Kukumavchenje

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Zasto na ovom podforumu u poslednje vreme ima toliko kukumachenja "jadnih" mushkaraca zbog zena?
Ako su vas syebale to treba da vam bude konstruktivno zivotno isqustvo a ne da se davite u samosazaljenju....pa nismo zene pobogu, to je njihov psiho profil,
Ili nas to zene sa klonovima trolaju da dignu sebi cenu makar virtuelno?
Za religiozne, manastir je uvek tu kao opcija.
 
Zasto na ovom podforumu u poslednje vreme ima toliko kukumachenja "jadnih" mushkaraca zbog zena?
Ako su vas syebale to treba da vam bude konstruktivno zivotno isqustvo a ne da se davite u samosazaljenju....pa nismo zene pobogu, to je njihov psiho profil,
Ili nas to zene sa klonovima trolaju da dignu sebi cenu makar virtuelno?
Za religiozne, manastir je uvek tu kao opcija.

zašto odmah poturaš predrasude?
ako sam žeMsko, ne znači da kukumavčim za svaku sitnicu
ono "jaaaaooooj slomila sam nokat" možeš u filmu samo da vidiš
nema kukumavčenja, ni za jedne ni za druge
idemo dalje, molim lepo :)
 
Nisu predrasude,nego je to generalno karakteristično za ženski pol,ne strktno,naravno! :)

Inace,napokon tema sa poentom. I zaista bi trebalo,da,svaki peh,kako kažeš,bude konstruktivno iskustvo!
 
Zasto na ovom podforumu u poslednje vreme ima toliko kukumachenja "jadnih" mushkaraca zbog zena?
Ako su vas syebale to treba da vam bude konstruktivno zivotno isqustvo a ne da se davite u samosazaljenju....pa nismo zene pobogu, to je njihov psiho profil,
Ili nas to zene sa klonovima trolaju da dignu sebi cenu makar virtuelno?
Za religiozne, manastir je uvek tu kao opcija.

muškarca u startu sjebe neka žena, bila to majka, učiteljica, prva školska ljubav ili kasnije ova fatalna...i kamen bi proplakao od tolikog sjeba pa zašto onda da se ne izjadate jedni drugima, jer nema ništa loše u tome da i muškarac pokaže slabost i prizna grešku, poraz, zajeb..
a sisica je onaj koji će i dalje ko kuče trčati za suknjom i molećivo cvileti ispod njenog prozora.
ovde (na ovom pdf.) su muške suze sasvim ok.
 
nema toga cale je drzao kevu na odstojanju ,ocvrsnuo sam na vreme i imam svoje JA , uciteljice su bile babe a mene su uvek samo mlade privlacile , drugarice u skoli su sluzile da proverim neke stvari o zenama i sve se potvrdilo da im emocije sluze samo za ostvarivanje interesa, a kasnije normalno busne i ne sluze za nista drugo vec dodatno razbusivanje i prosirivanje fi , zna se za kucu kakva se trazila.

Kako ide prvo ide prbno busenje pa razbusivanje na vise specijala i kad se potpuno razbuse onda ide hilznovanje.:per:
 
Zasto na ovom podforumu u poslednje vreme ima toliko kukumachenja "jadnih" mushkaraca zbog zena?
Ako su vas syebale to treba da vam bude konstruktivno zivotno isqustvo a ne da se davite u samosazaljenju....pa nismo zene pobogu, to je njihov psiho profil,
Ili nas to zene sa klonovima trolaju da dignu sebi cenu makar virtuelno?
Za religiozne, manastir je uvek tu kao opcija.

jel bogati...el ziv tuzni patak?:think:
 
ja mislim da su to stvarno zene samo u muskim telima?
Nema tu rezona muskarac moze da voli vise puta bez problema,svaku sledecu sve jace ako treba, da siri okolo genetski materijal. Zene samo jednom i gotovo.
Oni sto bi kukali i davili se u sopstvenoj bedi nebi sirili zenske nogice okolo....:think:
 
Ova tema mora da uđe u Hol slavnih foruma Krstarica.

Obratite pažnju: skupili se kršni momci, junak do junaka, tajkun do tajkuna - zbog čega?

Nećete mi verovati ali da kukumavče jer se kukumavči... tamo negde.

Ova grupa nesrećnih mladića je na očigled svima oformila klub za kukumavčenje protiv kukumavčenja.

Članstvo: krem bezumlja foruma Krstarica.

Daklem momci od srca ste me nasmejali a tri se dana pre toga nasmejao nisam :D

I još nešto. Momci...

 
oni pljuju žene kao igrače, ali igra je problem, a ne žene... što bi se reklo, hate the game not the player....
dakle, stvar je kvarna na višem nivou, samo malo ljudi može to da sagleda, you need to be genious to see the whole picture...
 
muškarca u startu sjebe neka žena, bila to majka, učiteljica, prva školska ljubav ili kasnije ova fatalna...i kamen bi proplakao od tolikog sjeba pa zašto onda da se ne izjadate jedni drugima, jer nema ništa loše u tome da i muškarac pokaže slabost i prizna grešku, poraz, zajeb..
a sisica je onaj koji će i dalje ko kuče trčati za suknjom i molećivo cvileti ispod njenog prozora.
ovde (na ovom pdf.) su muške suze sasvim ok.
pa jeste,strasne su to stvari. a ko je tacno tebe sjebo kibicka? :sad2: isto keva ili neko drugi?
 

Back
Top