Kolor šampon

~Nightwish~

Aktivan član
Poruka
1.520
Ovako, imam tamno braon kosu koja vuče na crveno i hoću da promenim boju u crno, ali ne želim da se farbam, a ne znam koji kolor šampon da uzmem. Kakva su vaša iskustva i koji se ne ispira tako lako?
 
ma sad si me fakticki razocarala :lol:

tema: nemam pojma nisam nikad probala, ali sam cua da isusuju kosu
htela ko zaludni tinejdzer da probam neki u ludoj boji ali hvala sv kravi ipak sam brzo posle pojave te misli rekla sebi ajde ne budali :lol: mislim nije neka velika steta opere se al opet....
e da i cula da posle ispiranja ostane malo pa se skine posle par pranja
nemam pojma kolko je sta tacno ipak su to tracevi od pre vise od 10 god... :aha:
 
Meni najlepse izgleda sa kanom... ostale crnke mi deluju nekako jeftino... bas moras paziti... i zaobidji onu zift crnu...

isto
nego cula kao tanji se kosa, a niko da kaze kako
i drugarica fural jedno 3, 4 god kanu i pocela da histerise kako joj se stanjila i prestala
a imala inace tanku i slabasnu
nije neki dokani materijal :lol:

al dobro kanom je trajnije, ona hoce nesto kratko izgleda
 
isto
nego cula kao tanji se kosa, a niko da kaze kako
i drugarica fural jedno 3, 4 god kanu i pocela da histerise kako joj se stanjila i prestala
a imala inace tanku i slabasnu
nije neki dokani materijal :lol:

al dobro kanom je trajnije, ona hoce nesto kratko izgleda
Pa i kolor šamponi su samo slabije farbe... i oni uglavnom ostanu dok kosa ne izraste, pogotovo te tamnije boje.
Ja nisam čula, ali sve je moguće... ali opet bolja verzija od onih kiselina.
 
isto
nego cula kao tanji se kosa, a niko da kaze kako
i drugarica fural jedno 3, 4 god kanu i pocela da histerise kako joj se stanjila i prestala
a imala inace tanku i slabasnu
nije neki dokani materijal :lol:

I ja sam čula da tanji kosu tako što zapušava folikule, ali opet čini dlaku debljom zato što se lepi na nju, tako da mu na kraju dođe na isto. :confused:
 
Ovako, imam tamno braon kosu koja vuče na crveno i hoću da promenim boju u crno, ali ne želim da se farbam, a ne znam koji kolor šampon da uzmem. Kakva su vaša iskustva i koji se ne ispira tako lako?

b9_4dd06b774c28d.jpg


Uzmi za pocetak neku od braon nijansi, da vidis kako ti kosa prima.
Spira se postepeno, u roku od nekih mesec ipo, dva.
Sledece farbanje je opet cela kosa jer nema izrastka.
Meni je odlican, jer mi odrzava prirodnu boju kose
eventualno par nijansi svetliju/tamniju
ne ostecuje mi kosu, a mirise predivno :zaljubljena:
 
Tesko ces se otarasiti crvenog pigmenta sa kolor samponom, bar ja tako mislim, kod ispiranja ce uvek da ti vuce na crveno, ali probaj... u svakom slucaju se kolor sampon brze spere nego klasicna farba :)
 

Back
Top