more...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
reko' da ovo otvorim na ljisu, al tamo mi nekako postalo mnogo mrtvo za ovakve teme...a možda i oću, vide ćemo...
skojim bi forumašicom forumašem išli išla na more...?
hvala...
 
Sa Vandom. Da se ispricamo u nekoj hladovini letnje baste. Na plazu ne volim da idem, nisam snicla da se pecem.


Neke forumase i forumasice bih volela videti negde na nekom okupljanju ali da se ne predstavljamo jedni drugima po niku vec ko prepozna koga prepozna a upoznavanja nema.
 
sad si mi sjebo koncepciju skroz sto ti to treba dzorzdi?kakva crna plaza ne bi ni ivdli mora ...zene iz skandinavije dodju budu petnestak danaa ne okupaju se ...neiskusno skroz od tebe
 
reko' da ovo otvorim na ljisu, al tamo mi nekako postalo mnogo mrtvo za ovakve teme...a možda i oću, vide ćemo...
skojim bi forumašicom forumašem išli išla na more...?
hvala...

Isao bi s forumasima, bilo bi dobre zezancije, vecinom su to duhoviti ljudi koji, reklo bi se, umeju da se zabave. :)
Sa forumasicama ne bi smeo da idem, plasim se da me ne zloupotrebe i iskoriste ovako mladog i zelenog, moje krhko telo nije doraslo njihovim apetitima, prohtevima, idejama, ne bi podneo tako intenzivan i raznovrstan seks... :rumenka: :D
 

Back
Top