prevare
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: prevare

aleksa ndar nije na forumu
    i kao svim nomadima sloboda u mislima, vreo vetar u kosi, toplota u srcima
    Elita aleksa ndar (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    764

Podrazumevano prevare

Kada muskarac prevari zenu, ako se pomire, bice sve u redu poslije ... a kada zena prevari muskarca, ako on nju ne ostavi ona ce njega postepeno odbacivati jer je mlakonja zato sto je nije sutnuo ? a ? sto dalje znaci ako zena prevari mora biti gotovo, i to je jos jedan manje razlog da varate vi ...

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2737

Podrazumevano Re: prevare

netacno...mrzi me da objasnjavam, spava mi se

Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    764

lazes, sutnula bi mlakonju ... osim ako on nije mlakonja nego iskreno nije ga ni pogodilo, a onda je bezosjecajan, sutnula bi ga opet

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2737

masni su mi brci

Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    764

molim zabice ?

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2737

cmokic cmok i odo u carstvo snova

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

Citat Original postavio aleksa ndar Pogledaj poruku
    Kada muskarac prevari zenu, ako se pomire, bice sve u redu poslije ... a kada zena prevari muskarca, ako on nju ne ostavi ona ce njega postepeno odbacivati jer je mlakonja zato sto je nije sutnuo ? a ? sto dalje znaci ako zena prevari mora biti gotovo, i to je jos jedan manje razlog da varate vi ...
    naravno opet prica o petlu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat
    Učlanjen
    04.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Неће га одбацити, што би одбацила будалу која јој је преко тога прешла, па прећи ће преко чега год... То не значи да га и даље неће варати, али просто има ту некога коме ће да прода празну причу. И нема ту ако жена превари, превариће само јој дај ситуацију.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

baš tako bude u većini slučajeva...
    znači rešenje je čak i ako bi oprostio, ponašaj se kao da nećeš nikad oprostiti...ako vidi da olako praštaš, tek si se onda sjebbo, tek će onda da vršlja...
    mukami

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Fakultet za bagrem i sandalovinu, Beograd
    Reputaciona moć
    0

Konačno jedna originalna tema...
    Još kad bi neko otvorio jednu o analu, ih....

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    571

zanimljivo je koliko muskaraca gaji fobiju od toga da ima rogove ali se zato ne libe da se sami upuste u avanturu prevare...
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Iskusan firedragon9 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Ne bre, nije ovo nikakvo pravilo sto si napisao, u oba slucaja doci ce do poljuljavanja odnosa iz korena pogotovo ako je ozbiljna veza u pitanju, dal ce oprostiti ili ne druga je stvar, a svaki odnos posle te prevare je individualan kod svake licnosti, kod svakog para, a zavisi i od situacije...
    Nemoj nikad da odustanes od onoga sto volis, nije zivot ako se ne borish...

Elita BILI DOUP (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    574

aham

zivot ce se pretvoriti u poligon, pesadijske prepreke
    Incidit in Scyllam qui vult vitare Charybdim
    One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production.
    Too weird to live, and too rare to die.

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2260

Ko te jednom izda, opet će. Đubrad ostaju đubrad. Nema tu nikakve rasprave i polemike. Niko se tu ne menja, samo je pitanje vremena i na koji način će ti opet zabiti nož u leđanca.

I samo je to istina, sve drugo su puka zavaravanja.

Znači, sve je samo stvar karaktera i nemanja, pa ono..Istog.

I tu svaka priča staje.

Barem kada sam ja lično, kao čovek u pitanju.

Iskusan Blau (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    387

Citat Original postavio sunasceJeca Pogledaj poruku
    Ko te jednom izda, opet će. Đubrad ostaju đubrad. Nema tu nikakve rasprave i polemike. Niko se tu ne menja, samo je pitanje vremena i na koji način će ti opet zabiti nož u leđanca.

I samo je to istina, sve drugo su puka zavaravanja.

Znači, sve je samo stvar karaktera i nemanja, pa ono..Istog.

I tu svaka priča staje.

Barem kada sam ja lično, kao čovek u pitanju.

Када би ја којим случајем преварио тебе,дал би прихватила мој опрост ако би заплесали на пољима росним...ако би се мој торзо спојио са твојим белим грудима као ономад кад је месец обасјавао наша знојава тела...јел би ми опростила Јелена ?
    Господару служим,слугама господарим!

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2260

Citat Original postavio Blau Pogledaj poruku
    Када би ја којим случајем преварио тебе,дал би прихватила мој опрост ако би заплесали на пољима росним...ако би се мој торзо спојио са твојим белим грудима као ономад кад је месец обасјавао наша знојава тела...јел би ми опростила Јелена ?
    Blau, ja tebe ne poznajem. Jer se ne upoznajem s ljudima odavde, ali šala kao šala je super napisana, baš si me nasmejao. Imah danas teško šugav dan, ova tvoj šaljiv post je baš duhovito ispao. Ali, zarad jednoumlja koje caruje ovde, moram napisati da imaš nekada vrcave šale. To kao prvo. Kao drugo, ko je bio dovoljno lud u mom životu, da me izda, hvala mu. Ne zna , da je sebi naudio, a ne meni. I ko pljune na moju istinski čistu ljubav, kojom sam volela tog nekoga, sretno mu bilo bez mene.

A, kad bi kao, iko imao herca da me upozna i stane mi na crtu, ovakva kakva sam, taj bi neko bio kao ja, i ne bi me nikada na takav način povredio.

Takav se nije desio ni u realu, a ne da će tu.

I kao četvrto, da...Ako si već neko , korisniče Blau, ko čita moje postove, onda bi trebao da već i sam znaš, da sunašceJeca, ne oprašta nikakve prevare, izdaje i povrede.

Da sam neko, ko će se uvek izdignuti s dna, ali da nema nikakvog oproštaja ko pljune na ono što ja srcem dajem ljudima.

Što bih opraštala ljudima nepoštrovanja? Imam svoje ja, dostojanstvo, princip i integritet.

Što je nekome šubrašag, jer sam čestita, nekome će nekada, sigurna sam, biti od neprocenjive važnosti.

Ja se time ne opterećujem. Nekada, kao "mala" jesam a onda sam porasla i shvatila koliko vredim.

A, to šta su gazili..gazili su.

To im ostavljam.

Više neće.

Nijedan.

Iskusan Blau (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    387

Citat Original postavio sunasceJeca Pogledaj poruku
    Blau, ja tebe ne poznajem. Jer se ne upoznajem s ljudima odavde, ali šala kao šala je super napisana, baš si me nasmejao. Imah danas teško šugav dan, ova tvoj šaljiv post je baš duhovito ispao. Ali, zarad jednoumlja koje caruje ovde, moram napisati da imaš nekada vrcave šale. To kao prvo. Kao drugo, ko je bio dovoljno lud u mom životu, da me izda, hvala mu. Ne zna , da je sebi naudio, a ne meni. I ko pljune na moju istinski čistu ljubav, kojom sam volela tog nekoga, sretno mu bilo bez mene.

A, kad bi kao, iko imao herca da me upozna i stane mi na crtu, ovakva kakva sam, taj bi neko bio kao ja, i ne bi me nikada na takav način povredio.

Takav se nije desio ni u realu, a ne da će tu.

I kao četvrto, da...Ako si već neko , korisniče Blau, ko čita moje postove, onda bi trebao da već i sam znaš, da sunašceJeca, ne oprašta nikakve prevare, izdaje i povrede.

Da sam neko, ko će se uvek izdignuti s dna, ali da nema nikakvog oproštaja ko pljune na ono što ja srcem dajem ljudima.

Što bih opraštala ljudima nepoštrovanja? Imam svoje ja, dostojanstvo, princip i integritet.

Što je nekome šubrašag, jer sam čestita, nekome će nekada, sigurna sam, biti od neprocenjive važnosti.

Ja se time ne opterećujem. Nekada, kao "mala" jesam a onda sam porasla i shvatila koliko vredim.

A, to šta su gazili..gazili su.

To im ostavljam.

Više neće.

Nijedan.

коцка је бачена
    Господару служим,слугама господарим!

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

zena tje da oprosti ako iskreno voli a mushkarac-balkanicus vazda tje prebacivati i podyebavati i sta njoj preostaje drugo vetj da ga shutne? misim

Slične teme

1. prevare
    Autor JSP u forumu Arhiva
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 27.08.2004., 00:33
  2. ZASTO muskarci tesko prastaju prevare
    Autor Wester23 u forumu Žene
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 08.08.2004., 02:21
  3. Muske prevare
    Autor Mostarka78 u forumu Žene
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 03.08.2004., 01:53
  4. Kako dileri pokusavaju da prevare kupce?
    Autor laik u forumu Automobilizam
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 24.07.2004., 12:12
  5. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.04.2004., 07:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •