Problem sa zastitom

lazar 94

Zainteresovan član
Poruka
147
Imam problem.. Kad pristupim nekim stranicama izbacuje mi ovu zastitu i ne znam kako da je uklonim, skidao sam stiki sa google alertsa i opet isto.. Na koju god stranu da odem ono mi skoro uvek izbaci sliku ispod.. Kako da se resim toga

3mj.png
 
Neki Avast-ov, noviji, sa neta sam ga skinuo free.. Brisao sam i preko onog programa cookes i sve, i ne biva..
Ako ne, daj link nekog dobrog antivirusa, free naravno, mada ja ne verujem da ovo ima neke veze s' tim.
 
Imam problem.. Kad pristupim nekim stranicama izbacuje mi ovu zastitu i ne znam kako da je uklonim, skidao sam stiki sa google alertsa i opet isto.. Na koju god stranu da odem ono mi skoro uvek izbaci sliku ispod.. Kako da se resim toga

3mj.png

A da nije problem u tim tvojim stranicama.Obicno kod ovog problema bude pretrazivac u pitanju,ali proveri stranice(jer ako kazes da i na drugom pretrazivacu radi isto).
Najlakse je da das nekom drugom(posaljes link)da on proveri da li moze da otvori stranicu!
 
dali mi neko moze pomoci da ubacim licencu i koju za avast ? nova sam na forumu ,ne poznajem dobro ovaj deo tj oko kompjutera ,pa sa zato u pomoc ovde na forumu ,kod vas ...molim vas za pomoc .imam neku registraciju -pise da traje 30 dana ,,,,
 
dali mi neko moze pomoci da ubacim licencu i koju za avast ? nova sam na forumu ,ne poznajem dobro ovaj deo tj oko kompjutera ,pa sa zato u pomoc ovde na forumu ,kod vas ...molim vas za pomoc .imam neku registraciju -pise da traje 30 dana ,,,,

Ako koristiš Avast Antivirus, treba samo da se registruješ u okviru programa i dobićeš licencu na godinu dana.
 
pa valjda je to taj avast free ?ili ...aj nek i neko da link odakle da skinem neki antivirus dobar i da mi da licencu koja ce duze trajati ,,,sve free ?jel zna neko ...ne mora avast ,,ali recimo neki antivirus koji smatrate najboljim ...molim vas ? vrti se u krug ,ko g ...u magli!
 
ja sam to i skinula predhodno ! i svugde gde je free sam skidala ,mozda nesto ne radim ispravno ??!:dash:
taj avast je vec skinut i odabrala skidanje koje je free (ne ono koje se naplacuje !) i to je to ,registracija mi traje 20 dana ...u cemu gresim ?
 

Back
Top