Vanredno takmicenje - LETO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.824
Leto....more, sunce, jezero, reka, priroda, planina, hladovina .... leto i sve vezano za njega..desavanja, kako ga provodite, uspomene sa letovanja, razglednice, sve.. tema je izuzetno siroka i aktivira kreativnost do maksimuma.
Sobzirom da leto dugo taje i takmicenje ce trajati do sredine septembra.

Tema: LETO


Pravila...Svako ko je clan krstaricinog foruma ima pravo da ucestvuje


Pravila

1. Fotografije moraju biti vase delo.

2. Zabranjeno je stavljati potpis na fotku.

3. Fotografija mora biti 800x600 (ili priblizne) rezolucije.

4. Photoshop-obrada dozvoljena.

5. Svako ima pravo da posalje DVE fotografije po takmicenju.

6. Fotografija mora odgovarati zadatoj temi.

----------------------------------------------------------------------------------------
Slanje fotki
Fotke saljete putem pp-a...... Monarh


Rok za slanje fotografija je 15.9.2013.g.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Detalji oko glasanja bice objavljeni 15.9.2013.g.


Sve sto nije jasno mozemo ovde da postavljamo pitanja i odgovore


[VAZNO]
Posto je u pitanju vanredno takmicenje i nagrada ce biti vanredna.
Pobednik ce dobiti pravo na izbor teksta u naslovu korisnickog imena po izboru.

da preciziram... radi se o tekstu iznad zelenih reputacionih kockica: aktivan clan, elita, legenda, starosedelac .....
pobednik ce moci da izabare bilo koji tekst umesto tih generickih tekstova.


 
:roll: ne idem na more..reke su zagadjene a planinčinu ne volem!
izemti mene :( a rok je definitivvno dugačak...no valjda će u procepu biti vanredno-vanrednih tema izmedju :)

imas setaliste kraj vode u pancevu..mozes to da slikas :)

odes na adu... kej... ratno ostrvo .. izbor je sirok :)


@ platin

da li su ove godine stavili pontonski mopst do ratnog ostrva?

@ tol

bice redovnih takmicenja
 
Aaaaaaaaaaaaaa!!! septembar:pljus:
E a tacno sam znala da ce nova tema biti LETO.. samo sam se plasila ovog dugoggg roka..:mrgreen:
al ce da napunimo ovu temu do tada:srecna:
ja cu da se presaltujem ovde...kod mene leto traje 6 meseci...ima da ih kacim:whistling:
mada sad kad malo bolje razmislim...sta da fotkam sto vec nisam??:think:
 
IMG_2382.JPG


IMG_2386.JPG


IMG_2398.JPG


IMG_2350.JPG
 
injaoooooo! ima da ga turim da curi po rukama :) :hahaha:

ja mislim da ce ucesnika biti sve manje( taktika povecavanja br. fotki)...cenim za leto br. 8..ae licitiramo :)...:aha:

Mozda bude vise ovaj put, dosta je laka tema..ja cu poslati dve sigurno :lol:
Mada iz mog iskustva sve ove velike vanredne ( Bozic, Uskrs, praznici) budu losije ili bude manje ucesnika jer da se ne lazemo, u tim prilikama ljudi uzivaju i tesko da vecina razmislja o umetnickom kvalitetu kojim bi zadovoljila standarde Krste.
No ovog puta mozda i bude fotki...ko god je otisao na more ima bar 20 solidnih fotki jer prosto priroda, more, planine..takve stvari su toliko predivne da moras bas biti car i po da ukenjas...

ja mislim da cemo doci do 15 olako, mada se vise junacim nego sto to stvarno mislim :lol:
 
ja mislim da ce ucesnika biti sve manje( taktika povecavanja br. fotki)...cenim za leto br. 8..ae licitiramo :)...:aha:

nema nikakve taktike.. takmicenje je dugo, ljudi ce imati gomilu fotki i problem da se odluce koju da posalju i zato smo ovo takmicenje specijalno podigli na dve fotke.
identicnu stvar smo uradili i prosle godine..ne vidim potrebu za ironijom i bacanjem hejta.

http://forum.krstarica.com/showthread.php/561013-Vanredno-takmicenje-LETO?highlight=leto

a evo i samih radova koga zanima

http://forum.krstarica.com/showthread.php/576957-GLASANJE-na-vanrednu-temu-LETO?highlight=leto
 
kakva ironija i hejt(kaj ti je to-prevedi)..jeote stvarno ste pogrešili profesiju, treba da radite u policiji, CIA,BIA, i sl :fdlan:

i ŠTA JE OVO SADA kojimoj?:dontunderstand:kako turaš fotke unapred? jel znaeš da se ne smeju stavljati fotke unapred?:rtfm:..( pa ondaK može):cvet:..pa o5 uvedena mera:thumbdown:..pa..jbt..mukami!:bljuc::fdlan::ljutko:

ovo mi liči na sex posle izedanja luka belog, crvenog a može i crnog..kada flora menja miris &ukus(nije Grand)..pa ti se smuči i setjanje na majčino mleko:bljuc:

@ čajldika...ceniš da tje biti 15najs' postavljača? :ceka: :srecna::zkez:
 
Stvarno mislim da bi trebali da se dogovorite tu medj sobom malo bolje, mislim na supermode i moderatore i admina, ili da bar malo bolje kontaktirate jer sve ovo jako lose utice na sve nas, redovne korisnike ovog pdfa...
I ako smo svi voljni da postujemo pravila, nemojte nas zbunjivati, da ne kazem neku goru rec.
 
Stvarno mislim da bi trebali da se dogovorite tu medj sobom malo bolje, mislim na supermode i moderatore i admina, ili da bar malo bolje kontaktirate jer sve ovo jako lose utice na sve nas, redovne korisnike ovog pdfa...
I ako smo svi voljni da postujemo pravila, nemojte nas zbunjivati, da ne kazem neku goru rec.

Da nismo ovako sujetni,možda nam sve to ne bi toliko smetalo.:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top