Udavaca, part 2.3.4.5.6.....

Sugenzi

Domaćin
Banovan
Poruka
3.644
Elem, posto mi je radno okruzenje zensko svakodnevno se susrecem sa zenskim trivijalnim zapletima i raspletima.
Meksikanske serije se odmotavaju tu pred mojim ocima.Jedna od cestih rola koje se vrte, su na tematiku udavaca .E sad nisu to vise one klasicne tematike gde cura nadje dilbera pa je taj isti zeni .Jok ti klasicni zapleti se slabo igraju.Sad su na sceni drugi kadrovi.Raspustenice koje su vec odavno izrolale te prve epizode sad se nadaju da ce se opet udati po drugi treci a neretko i po peti put.Godine ih stisle a i finansije.Od prvog puta su se neretko nesto i ovajdile ali od drugog treceg ili petog su uglavnom stetovale jer su naletale na iskusne mahere koji su ih vesto peljesili i ljubav je trajala tacno onoliko koliko je bilo i korsiti.Umesto da izvuku neke pouke polovnjace su uglavnom zbog besa i jeda smisljale samo "kvarnije" planove da ovog puta one nekoga opeljese i delimicno ili potpuno nadomeste one prethodne gafove i gubitke u materijalnom ali i nematerijalnom obliku.Najsveziji primer je upravo jedna takva polovnjaca sa decom koja je na sva zvona objavila da je konacno upecala onog pravog.O kako je kokodakala i sirila propagandu u najboljem maniru agit propa.Dasa je Crnogorac mladji od nje poprilicno , navodno izuzetno situiran pa jos i lep , ne smetaju mu njene dve cerke , isli su na letovanje a gde drugo no u Crnu Goru da joj pokaze svoju vilu .Udavaca vec kaparisala dasu , svadba je naravno obavezna.Bese ta euforija neko vreme kad eto macora.Dasa naizgled naivac ipak bio maher jer su oni provodi finansirani od njenog kredita koji joj je zavrsio u banci dok on ne podigne neki ljuti kesh koji samo sto nije stigao sa egsoticnih ostrva gde on navodno ima svoju kompaniju.Nabo joj je i cerke :hahaha: da sve ostane u krugu familije i volsebn o ispario u vidu lastinog repa.Polovnjaci tako ostade kredit, dugogodisnji za uspomenu i dugo secanje i busne cerke.:gace:
 
Pa kibice fensteru, nećeš mi verovati možda, ali evo: lik se zabavljao sa jednom devojkom. Posvađaju se nešto i ona odluči da ga šutne. On zatraži od nje još malo "pomirenja", a usput joj obradi mamu (razvedena valjda). I zamisli sledeću situaciju: on otišao u inostranstvo, a njih dve se kroz devet meseci obe porode.

Lično sam video tu mamu sa njenim detencetom, ali ćerku nisam video. To je sve bilo u selu moje sestre od tetke i video sam tu ženu, kada sam bio u gostima. To je bilo pre oko 14 godina.
 
Pa kibice fensteru, nećeš mi verovati možda, ali evo: lik se zabavljao sa jednom devojkom. Posvađaju se nešto i ona odluči da ga šutne. On zatraži od nje još malo "pomirenja", a usput joj obradi mamu (razvedena valjda). I zamisli sledeću situaciju: on otišao u inostranstvo, a njih dve se kroz devet meseci obe porode.

Lično sam video tu mamu sa njenim detencetom, ali ćerku nisam video. To je sve bilo u selu moje sestre od tetke i video sam tu ženu, kada sam bio u gostima. To je bilo pre oko 14 godina.


ma verujem ti,
svakakvog ljudskog otpada ima na ovome svetu, naročito ženskog (jer da one to ne dopuštaju, takvo se šta ne bi ni desilo) ali ...ne znam ni šta bih više napisala o toj gadosti,
zato bolje više ništa:)
 
Pa poenta priče je poprilično grozna, ali se krije daleko iza priče. Posledica i jeste da je ta nesrećnica na kraju žrtva svoje mašte, ali nešto drugo je tu meni žalosno: ljudska naivnost. Prosto mi nije jasno, da li je to toliko moguće i da li je priča istinita.

Opet, sa druge strane, treće ili četvrto lice (možda samo navijač u celoj priči) sam u jedno jako sličnoj priči. Držim palčeve da se situacija iz gore navedene priče neće ponoviti u ovom slučaju, jer bi deca baš mnogo pretrpela.
 
Suze roni polovnjaca za kreditom koji treba da otplacuje narednih pet godina ali mislim da joj je najteze palo saznanje da je zlatni prsten koji je dobila od badze najobicniji tresh dakle plagijat.Eh kako se hvalila pred koleginicama i pokazivala je sta joj je dasa iskesirao.Kovala je fantasticne planove kad ono medjutim.:hahaha:
 
Pa što je nisi posavetovao ? :D

ja sam isto imala neku čudnu ženturaču na poslu.52 godine žena,ponaša se kao neka tinejdžerka ! Hvata sve neke likove koji navodno imaju para.
Nazove ga,pita gde je i kaže šta da joj kupi .Kaže,ako mi ne kupi,raskidam vezu .

Najsmešnije je kada se skocka i dodje na posao.Plava bundica,šerpa plavo od one šišane jambolije(ambolije,kako se već tačno kaže) i to do pola struka,uske farmerke,neki kaiš što bode oči i cišele na štiklu ,ofarbana u plavo !
 
Komunikacija nizih novoa u kom se nalazi ta polovnjaca sa visim strukturama gde se nalazim ja odvija se samo u okviru struke i to u domenu naredjenje izvrsenje.Ne dozvoljavam privatnost ali sticajem informativnih okolnosti redovno sam obavesten sta se desava tamo dole.Kad se samo setim uzdaha njenih busnih koleginica raspustenica koje su prepricavale njenu srecnu kombinaciju i davale komentare da ima boga i da je i ona konacno upecala zlatnu ribicu to jest soma dajuci im nadu da ce se i one na slican nacin usreciti.Kolale su po odeljenju price o prstenu koji vredi minimum deset hiljada evra i ekskluzivnoj vili na moru koju ima taj dasa.Mudro sam cutao i smeskao se dok su polovnjace uzivo sanjale bajkovitu pricu o hepi endu.Sad kad je tikva pukla obesile su kljunove mada ima i onih koje su se razveselile i sebe utesile da nisu jedine koje su popusile.Kanda ce opet morati u lov .:hahaha:
 
Ocita je bila njena kalkulacija i euforija koja je usledila zbog te (ne)srecne okolnosti.Eh kako se drsko ponasala na poslu i to sam namerno tolerisao samo da vidim dokle ce ici.Nisam imao nameru da raskrinkam celu pricu u startu nego sam namerno pustio da vidim koliko ce daleko sve da ide ali se ipak ubrzo izjalovilo sve .Ostade joj sad kredit kao uspomena da ga vraca narednih pet godina.
 
To već nije polovnjača... To je dete u telu žene.

kakvo crno dete ,proracunato i namazano ka kub, dobila je sta je zasluzila ,ali nadje se za svaku nabedjenu maher koji ih spusti na zemlju -bez padobrana da procvile od nemoci i besa.:super:


mogu da podnesem kao zanimljivu priču o očaju i naivnosti žene u poodmakloj životnoj dobi, ali onaj deo o njenim ćerkama...ne znam, degutantno mi je i ne mogu od gađenja ni da komentarišem dalje.
A kakva majka takva i cerka... umesto da su osamarile mandova i prijavile kevi ,one ljubomorne i takmice se sa njom koja ce biti droljastija... lepo si rekla -polovnjace za gadjenje...
Kakav baja ,a one mislile ne zna nista o njima iz drugog kraja sad ce da nasedne na njihovu tugaljivu pricu i da nadrlja posle ko niko... kakav baja provalio ih na keca i dao im taman ono sto im treba i zapalio...:hahaha::rotf:
 
Kakav sofer on je biznismen koji ima mega turbo kompaniju na egzoticnim ostrvima, zbog poreza:per: mislim tako ga je ona predstavila ali ako se uzme u obzir epilog cele price sve opcije su otvorene.Koji bi to udarac bio da ga sretne za volanom nekog kamiona recimo gradske cistoce.
 
Pa pričao je tako meni drugar iz Srema kako je u jednom gradiću njegov stari drugar hteo da nahvata neke sponzoruše. One su imale neki aksion "Ne ulazim u auto lošiji od Golfa III" - dakle priča je iz kasnih devedesetih. Našao on sebi dobrog Golfa III i navodno za isto veće kresnuo sve tri sponzoruše. E sad, pozajmio je on taj auto i iduće veče, a ove odmah do njega za sto. I opet to veče on navodno bio sa sve tri. Iduće veče opet sve regularno, ali ih on na odlasku kući dovodi ispred njegovog stojadina. Pošto su im popadale vilice do poda, on ih naravno usput i sjeebe nekom rečenicom, nešto kao u stilu: "Šta je *****, mislile ste da nešto vredite?" Ne znam već tačno rečenicu, ali znam da je bilo tog pogrdnog izraza.
 
Bolja je solucija da se ovaj badza crnogorac pojavi u uniformi komunalca, mislim da bi polovnjaca u zemlju propala od stida jer je otrovala koleginice da je taj lik pun kao brod i da ima neku opaku vilu jahtu i sve pride.O kako je kokodakala i hvalisala se da ce od sad svaku zimu da provede na moru i to samo ne mestima gde sunce sija svaki dan.A tek onaj fals prsten pa to je videla svaka opajdara na odeljenju i uzdisala je za njegovim laznim sjajem.Lik je maherski slozio pricu i situaciju da im taj prsten navodno donese neki saner kojem je on tada rekao da ce mu platiti maksimalno 10.000 evra iako je taj lik trazio 20.000 tvrdeci da je prsten ukraden iz neke italijanske zlatare i da je tamo kostao skoro 80.000.Polovnjaca je nasela na tu fintu samo tako i kad ga je dobila sepurila se kao blesava.
Kad je sve puklo i kad je lik nestao odjurila je do zlatare da proda prsten ali tamo je docekao hladan tus bizuterija sa cirkonima realne vrednosti par desetina evra.
 

Back
Top