Поскупљење струје од 1. августа за 11 одсто

Sipaću struju u tegle da imam za zimu

Повећани трошкови радне снаге морају да се покрију. А ти се покри зимус неким ћебетом или јорганом заједно са твојом драганом. Па кад падне мрак а ви сијалицу не палите због поскупљења има да поправите наталитет овој држави ихаааа....

Поскупљење стурје је само мера популационе политике. Подршка власти на мерама око повећања наталитета.
 
A što je i najinteresantnije, niko se i ne buni zbog sveg sranja kojim nas polivaju...Tako da druže Tihi sledi konačnica : Tako nam i treba kad smo šugav narod

brate ja zaradjujem nekoliko puta vise nego prosecan covek u ovoj zemlji i sam se cudim koliko mi para ode na zivotne mesecne troskove. skoro nikad manje od 1000 evra. A jos zivim u malom mestu u Srbiji.

Uvek imas neke neplanirane troskove , te auto , te registracija, te lekovi, te ovo te ono.

Kako ovaj obican narod zivi sa 200-300 evra meni nije jasno - tj jasno mi je odrice se od svega i steze kais.

Al ono sto mi nije jasno zasto taj narod cuti i trpi zasto ne izlazi na ulice da rusi vlast i kaze "ovako vise ne moze"

Dok kod nas poskupljuje pod SNS-om struja za 11% u Hrvatskoj pojeftinjuje

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hep-smanjuje-cijenu-struje-za-sest-do-sedam-posto/687702.aspx

A SNS je jos gora lopovska bagra od DS-a

Umesto da racionalizuju poslovanje EPS-a oni su zaposlili na hiljade svojih clanova u EPS.

I neko to mora naravno da plati.

A ko drugi nego obican narod preko vece cene struje?
 
Poslednja izmena:
Ajmo ovce EU-ropejske BEEEEEEEEEEEEE, BEEEEEEEEEEEEEEEEEE , BEEEEEEEEEEEEEEEE

Са напредњацима струја 20 одсто јефтинија

БЕ­О­ГРАД – Срп­ска на­пред­на стран­ка по до­ла­ску на власт омо­гу­ћи­ће гра­ђа­ни­ма Ср­би­је да ко­ри­сте елек­трич­ну енер­ги­ју ко­ја ће би­ти 20 од­сто јеф­ти­ни­ја не­го што је да­нас – ре­кла је члан Еко­ном­ског са­ве­та СНС-а Зо­ра­на Ми­хај­ло­вић.

Zorana-Mihajlovic-Milanovic.jpg


Пре­ма ње­ним ре­чи­ма, власт об­ма­њу­је гра­ђа­не твр­де­ћи да ће­мо оста­ти без стру­је ако не бу­де по­ску­пље­ња.

– То јед­но­став­но ни­је тач­но. СНС не­ће до­зво­ли­ти об­ма­ну гра­ђа­на Ср­би­је да су це­не елек­трич­не енер­ги­је пре­ни­ске – ре­кла је Ми­хај­ло­вић.

Она упо­зо­ра­ва да је у Ср­би­ју у по­след­њих 10 го­ди­на ушло 50 ми­ли­јар­ди евра, а зе­мља не­ма није­дан но­ви ин­фра­струк­тур­ни обје­кат. Пре­ма ње­ним ре­чи­ма, за по­след­њих 27 го­ди­на ни­је на­пра­вљен ни је­дан енер­гет­ски обје­кат.

СНС је на­ја­ви­ла је да ће уско­ро об­ја­ви­ти „Жу­ту књи­гу ко­руп­ци­је“, у ко­јој ће би­ти са­др­жа­не афе­ре у енер­гет­ским и оста­лим сек­то­ри­ма. Зо­ра­на Ми­хај­ло­вић ка­же да ће у књи­зи би­ти на­ве­де­но где је „др­жа­ва на­пра­ви­ла про­пу­сте и за­што те афе­ре ни­је ре­ши­ла“.

– Не тај­ку­ни, не­го енер­гет­ска ма­фи­ја, ко­ја, би­ло ди­рект­но, пре­ко пред­у­зе­ћа Ву­ка Ха­мо­ви­ћа и Во­ји­на Ла­за­ре­ви­ћа, или ин­ди­рект­но, пре­ко по­ли­ти­ча­ра, бив­ших и са­да­шњих др­жав­них се­кре­та­ра, пред­сед­ни­ка управ­них од­бо­ра, из­но­си у јав­ност тврд­ње да је стру­ја јеф­ти­на. СНС ће у „Жу­тој књи­зи ко­руп­ци­је“ пред­ста­ви­ти гра­ђа­ни­ма где је др­жа­ва на­пра­ви­ла про­пуст, и то на­ме­ран про­пуст – ре­кла је Ми­хај­ло­вић.

Д. Б.

http://www.pravda.rs/2011/08/10/sa-naprednjacima-struja-20-odsto-jeftinija/
 
E ako nek poskupe! Kad se ne bune oni kojima je najteže koji imaju decu što da se bunim ja? Nemam decu niti bilo koga izdržavam - lako mi je. Samo me zanima od čega će da plate bus plusove, struju, 'lebove, vrtiće i pelene.

Žalosno je što je to logika tipičnog stanovnika Srbije...Što da se bunim, lepo mi je samom i sa 30 hiljada mesečno...Samo tako nam treba, samo da se propadne
 
Žalosno je što je to logika tipičnog stanovnika Srbije...Što da se bunim, lepo mi je samom i sa 30 hiljada mesečno...Samo tako nam treba, samo da se propadne

Pa gde su ti koji se žale što žive sa 30.000din mesečno i imaju decu? Ja vidim samo da svi vade karte u autobusu pognutih glava i bušnih cipela a decu 'rane suvim 'lebom dok gledaju 'Farmu'. Valjda treba upravo oni kojima je dogorelo do nokata da se bune i idu na ulicu a ne ja da trubim okolo koja nemam ništa. Nisam ja ta koja je problem već SVI ostali koji ćute.
 
Ajmo ovce EU-ropejske BEEEEEEEEEEEEE, BEEEEEEEEEEEEEEEEEE , BEEEEEEEEEEEEEEEE

Са напредњацима струја 20 одсто јефтинија

БЕ­О­ГРАД – Срп­ска на­пред­на стран­ка по до­ла­ску на власт омо­гу­ћи­ће гра­ђа­ни­ма Ср­би­је да ко­ри­сте елек­трич­ну енер­ги­ју ко­ја ће би­ти 20 од­сто јеф­ти­ни­ја не­го што је да­нас – ре­кла је члан Еко­ном­ског са­ве­та СНС-а Зо­ра­на Ми­хај­ло­вић.

Zorana-Mihajlovic-Milanovic.jpg


Пре­ма ње­ним ре­чи­ма, власт об­ма­њу­је гра­ђа­не твр­де­ћи да ће­мо оста­ти без стру­је ако не бу­де по­ску­пље­ња.

– То јед­но­став­но ни­је тач­но. СНС не­ће до­зво­ли­ти об­ма­ну гра­ђа­на Ср­би­је да су це­не елек­трич­не енер­ги­је пре­ни­ске – ре­кла је Ми­хај­ло­вић.

Она упо­зо­ра­ва да је у Ср­би­ју у по­след­њих 10 го­ди­на ушло 50 ми­ли­јар­ди евра, а зе­мља не­ма није­дан но­ви ин­фра­струк­тур­ни обје­кат. Пре­ма ње­ним ре­чи­ма, за по­след­њих 27 го­ди­на ни­је на­пра­вљен ни је­дан енер­гет­ски обје­кат.

СНС је на­ја­ви­ла је да ће уско­ро об­ја­ви­ти „Жу­ту књи­гу ко­руп­ци­је“, у ко­јој ће би­ти са­др­жа­не афе­ре у енер­гет­ским и оста­лим сек­то­ри­ма. Зо­ра­на Ми­хај­ло­вић ка­же да ће у књи­зи би­ти на­ве­де­но где је „др­жа­ва на­пра­ви­ла про­пу­сте и за­што те афе­ре ни­је ре­ши­ла“.

– Не тај­ку­ни, не­го енер­гет­ска ма­фи­ја, ко­ја, би­ло ди­рект­но, пре­ко пред­у­зе­ћа Ву­ка Ха­мо­ви­ћа и Во­ји­на Ла­за­ре­ви­ћа, или ин­ди­рект­но, пре­ко по­ли­ти­ча­ра, бив­ших и са­да­шњих др­жав­них се­кре­та­ра, пред­сед­ни­ка управ­них од­бо­ра, из­но­си у јав­ност тврд­ње да је стру­ја јеф­ти­на. СНС ће у „Жу­тој књи­зи ко­руп­ци­је“ пред­ста­ви­ти гра­ђа­ни­ма где је др­жа­ва на­пра­ви­ла про­пуст, и то на­ме­ран про­пуст – ре­кла је Ми­хај­ло­вић.

Д. Б.

http://www.pravda.rs/2011/08/10/sa-naprednjacima-struja-20-odsto-jeftinija/

samo u beogradu su zaposlili u distribuciji preko 100 novih ljudi,svi iz sns,a niko nije dobio otkaz,guraju se ujutru ko ce da dodje prvi i zauzme stolicu
 
Pa gde su ti koji se žale što žive sa 30.000din mesečno i imaju decu? Ja vidim samo da svi vade karte u autobusu pognutih glava i bušnih cipela a decu 'rane suvim 'lebom dok gledaju 'Farmu'. Valjda treba upravo oni kojima je dogorelo do nokata da se bune i idu na ulicu a ne ja da trubim okolo koja nemam ništa. Nisam ja ta koja je problem već SVI ostali koji ćute.

Naravno ( na kraju, ne treba kukati, isto je od Domanovića do sad s ovim narodom....samo ga treba gaziti, gore nego SPS i SNS zajedno, izgleda )
 
samo u beogradu su zaposlili u distribuciji preko 100 novih ljudi,svi iz sns,a niko nije dobio otkaz,guraju se ujutru ko ce da dodje prvi i zauzme stolicu

U Kraljevu verovao ili ne - PREKO 50

Nemaju stolice za sve ove sto su ih zaposlili a kamoli sta drugo. Pa mucenici mora da zuje po hodnicima i cekjau kad neko zapali iz kancelarije da malo sednu.
 

Back
Top