgubi..." !!!
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 130

Tema: "Nikolic:Kameron mi obecao ulazak u €U , ako Nole izgubi..." !!!

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1204

Exclamation "Nikolic:Kameron mi obecao ulazak u €U , ako Nole izgubi..." !!!

Ako ovo preCednik MoTa ne demantuje , onda stvarrrrno :

"Nikolić: Kameron mi obećao članstvo u EU ako Marej dobije meč
    Tanjug | 09. 07. 2013. - 20:41h izmena vesti 20:58h | Foto: Beta, AP | Komentara: 48

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić iskoristio je današnju pres konferenciju sa visokom predstavnicom Evropske unije Ketrin Ešton da i njoj i novinarima prenese "obećanje" koje mu je dao britanski premijer Dejvid Kameron, prilikom njegovog nedavnog boravka u Londonu, na finalu Vimbldona.
    Tomislav Nikolić: Mi smo svoje ispunili

Nikolić je rekao da je na meču Novak Đoković-Endi Marej sreo britanskog premijera, koji je bio "vidno uplašen za ishod meča".

- On mi je rekao: Tražite sve što hoćete, članstvo u EU... samo nemojte da nas pobedite - prepričao je Nikolić.

Dejvid Kameron i Endi Marej

On je, uz osmeh, prokomentarisao da sada od Eštonove traži da ispuni to obećanje.
    - Mi smo svoje ispunili, na žalost - rekao je Nikolić.

Sa:

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/392623/Nikolic-Kameron-mi-obecao-clanstvo-u-EU-ako-Marej-dobije-mec

Traju ta "nj`ova obecanja - radovanja " vec poodavno .
    `90 - tih je bilo "ako Bora Jovic preda vlast poslednjem predsedniku Ex - Yu - S.Mesicu sleduje milijarda DM " ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    888

Podrazumevano Re: "Nikolic:Kameron mi obecao ulazak u €U , ako Nole izgubi..." !!!

mozda je budala to ozbiljno shvatila,ovaj covek cim otvori usta izazove katastrofu
    http://www.youtube.com/watch?v=K-usSnOb3kM

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    552

Podrazumevano Re: "Nikolic:Kameron mi obecao ulazak u €U , ako Nole izgubi..." !!!

Одувек је хтео да буде већи Тадић од Тадића и у свему је надмашио Бориса Тадића.
    Poslednji put ažurirao/la dlugomir : 09.07.2013. u 22:59

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1765

Axa,znaci zbog radi toga je Nole izgubio....

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    661

to tomo, raskrinkavaj bagru!
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Aktivan član
    Učlanjen
    24.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sumnjivo lice Pogledaj poruku
    mozda je budala to ozbiljno shvatila,ovaj covek cim otvori usta izazove katastrofu
    Nevjerovatno, ali istinito,....trebali bi ga sto cesce u Zagreb slati, da im iskazuje srecu!!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Тома ће нас постати исто што и Џорџ Буш Млађи за Амере, извор зајебанције и подсмеха.
    Да ли има негде видео, да правимо колекцију свих хитова Томе Николића.
    Poslednji put ažurirao/la dlugomir : 09.07.2013. u 22:58

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku
    Ako ovo preCednik MoTa ne demantuje , onda stvarrrrno :

"Nikolić: Kameron mi obećao članstvo u EU ako Marej dobije meč
    Tanjug | 09. 07. 2013. - 20:41h izmena vesti 20:58h | Foto: Beta, AP | Komentara: 48

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić iskoristio je današnju pres konferenciju sa visokom predstavnicom Evropske unije Ketrin Ešton da i njoj i novinarima prenese "obećanje" koje mu je dao britanski premijer Dejvid Kameron, prilikom njegovog nedavnog boravka u Londonu, na finalu Vimbldona.
    Tomislav Nikolić: Mi smo svoje ispunili

Nikolić je rekao da je na meču Novak Đoković-Endi Marej sreo britanskog premijera, koji je bio "vidno uplašen za ishod meča".

- On mi je rekao: Tražite sve što hoćete, članstvo u EU... samo nemojte da nas pobedite - prepričao je Nikolić.

Dejvid Kameron i Endi Marej

On je, uz osmeh, prokomentarisao da sada od Eštonove traži da ispuni to obećanje.
    - Mi smo svoje ispunili, na žalost - rekao je Nikolić.

Sa:

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/392623/Nikolic-Kameron-mi-obecao-clanstvo-u-EU-ako-Marej-dobije-mec

Traju ta "nj`ova obecanja - radovanja " vec poodavno .
    `90 - tih je bilo "ako Bora Jovic preda vlast poslednjem predsedniku Ex - Yu - S.Mesicu sleduje milijarda DM " ...

ovo ako je i trebalo da bude smesno jako je otuzno i vonja na volovsku pamet

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1348

@tema

Ako je to zaista rekao na press konferenciji on definitivno nije normalan

...vec vidim sve novine sta pisu, pa se poteze to pitanje da li je istina, sada je napravio problem i Cameronu, i Murray-u i Djokovicu ....
    A Mari usque ad Mare

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Citat Original postavio sumnjivo lice Pogledaj poruku
    Vala baš ,onaj Tadić je u prvom mandatu ,iako je bio i onda nesposobna budala, bar delovao koliko toliko razumno ,normalno, suvislo i pristojno , tek kad je drugi put izabran i kada mu je vlast već godinama pomerala mozak je počeo da lupeta, glupavi i ima šizofrenične ispade , a ovaj od samog početka i prvog dana vlasti kreno udarnički da se blamira,kreteniše i da trabunja ,ko slon u staklarskoj radnji.
    The Show Must Go On...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    @tema

...vec vidim sve novine sta pisu, pa se poteze to pitanje da li je istina, sada je napravio problem i Cameronu, i Murray-u i Djokovicu ....
    ceo svet video sramotu kako je novak namestio mec... bio moj fan ali odsad je za mene nula kao covek i sportsmen... trebao je kao dzesi ovens u berlinu da razguzi onog jadnog skota

Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    888

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Vala baš ,onaj Tadić je u prvom mandatu ,iako je bio i onda nesposobna budala, bar delovao koliko toliko razumno ,normalno, suvislo i pristojno , tek kad je drugi put izabran i kada mu je vlast već godinama pomerala mozak je počeo da lupeta, glupavi i ima šizofrenične ispade , a ovaj od samog početka i prvog dana vlasti kreno udarnički da se blamira,kreteniše i da trabunja ,ko slon u staklarskoj radnji.
    Toma se vodi sa "pricaj sta mislis"

Aktivan član
    Učlanjen
    24.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@tema

Ne brinite nista,...otisla je Dragica da uvalja Kraljici neke trave, baci pogled u solju i izgladi stvari!!!

Elita frootsman (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    610

Ништа нас не сме изненадити.

Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    888

Citat Original postavio andrtejkr Pogledaj poruku
    ceo svet video sramotu kako je novak namestio mec... bio moj fan ali odsad je za mene nula kao covek i sportsmen... trebao je kao dzesi ovens u berlinu da razguzi onog jadnog skota
    nemaju svi moc poput tebe da vide te Novakove finese, smatras li da je i na OI namerno izgubio od ridjana na travi ili ridjanu ta podloga boje "lezi"?

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1348

A Mari usque ad Mare

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    597

Citat Original postavio frootsman Pogledaj poruku
    Ништа нас не сме изненадити.
    Ништа 40, ето Вам пенис Господине Председниче.

- - - - - - - - - -

Како је наместио Ел си видео како га је кењала мрежа ?
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    586

Ћути Томо молим те...
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Elita
    Učlanjen
    22.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Iebem ti...sto bi rek'o moj prijatelj noubadi...

Moderator petar.petrovic (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    158

Ime:  tomo-cenis-da-su-bulj.jpg
Pregleda: 30
Veličina:  49,0 KB

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    552

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Одувек је хтео да буде већи Тадић од Тадића и у свему је надмашио Бориса Тадића.
    Моодоње бришу реченицу у којој описујем у чему је ТоНи већи БоТа од Бориса тако да морате да употребите машту.

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    478

Auuu, pa on nije ni svestan da ga Englez zahebava.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa os da ti nacrtam bro.... zabole njega za srbiju tomu ili ne znam koga... ovo je bilo sredjeno jos pre pocetka, rafa i endi su ispali gospoda jer nisu hteli da ucestvuju u sprdnji i ispali su namerno ali srbin mora pa mora... i svi koji su igrali znali su. znaci ako se dicis pravoslajvljem a javno lazes sve one koji te vole cene podrzavaju i pravis ih idiotima ti nemas u dusi ni p od pravoslavlja.... a ovo sa skupljanjem love znas kad bi mu dosli svi iz kraljevske porodice i dali aber ( a oni daju aber da se daju pare) da se to organizuje...da je pocepo ono malo kretence sa jos ludjom i bolesnijom kevom ne bi mu ni izjavu uzeli u novinama... ovako je ispao baja...pustio ga je, svi hepi, skotska ostaje jos malko u kraljesvtvu, endi dobio od sponzora 75 miliona, sigurno su delkali on i nole, ovaj organizuje banket i skuplja lovu za fondaciju od onih probisveta iz kraljevske porodice koji ne postuju ni kejt sto ce da im da naslednika a ce da postuju tatu i mamu djokovica i noleta i tretirace ga kao prezervativ coveka... zapamti ove reci i videces sta ce biti za neku godinu....

otkako je borg napustio tenis tenis je preuzela svakaka mafija ali finale da se ovako namesti je skandal prvorazredni...

dulesrbenda nije na forumu
    Манастири и свето гудало,тоје нашу Вјеру сачувало
    Buduća legenda dulesrbenda (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    526

Николић је тотални идиот...
    ,,Солунски ратници јесу наши очеви и дедови, а колико смо ми њихови потомци – нека свако упита себе."-Антоније Ђурић

Aktivan član
    Učlanjen
    24.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Uzbuna po kladionicama!!!

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.01.2013., 18:53
  2. Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 04.12.2010., 14:48
  3. ana nikolic
    Autor to sam ja u forumu Video igre
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.07.2010., 11:36