Дачић и Палма на кик-бокс турниру у Јагодини
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Дачић и Палма на кик-бокс турниру у Јагодини

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    553

Podrazumevano Дачић и Палма на кик-бокс турниру у Јагодини

Dačić i Palma na kik-boks turniru u Jagodini
    A. Mitrović | 08. 07. 2013. - 00:58h 01:10h | Foto: A.M. | Komentara: 0 .Premijer Srbije Ivica Dačić, gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma, predsednik Narodne skupštine Nebojša Stefanović i 15 ambasadora prisustvovali su večeras kik-boks spektaklu u Jagodini.

Ime:  359130_kik-boks-mec-jagodina-2013-foto-a-mitrovic_ff.jpg
Pregleda: 16
Veličina:  45,0 KB
    Premijer Dačić je nakon spektakla poručio da je, posle Hrvatske, Srbija sledeća zemlja koja mora ući u Evropsku uniju.
    - Posle Hrvatske mi smo sledeća zemlja koja mora ući u EU. To je naš cilj broj 1 i ja ću taj stav zastupati u daljim razgovorima sa predstavnicima Vlade Srbije. To sa rekao i na današnjem sastanku sa njima - rekao je Dačić.

- Mi ćemo svake godine u ovo vreme analizirati rezultate koje smo postigli. Ovu vladu održavaju rezultati. Ništa spektakularno se nije desilo na današnjem sastanku, nije bilo svađe. Mi smo ozbiljni političari. Sledeće nedelje ćemo se dogovoriti šta su naši sledeći ciljevi, nakon toga ćemo to izneti na vladi. Ulazak u EU, put ka Evropi je cilj broj 1, drugi cilj ne nezaposlenost. To ne možemo bez stranih investicija I povoljnog ambijenta - naveo je on.
    Večeras je u sportskoj hali "Jasa" u Jagodini, umesto u Končarevu kako je najavljivano, održan kik-boks turnir, a pobedu su izvojevali "Palmini tigrovi".

U istorijskoj pobedi "Palmninih tigrova", gde su Jagodinci pobedili Poljake u svih pet mečeva, najveće ovacije publike izazvao je Aleksandar Konovalov koji je savladao Mihaila Krolika, javio je dopisnik "Blica".
    - Presrećan sam, publika je bila fantastična, reč je bio težak, Poljak izuzetno nezgodan protivnik. Ali, savladao sam ga - rekao je on.

Pobedili su i Predrag Mijajlović, Mihajlo Jovanović, Boban Marinković, Miloš Anić.

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/392295/Dacic-i-Palma-na-kikboks-turniru-u-Jagodini

Мене занима, ко је млади господин између председника Владе РС и председника Народне скупштине РС?

_nobody_ nije na forumu
    Zivot je Zivotinjsko Carstvo u kome NE caruje Drugarstvo!
    Veoma poznat
    Učlanjen
    01.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Дачић и Палма на кик-бокс турниру у Јагодини

Iebes Dacica i Celavog guzonju, i kik boks... Mene je mnogo vise potresao poraz Djokovica na Wimbledonu. Gledao sam drugi set. Nole je dobro poceo, i drzao je ritam. Nedostajalo mu je energije, to se jasno videlo da snage nema, da su mu energetski rezervoari prazni. Andy je na mahove igrao dobro, imao je i srece, ali sreca prati hrabre. Nole je poveo sa 4:1, i onda je Andy servirao. Dobio je, 4:2, tada je servirao Nole. Andu je imao 15:40, ali je Nole bio u stanju da izdrzi, i da preokrene do prednosti. I tu je bio kraj.

Andy je napravio brejk, u 7om odlucujucem gemu. Na mahove je Nole igrao u stilu 50og sa svetske rang liste.

E da, Dimlomicija nisam zamjetio. Pokazivali su sve, osim njega. Kao da za resizere meca nije postojao. Mogu da kazem da su Tomu dobro uklopili u ambijent Central Court-a. Ashes and Dust!

_nobody_

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1142

Podrazumevano Re: Дачић и Палма на кик-бокс турниру у Јагодини

Ова тема је више политичка, лок.
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Slične teme

1. Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 24.10.2010., 23:27
  2. Дачић: Нема коалиције са ДС-ом
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 12.09.2008., 21:47
  3. Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 08.07.2008., 22:23
  4. Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 17.06.2008., 11:08
  5. Odgovora: 33