Takticke p...osobe.

kaoH

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
258
Da li bi ste se palili (oba pola pitam) na osobu koja ne koristi sopntanost, nego taktiku (da ste svjesni toga), tj. da li bi moglo da vas privuce ista osim njeno tijelo, ako bi i ono moglo da vas privuce, posto mislim da tijelu car odnosno necar daje osoba koja ga nosi?
Da li mislite da ista ima ikakve prece namjere od toga da ima seks sa vama, ili da se hvali ulicom kako seta sa tako lijepom osobom?
Da li ste se ikad uvjerili u to da takva osoba ima ikakve druge namjere osim 2 gore pomenute, tako sto vam je na primjer neko priznao da je koristio taktiku (laz) da bi dosao do necega od ove 2 stvari gore jer mu je to bilo vremenski hitnije, ali da sad zeli da prema vama bude iskren, i spreman je da kaze sto je laz a sto istina?
I smeta li vam ako znate da nije crno ili bijelo nego sivo, tj. da osoba malo koristi i taktiku a malo ima i namjeru da bude iskrena?
 
Poslednja izmena:
Moze da me privuce mozda na prvu takva osoba, ali se ubrzo sve lako razotkrije. Mislim da nesto i nisam u RL bila u takvim situacijama, a retko kad i bude sve crno-belo, bar tako mislim...Spontanost mi je inace jako vazna, ali verovatno da postoje i jako dobri glumci koji je glume, kao sto rekoh tesko da je sve crno ili sve belo...
 
Moze da me privuce mozda na prvu takva osoba, ali se ubrzo sve lako razotkrije. Mislim da nesto i nisam u RL bila u takvim situacijama, a retko kad i bude sve crno-belo, bar tako mislim...Spontanost mi je inace jako vazna, ali verovatno da postoje i jako dobri glumci koji je glume, kao sto rekoh tesko da je sve crno ili sve belo...
Ovo je mozda zabranjeno pitati, ali sto ako je osoba u ponasanju i prici i seksu spontana osim u jednoj stvari: ne kaze ti da je drogirana i cime sve? Da li je to manjak spontanosti (ne to sto je drogirana (mada mozda jeste i to), nego to sto ti to ne kaze)? Mislim da jeste.
 
@ kaoH
Nije verovatno manjak spontanosti nego ne zeli da prica o tim stvarima jer je svesna loseg (mozda) ili je neiskrena (pre ce to biti), krije to i sl.
Opet se i to lako uvidi u RL, a stvarno ne znam kakve veze ima sa taktikom?
 
@ kaoH
Nije verovatno manjak spontanosti nego ne zeli da prica o tim stvarima jer je svesna loseg (mozda) ili je neiskrena (pre ce to biti), krije to i sl.
Opet se i to lako uvidi u RL, a stvarno ne znam kakve veze ima sa taktikom?
Ima veze bas zbog toga sto se to ne utvrdi lako (kad je osoba na mnogim nekim popularnim drogama (Kanabis, Kokain, Heroin i sve droge iz klase opijata i opioida, MDMA (tzv. "Ekstazi") itd.)), osim ako si sama uzimala iste, a nekad cak ni tad.
Neiskrenost i nespontanost su isto.
 
Poslednja izmena:
Ima veze bas zbog toga sto se to ne utvrdi lako (kad je osoba na mnogim nekim popularnim drogama (Kanabis, Kokain, Heroin i sve droge iz klase opijata i opioida, MDMA (tj. Ecstasy) itd.)), osim ako si sama uzimala iste, a nekad cak ni tad.
Neiskrenost i nespontanost su isto.

Nisam nikad, ali jako lako mogu to da otkrijem, mozda ne na prvu, ali to se uvidi.
Ne mislim da je isto, neko moze biti iskren ali krut u ponasanju, iskazima i sl.
 
Nisam nikad, ali jako lako mogu to da otkrijem, mozda ne na prvu, ali to se uvidi.
Ne mislim da je isto, neko moze biti iskren ali krut u ponasanju, iskazima i sl.
A ja ti tvrdim da meni bivsi drugovi narkomani nisu nikako mogli da provale kad sam uradjen a kad ne ako to ne znaju, mnogo puta. A nekad su mislili da sam uradjen i kad nisam.
Drogiran sam dolazio i kod psihijatra koji je bio bivsi narkoman, a vazi za najboljeg u Crnoj Gori, pa nije mogo da provali.
A ulazio sam drogiran i u stanicu policije.
Evo ti primjer: ako se drogiras, uzmi 10mg Diazepam (ako imas toleranciju na Benzodiazepine uzmi vise) i popusi Kanabis poslije 15 minuta. Ako te i najiskusniji narkoman koji te dobro poznaje kao osobu provali svaka mu cast.
 
Poslednja izmena:
@ kao H
naravno da mi ne pada na pamet to da radim, ali mislim kad te neko pogotovo dobro poznaje da ipak moze da se primeti promena u ponasanju, ako neko stalno to radi tesko ces i uociti promenu, upravo ovo sto si i opisao...al ova tema o drogi ti i nije za ljis...uopste...
 
Da li bi ste se palili (oba pola pitam) na osobu koja ne koristi sopntanost, nego taktiku (da ste svjesni toga), tj. da li bi moglo da vas privuce ista osim njeno tijelo, ako bi i ono moglo da vas privuce, posto mislim da tijelu car odnosno necar daje osoba koja ga nosi?
Da li mislite da ista ima ikakve prece namjere od toga da ima seks sa vama, ili da se hvali ulicom kako seta sa tako lijepom osobom?
Da li ste se ikad uvjerili u to da takva osoba ima ikakve druge namjere osim 2 gore pomenute, tako sto vam je na primjer neko priznao da je koristio taktiku (laz) da bi dosao do necega od ove 2 stvari gore jer mu je to bilo vremenski hitnije, ali da sad zeli da prema vama bude iskren, i spreman je da kaze sto je laz a sto istina?
I smeta li vam ako znate da nije crno ili bijelo nego sivo, tj. da osoba malo koristi i taktiku a malo ima i namjeru da bude iskrena?

Ko će ti majke ti, pitam te ja priznati to: "Znaš, ja sam te samo malo lažuckao, malo samo obmanjivao, malo se s tobom igrauckao, malo zezao, malo te vukao za taj lepi nosić, pitam te, ja, m? " Ne budi naivan, neće niko. I nikada. To bi samo mogao neki karakter od čoveka, koji kada te i upropasti, pa ima barem toliko stida i srama, da ti dođe na kućni prag, spusti nos do poda i kaže "Izvini". U kom ti svetu, živiš?

Ne smeta mi više ništa. Postavim se od samog početka, kao čovek. Ne muljam, ne lažem. Nisam neko ko muti. Čim uočim, i da pokušava, jer odmah namirišem saad laž, imah dobre (m)učitelje, sada ih na kolometar mogu osetiti. taj smrad mutljavine u rečima. Delima. Pogledima. I osmehu.

Samo sam sebe unapredila, sa sada lakše raspoznajem hoštaplere. Valjda je i to neki...Uspeh. Mora biti, da jeste. :lol:

I naravno...Begam. :lol:

:bye:
 
Poslednja izmena:
Pa ima ko oce. Ja kad sam koristio taktike desavalo se da poslije poljupca i hvatanja, ili seksa putem interneta, priznam djevojci gdje sam je sve slagao, i neke se cak nisu ni ljutile.
 
Da li bi ste se palili (oba pola pitam) na osobu koja ne koristi sopntanost, nego taktiku (da ste svjesni toga), tj. da li bi moglo da vas privuce ista osim njeno tijelo, ako bi i ono moglo da vas privuce, posto mislim da tijelu car odnosno necar daje osoba koja ga nosi?
Da li mislite da ista ima ikakve prece namjere od toga da ima seks sa vama, ili da se hvali ulicom kako seta sa tako lijepom osobom?
Da li ste se ikad uvjerili u to da takva osoba ima ikakve druge namjere osim 2 gore pomenute, tako sto vam je na primjer neko priznao da je koristio taktiku (laz) da bi dosao do necega od ove 2 stvari gore jer mu je to bilo vremenski hitnije, ali da sad zeli da prema vama bude iskren, i spreman je da kaze sto je laz a sto istina?
I smeta li vam ako znate da nije crno ili bijelo nego sivo, tj. da osoba malo koristi i taktiku a malo ima i namjeru da bude iskrena?

vecina ima taktiku, a svakome je cilj sex, samo je pitanje vremena i nacina da se do njega dodje
 
@ kao H
naravno da mi ne pada na pamet to da radim, ali mislim kad te neko pogotovo dobro poznaje da ipak moze da se primeti promena u ponasanju, ako neko stalno to radi tesko ces i uociti promenu, upravo ovo sto si i opisao...al ova tema o drogi ti i nije za ljis...uopste...
Naravno da je sub-tema o drogi za LjiS, jer neke droge daju bolju seksualnu mastu, izdrzljivost, zelju, sposobnost da ti se nakon orgazma opet javi zelja ubrzo, ali kad znas da je to zbog droge onda je nekako glupo. Zar ne?

nije mi se dalo da citam sve sto si napisao, ali nemam nista protiv taktike ako je dobra, to te tera da i ti ukljucis mozak i to je dobra igra i dobar trening.
Igra je kad znas (si obavijesten) da se igrate, a taktika je nesto sto se krije. Sama taktika bez igre koristi se na primjer u ratu.
 
Сви имају тактику, спонтаности у међуљудским односима нема, спонтаност је нпр када се о нечему прича тј нека екипа седи и ти кажеш нешто у тренутку што ти је дошло и сви се смеју, е то је спонтаност, али у међуљудским односима не постоји, свако има нешто да жели, неки циљ, чим имаш циљ имаш и тактику тј план, жеље итд итд.
 
MP5:"Сви имају тактику, спонтаности у међуљудским односима нема, спонтаност је нпр када се о нечему прича тј нека екипа седи и ти кажеш нешто у тренутку што ти је дошло и сви се смеју, е то је спонтаност, али у међуљудским односима не постоји, свако има нешто да жели, неки циљ, чим имаш циљ имаш и тактику тј план, жеље итд итд.

Higi on ti je Posebno Taktican,zato ga nijedna nece,doslo mu da se baci sa Pancevca,toliko ga nece,a takticar,ma Nevidjeno,sve zanosi u Levo kad prica,a taktika,o to je nesto posebno.
 
Higi on ti je Posebno Taktican,zato ga nijedna nece,doslo mu da se baci sa Pancevca,toliko ga nece,a takticar,ma Nevidjeno,sve zanosi u Levo kad prica,a taktika,o to je nesto posebno.

А шта ћеш, ето само кад тебе хоће а ја ћу некако осуђен на самоћу сам кроз живот свој, што би се рекло песнички.

nije lepo zvao me da izadjemo

Звао сам те да се прделекнемо што би се опет рекло, додуше сад већ не песнички.
 
super brak zamisljam tako da ne moras da se ubijas od taktike a da te spontanost ne ubije
i da ima muzike medju vama i svega toga a da niste gejevi
i da ste spc-ovci
ok ako niste odavde onda tamo na cijem ste tlu, to
vidjala sam te idealne brakove u nekoj rodbini i tu ima svega samo je jednostavno spolja, radili su na vreme sve
:( jednom sam se zapitala zasto nisam tako zasto sam komplikovala
pa sam pokusala da ne komplikujem
i sad mi deluje ... opasno? :(
ok brak nije idealan nikad da se razumemo
hehe postoje i deca pa da i zivite u nekoj shumi npr. e sad zasto ne more
e sad mesala bih tu ovo i ono i temu itd

sujeta samo :neutral:
 
Poslednja izmena:

Back
Top