religiozan partner

gica

Legenda
Poruka
54.803
ko je bolji u krevet, relegiozni ili ne?
da li su extremni bolji od običnih? ili gori?
uopšte, recite nešto o odnosu religioznosti i seksualiteta na individualnom nivou, nešto sam se zamislio?

ako baš insistirate, možete i da napravite listu
 
ko je bolji u krevet, relegiozni ili ne?
da li su extremni bolji od običnih? ili gori?
uopšte, recite nešto o odnosu religioznosti i seksualiteta na individualnom nivou, nešto sam se zamislio?

ako baš insistirate, možete i da napravite listu

Ako je neko religiozan, odnosno vernik, ne znaci da je zatucan, nema razlike, moz da bude cak i bolji, naravno ne pricam napamet :)
da ti pravim listu ne pada mi na pamet...:ztongue:
 
Zavisi koliko religiozna i koliko joj se religija mesa u zivot pa i seks.
Imao sam ne toliko dobra iskustva sa religioznim devojkama, jer su posmatrale seks kao neko gresno zlo (kome opet teze :zper:), ne nesto normalno i ljudski.

Opet, verovatno postoje zene (i muskarci) koji seks gledaju kao neko gresno zlo i bez religijskog uticaja.
 
Zavisi koliko religiozna i koliko joj se religija mesa u zivot pa i seks.
Imao sam ne toliko dobra iskustva sa religioznim devojkama, jer su posmatrale seks kao neko gresno zlo (kome opet teze :zper:), ne nesto normalno i ljudski.

Opet, verovatno postoje zene (i muskarci) koji seks gledaju kao neko gresno zlo i bez religijskog uticaja.

e, pa to, i meni se čini da religija samo mož da smeta. bar ove naše lokalne

- - - - - - - - - -

ja sam iskreni moderator
ako razumes shvatices

sanjaš da mi pokažeš sise? :D
 
e, pa to, i meni se čini da religija samo mož da smeta. bar ove naše lokalne

Zavisi koliko utice to, neke devojke se "stide" jer je to gresno, pre braka, mada ne znam, meni ni jedna nije rekla, "ne dam, cuvam se za brak, jer je seks pre braka gresan", tako da ne mogu da kazem da je religija 100% kriva, tako da je ovo moja spekulacija samo.

A i te religiozne, znaju da iznenade :zper:, ali opet mi se cini da imaju neke kocnice u svojim glavama i nikako da se oslobode, da li su to religijske, drustvene, ili neki licni trip u vezi seksa ne znam.
 
ko je bolji u krevet, relegiozni ili ne?
da li su extremni bolji od običnih? ili gori?
uopšte, recite nešto o odnosu religioznosti i seksualiteta na individualnom nivou, nešto sam se zamislio?

ako baš insistirate, možete i da napravite listu

Najbolje na Religiji da pitas one forumasice sto se loze na takve vernike :lol:
 

Back
Top