Младенци разочарани поклонима, питали госте зашто су добили толико мало пара!
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Младенци разочарани поклонима, питали госте зашто су добили толико мало пара!

Elita Пријезда (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3213

Podrazumevano Младенци разочарани поклонима, питали госте зашто су добили толико мало пара!

Брачни пар у САД обратио се на Фејсбуку својој званици са свадбе и том приликом изразио је своје незадовољство малом количином новца коју су добили као свадбени поклон

Американка по имену Тања је са својим момком присуствовала венчању пријатељице, а као поклон је младој и младожењи дала 100 долара. Међутим, новопечени брачни пар није био задовољан сумом, па је сутрадан Тањи послао поруку путем Фејсбука.

- Прошле седмице сам била на венчању познанице, и пошто нисам у завидном финансијском положају, однела сам 100 долара, заједно са својим дечком – започиње причу Тања.

- Сутрадан сам добила писмо које гласи овако:

“Здраво Тања, како си? Само сам хтела да знам постоји ли неки посебан разлог због ког си незадовољна нашом церемонијом венчања, пошто си дала само 100 долара? Овако мала сума нас је изненадила, будући да смо платили 200 долара по месту, сматрајући да ће гости бити дарежљивији. Колико ја знам, и ти и твој момак радите, тако да сте у могућности да донесете више од 100 долара и не видим разлог због кога нисте то урадили. У сваком случају, када буде твоје венчање, вратићемо истом мером. Срећно у свему!”

http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/777429-mladenci-razocarani-poklonima-pitali-goste-zasto-su-dobili-toliko-malo-para

Ајде сад прави свадбу а да не уђеш у булу
    То је Европа, коју треба чврсто гледати у очи и ништа јој не веровати. Ни када спава!
    Kosovo c'est la Serbie

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

Podrazumevano Re: Младенци разочарани поклонима, питали госте зашто су добили толико мало пара!

bila je već ta tema na pedefetu "žene"...
    mukami

gost 286428 nije na forumu
    kad me Cak Noris prihvati za prijatelja,svi cete dobiti batine :)
    Domaćin
    Učlanjen
    18.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Младенци разочарани поклонима, питали госте зашто су добили толико мало пара!

Citat Original postavio Пријезда Pogledaj poruku

Брачни пар у САД обратио се на Фејсбуку својој званици са свадбе и том приликом изразио је своје незадовољство малом количином новца коју су добили као свадбени поклон

Американка по имену Тања је са својим момком присуствовала венчању пријатељице, а као поклон је младој и младожењи дала 100 долара. Међутим, новопечени брачни пар није био задовољан сумом, па је сутрадан Тањи послао поруку путем Фејсбука.

- Прошле седмице сам била на венчању познанице, и пошто нисам у завидном финансијском положају, однела сам 100 долара, заједно са својим дечком – започиње причу Тања.

- Сутрадан сам добила писмо које гласи овако:

“Здраво Тања, како си? Само сам хтела да знам постоји ли неки посебан разлог због ког си незадовољна нашом церемонијом венчања, пошто си дала само 100 долара? Овако мала сума нас је изненадила, будући да смо платили 200 долара по месту, сматрајући да ће гости бити дарежљивији. Колико ја знам, и ти и твој момак радите, тако да сте у могућности да донесете више од 100 долара и не видим разлог због кога нисте то урадили. У сваком случају, када буде твоје венчање, вратићемо истом мером. Срећно у свему!”

http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/777429-mladenci-razocarani-poklonima-pitali-goste-zasto-su-dobili-toliko-malo-para

Ајде сад прави свадбу а да не уђеш у булу
    Hehe,znaci i Amerima je odzvonilo kad su poceli da obracaju paznju na poklone
    Sad jos samo da dobiju Milosevica,Seselja,Tadica,Vuka,Dinkica

Buduća legenda svarozic (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    991

Pa kako je nije sramota samo sto pišljivih dolara da baci na tacnu...
    Džaba kupaći na rese
    kad nema šta da se trese!

Elita Пријезда (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3213

Сошло време да будеш срећан ако те заобиђу са позивницом за свадбу
    То је Европа, коју треба чврсто гледати у очи и ништа јој не веровати. Ни када спава!
    Kosovo c'est la Serbie

Iskusan Rudjer (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    261

Ja da sam na Tanjinom mjestu, odgovorio bih takođe pismom:
    ''Nećete vi biti ni pozvani na moju svadbu kad ste tako bezobrazni.''

Elita Пријезда (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3213

Kosovo c'est la Serbie

Elita mina68 (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1014

Рецесија.
    Преко трња до звезда!

Elita
    Učlanjen
    15.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1803

Fenomenalno!

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3010

iskusno!
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Idioti. Ko pravi svadbu sa očekivanjem da mu se te pare vrate, taj je idiot.

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    491

Citat Original postavio Rudjer Pogledaj poruku
    Ja da sam na Tanjinom mjestu, odgovorio bih takođe pismom:
    ''Nećete vi biti ni pozvani na moju svadbu kad ste tako bezobrazni.''
    Taj rad!

Citat Original postavio j.p.SU Pogledaj poruku
    Idioti. Ko pravi svadbu sa očekivanjem da mu se te pare vrate, taj je idiot.
    Slažem se.
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Slične teme

1. Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 16.05.2012., 13:16
  2. Зашто се нико не буни.
    Autor simeon. u forumu Arhiva
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 29.10.2003., 13:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku