Burna noc
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Burna noc

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Burna noc

Ne izlazim cesto. Smanjila sam. Petak, subota,nedelje, ponekad cetvrtak. Sve sam videla, sve sam cula. Sve je isto. Izasla sam u subotu uvece sa mojom drugaricom Aleksom (ona se zove Aleksija, ali je skratila, jer joj izgleda seljacki. Njeni su poreklom sa Juga, pa joj je bilo glupo da je zovu Aleksija. Mislim da je to glupo, ali kapiram da hoce da se probije u ovom svetu.) Ona je debela. Pored toga, prilicno je besna i dosadna. Uvek se nesto raspravlja, tako da uvek rastera ljude od sebe. Izasla sam sa njom, jer je nisam dugo videla. Rekla je da je upoznala nekog tipa, koji svira gitaru i kao ima bend. Otisle smo do te neke rupcage u kojoj se pusilo i pilo. Pored te rupcage sam ranije izlazila u taj neki klub. Cula se Indira, a ja sam Aleksiji pravila drustvo. Sele smo za sto. prisao nam je neki budjavi konobar, koji je, znate onako, nizak i okretan i misli da ga ceo svet voli. Kosa mu je kovrdzava i ima neki pokusaj bradice. Poceli su da nesto sviraju, nesto bez veze. Nisam dizala paniku, jer sam videla da tu dolaze neki devijantni likove, u koje se Aleksija sa svojom debljinom uklapa, kao pazl. Cim smo usle, svi du poceli da gledaju u mene i da se dosaptavaju. Kao da nikada nisu videli neku elegantnu i sofisticiranu devojku. Taj je poceo da svira a sa njim su svirala jos trojica. Jedan klavijature, drugi neku gitaru i treci bubnjeve. Stalno su svirali neku pesmu "RUndek" na hiljadu nacina. To je valjda neki remiks. Dok je Aleksija gutala pivo, ja sam malo posmatrala te ljude okolo. Svi su bili nekako odvratni. Tu je bila jedna mala, simpaticna, sa masnom kosom, debelim nogama i plavim ocima. Ona se najvise gubila uz tu njihovu pesmu. Niko mi nije bio privlacan, iako je bilo par interesantnih moamka, cak je jedan dosao i seo sa nekim drugom pored nas. Osvrnula sam se oko sebe i shvatila da ja ne bih ni sa kim od njih bila u vezi. Aleksija je pila pivo i nesto se gubila na stolici. Plasila sam se da me ne obori, posto je sva kao trokrilni ormar. Ja sam joj rekla da alkohol i pivo goje, a ona je mi je rekla da zivi samo jednom. Ja sam pomislila: "Sto bi onda provodila taj zivot u debljini?!" Uglavnom, niko mi se nije svideo sem tog gitariste, koji je nesto i zavijao. Ta mala sa debelim nogama, plavim ocima i masnom kosom se non-stop nesto unosila i gubila pred njim. Morala sam da reagujem, posto su svi kao nesto slusali taj remiks. Otisla sam i pocela da igram. Iskreno, smorila sam se, jer je muzika bila odvratna, ali ja super igram. POsto su ljudi postepeno poceli da odlaze, i band je odsvirao svoje. Srecom. U pauzama sam uspostavila kontakt sa tim pevacem, pa smo na kraju svirke krenuli zajedno. Aleksija je digla nos i nesto gundjala. Primetila sam da je smorila i njega i mene. Ja sam mu predlozila da svratimo kod mene. Aleksija je posla, ali sam joj ja poslala SMS, da treba da ide kuci, posto mi se svidja. Otisli smo do mene. Malo smo caskali, poljubili smo se i onda smo se mazili. On mi je rekao da ga je malo uhvatio alkohol. Meni je on stvarno bio sladak i bas mi se svideo. Malo je procelav, ima neku bradu od tri dana. Cula sam od Aleksije da ima nekoliko stanova u gradu i neke apartmane na moru. On se malo osecao na cigare i alkohol, pa sam ga ostavila da spava u gostinjskoj sobi. Sutra ujutru sam se probudila. Nije radila ni pekara, ni kiosk, samo neki kiosk u koji ne volim da idem jer ima dosta matorih pijandura, koji sede i bleje. Tu radi neka devojka, koje mi je zao, posto mora da se davi sa njima. NArucila sam neku hranu. Odjednom sam shvatila, da mi neko spava u gostinjskoj sobi. On je ustao. Bas je bio odvratan. Debeo je. Nije debeo kao Aleksija. Rekao mi je da mora kuci, da je ozenjen i da ima dvoje dece. Zamislite, kakav je to covek. Nista nije rekao o sebi, a dosao je kod nekog u stan. Jos je i prespavao. Jedva sam cekala da ode.
    Poslednji put ažurirao/la Stevcina zabica : 08.07.2013. u 21:04 Razlog: slova ovooooolika

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6150

Podrazumevano Re: Burna noc

uh preeburna za moj ukus
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2728

Podrazumevano Re: Burna noc

superiska

Slične teme

1. ZASTO JE CURAMA TESKO DA SE ODLUCE NA SEX NA JEDNU NOC?
    Autor HEMULI u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 02.01.2018., 02:09
  2. Dal bi prevarili zu "jednu noc" ? Ako da,zasto?
    Autor YU u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 10.07.2012., 00:29
  3. VEZE NA JEDNU NOC
    Autor fizio u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 12.05.2008., 14:50
  4. noc ili dan?
    Autor pastuv u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.12.2003., 22:30
  5. 5 god. za jednu noc