Todor Jovanovic

Upravo tako. I moj deda je imao karcinom bubrega,covek i njegova ekipa mu je garantovala uspeh,makar znatno produzenje zivota,a on nas je posle par meseci napustio.
Ne bih da grešim dušu,ali one kapsule,kaše,medovi sigurno ne škode,ali ni ne pomažu,makar ne znatno!
Rekao bih da je čisto bacanje para i gubljenje vremena raspitivati se i kupovati te proizvode.
 
Niti sam narucivala njegove proizvode niti imam nameru

Ali ima mi logike ono njegovo objasnjenje da kad od stresa u organizmu "pobrljave" hormoni , tj. losi nadvladaju a dobri opadnu onda padne i imuni sistem i tad se covek razboljeva - i to tamo " gde je najtanji" - neki dobijaju tumore, drugi bolesti srca, treci nesto trece...
I, ako sam dobro shvatila, njegovi preparati pomazu da se sve dovede u normalu. I samim tim da bolest nestane. Sad da li oni stvarno pomazu ili ne ne znam ali mislim da zdravom ishranom, sa vise kretanja, manje hemije i na sebi i u sebi i u svojoj okolini mozemo da pomognemo svom organizmu da se izbori sa bilo kojom bolescu.

Negde sam procitala: "Nema neizlecivih bolesti. Postoje samo pacijenti koje ne mozes izleciti"

I verujem da je to tacno.

Sad, izgleda da nema univerzalnog leka za odredjenu bolest jer nekom jedna stvar pomogne a drugom ne. A opet nekom pomogne nesto suprotno. Ja verujem da pomaze i pozitivan stav ( puno toga je u nasoj glavi ) isto koliko i ishrana
 
Marketing je čudo,lepo upakovana laž prodaje proizvod,krema protiv bora,celulita,kosa prosto buja lepa i zdrava,ma sve je milina.Od svega toga što čuješ odbaciš 90% i onih 10 % što ostane može da posmatra samo kao mogućnost da je istina.Kupovala sam Todoxin,nisam ga posmatrala kao univerzalni lek koji sređuje sve moguće,od istrebljenja bubašvaba do leta u drugu galaksiju.Imao je svoju ulogu u lečenju,med,limun i biljna mešavina ne mogu da nanesu zlo,a na neki način su davali psihološku podršku,budila se nada u nemoguće.Jeste skup veoma,no kad se boriš sa vetrenjačama,učinićeš sve da pomogneš na najbolji način koji ti je dostupan.

Kad se čuje prognoza od šest meseci preživljavanja,nema se vremena za mnogo razmišljanja i čekanja,počinješ bitku ili se predaješ i čekaš kraj.Uz pomoć hemije,zračenje,operacije,Todoksin i još neke preparate vreme se produžilo na tri godine i šest meseci,meni je to bio dobitak i te kakav.Ne tvrdim da je Todoksin tu imao glavnu ulogu,ne znam dovoljno i nisam stručnjak,ali šta god da je radio,na ovaj ili onaj način,bio je od pomoći.
 
Poslednja izmena:
.Imao je svoju ulogu u lečenju,med,limun i biljna mešavina ne mogu da nanesu zlo,a na neki način su davali psihološku podršku,budila se nada u nemoguće.Jeste skup veoma,no kad se boriš sa vetrenjačama,učinićeš sve da pomogneš na najbolji način koji ti je dostupan.

Kad se čuje prognoza od šest meseci preživljavanja,nema se vremena za mnogo razmišljanja i čekanja,počinješ bitku ili se predaješ i čekaš kraj.Uz pomoć hemije,zračenje,operacije,Todoksin i još neke preparate vreme se produžilo na tri godine i šest meseci,meni je to bio dobitak i te kakav.Ne tvrdim da je Todoksin tu imao glavnu ulogu,ne znam dovoljno i nisam stručnjak,ali šta god da je radio,na ovaj ili onaj način,bio je od pomoći.

U pravu si, kad je covek suocen sa tako strasnom prognozom treba sve moguce i nemoguce da proba. Nesto mora da pomogne
Drago mi je da su doktori pogresili u svojoj prognozi u vezi tebe
Znam zenu kojoj su pre 16-17 godina rekli da ima tri meseca pred sobom - a i danas je ziva i zdrava. Samo se ne treba predati
 
Treba biti realan, doticni Todor Jovanovic garantovano pomaze ukoliko pacijent to hoce,
kod teskih bolesti je psihicko stanje mnogo bitno,

ljudi cesto hoce da kazu ti preparati od meda itd. ne skode ali i ne pomazu,
ko je god bio kod doktora i njegove ekipe on dobije jasna upustva da prilikom lecenja najtezih bolesti i koriscenja TODOXIN-a
ne sme ni da se proba npr. meso i ostalo zivotinjskog porekla, ljudi taj deo preskoce jer niko nece da se odrekne hrane koju voli,
sto je neophodno da bi lecenje bilo potpuno, iskreno znam slucajeve gde su najteze bolesti izlecene...

Ja dobro znam koliko se moj deda pridrzavao uputstava,i koliko mu je to "pomoglo". Molim vas da u sklopu marketinga ne povredjujete duše onih koji se bore ili onih koju su izgubili bližnjeg.

Hvala.
 
Izvini prijatelju,
nije nikakav marketing, nisam imao nameru da uvredim bilo koga, zao mi je,

samo cu reci da na mom licnom zdravstvenom primeru koje nije bilo toliko opasno,
ali niko od zvanicne medicine dugi niz godina nije mogao da mi otkloni problem, dr Todor je vrlo uspesno izlecio
 
Poslednja izmena:
Onaj lik sto prodaje njegov Todoksin koji leci rak...? Po meni obican sarlatan.''

Sta je jos pricao, da se HIV ne prenosi seksualnim putem ili tako nesto?

Sarlatana ima uvek i svugde i bice ih jos sigurno...u svakom vremenu vise ili manje...

dolaze novi trenutno aktuelni, stari brzo nestanu i tako se smenjuju iz godine u godinu,

ali Todoxin je patentiran pre oko 40-ak i vise godina i jos ga nesto odrzava...
mnogo se izdvaja od uobicajenih sarlatana po mnogo stvari, a po broju godina i trajanja proizvoda bas mnogoo...

mozda ce neko da misli da ovo pisem zbog marketinga, stvarno nije, jednostavno tvrdim da moze da pomogne...
 
Znam samo da mi je stric umoro od raka i pored toga sto je koristio njegove preparate...

Ima li neko koga je izlečio? Evo me. Pre 10 godina dijagnoza kancer, a danas zdrava kao dren. Pored toga imala sam astmu, koje već 5 godina nema. Šetam u proleće obalama reka, u parku, bez najmanje tegobe. Čitam Todorove knjige, koristim već 10 godina razne preparate i jedva čekam novembar da uzmem još koji do Božića. I nigde u njegovim knjigama ne piše da je izlečenje garantovano i, baš u svakoj kaže da su to dodatni preparati koji mogu pomoći. A moje izlečenje je krenulo, uz pomoć Todora Jovanovića, iz moje glave, jer je odatle krenula i bolest.... Knjige i preparati su pomogli ne samo meni, već i mojoj familiji, mojim prijateljima i poznanicima... Poklonila sam bar deset njegovih knjiga prijateljima jer nam je jedna bila malo....Jednostavno, on me vratio prirodi, receptima mojih baka, mentalnom zdravlju i uverenju da mogu pomoći sama sebi...
 
Ima li neko koga je izlečio? Evo me. Pre 10 godina dijagnoza kancer, a danas zdrava kao dren. Pored toga imala sam astmu, koje već 5 godina nema. Šetam u proleće obalama reka, u parku, bez najmanje tegobe. Čitam Todorove knjige, koristim već 10 godina razne preparate i jedva čekam novembar da uzmem još koji do Božića. I nigde u njegovim knjigama ne piše da je izlečenje garantovano i, baš u svakoj kaže da su to dodatni preparati koji mogu pomoći. A moje izlečenje je krenulo, uz pomoć Todora Jovanovića, iz moje glave, jer je odatle krenula i bolest.... Knjige i preparati su pomogli ne samo meni, već i mojoj familiji, mojim prijateljima i poznanicima... Poklonila sam bar deset njegovih knjiga prijateljima jer nam je jedna bila malo....Jednostavno, on me vratio prirodi, receptima mojih baka, mentalnom zdravlju i uverenju da mogu pomoći sama sebi...

uredu je to sto te je vratio prirodi, ali nije lepo da ti to naplacuje i da kaze kako te je izlecio... Ne znam, necu da tvrdim nista ni da je ovako ni onako... Nekad i dijagnoze budu pogresne.
Sve mora biti podlozno strucnom i postenom testiranju i lekovi iz farmaceutske industrije i ovi Todorovi... Ne treba nikom verovati na rec, a posebno ne onima koji ti nesto prodaju i naplacuju!
 
Ima li neko koga je izlečio? Evo me. Pre 10 godina dijagnoza kancer, a danas zdrava kao dren. Pored toga imala sam astmu, koje već 5 godina nema. Šetam u proleće obalama reka, u parku, bez najmanje tegobe. Čitam Todorove knjige, koristim već 10 godina razne preparate i jedva čekam novembar da uzmem još koji do Božića. I nigde u njegovim knjigama ne piše da je izlečenje garantovano i, baš u svakoj kaže da su to dodatni preparati koji mogu pomoći. A moje izlečenje je krenulo, uz pomoć Todora Jovanovića, iz moje glave, jer je odatle krenula i bolest.... Knjige i preparati su pomogli ne samo meni, već i mojoj familiji, mojim prijateljima i poznanicima... Poklonila sam bar deset njegovih knjiga prijateljima jer nam je jedna bila malo....Jednostavno, on me vratio prirodi, receptima mojih baka, mentalnom zdravlju i uverenju da mogu pomoći sama sebi...

:ok::bye:

- - - - - - - - - -

uredu je to sto te je vratio prirodi, ali nije lepo da ti to naplacuje i da kaze kako te je izlecio... Ne znam, necu da tvrdim nista ni da je ovako ni onako... Nekad i dijagnoze budu pogresne.
Sve mora biti podlozno strucnom i postenom testiranju i lekovi iz farmaceutske industrije i ovi Todorovi... Ne treba nikom verovati na rec, a posebno ne onima koji ti nesto prodaju i naplacuju!

Pa cekaj sad, covek ima znanje, nije s njim rodio, ulagao je u sebe, to kosta, i na kraju krajeva mora ziveti, od -hvala- se ne bi leba najeo.
Ako pacijent misli da je dovoljno progutati tableticu i ode rak, grdno se varaju. Neophodna je promena svesti i komletnog nacina zivota uz dodatak lekovitog bilja, uspej je skoro tu.
 

Back
Top