Kosach

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
jebbe me konp, win mi je pun virusa, a trenutno neam kintu da reinstaliram, a neumem sam ko vetjina vas ovde shto ume, pa nemogu da prebacim na latinichno srpski, pa moram ovako, no vi netjete zamjerit...

chitam ovo shto se ovde pishe evo vetj godinama, zahvaljujutji ovome ovde sam umnogome promenio mishljenje o nekim jelda stvarima...prochito sam i sreo ovde, naravno virtuelno, ljude kakve nikad u zhivotu nisam sreo, i sva je prilika da nikad i netju sresti...taj intelektualni kvalitet, te moralne gromade, ma sve naj...da ne nabrajam sad...svi znamo na kakve ljude mislim...bilo je tema o tome...
pa tako razmishljam jeote kako bi se ja rado preselio u server Krstarice, da tu zhivim...jer u realu nema bash ovako puno pametnih , nachitanih i sve naj ljudi, kakvih ima ovde...
da li neko deli sa mnom ovakvo ili slichhno mishljenje...?
hvala...
 
Poslednja izmena:
jebbe me konp, win mi je pun virusa, a nema kintu da reinstaliram, a neznam sam ko vetjina vas ovde pa nemogu da prebacim na latinichno srpskki, pa moram ovako, no vi netjete zamjerit...

chitam ovo shto se ovde pishe evo vetj godinama, zahvaljujutji ovome ovde sam umnogome promenio mishljenje o nekim jelda stvarima...prochito sam i sreo ovde, naravno virtuelno ljude kakve nikad u zhivotu nisam sreo, i sva je prilika da nikad i netju sresti...taj intelektualni kvalitet, te moralne gromade, ma sve naj...da ne nabrajam sad...svi znamo na kakve ljude mislim...bilo je tema o tome...
pa tako razmishljam jeote kako bi se ja rado preselio u server Krstarice, da tu zhivim...jer u realu nema bash ovako puno pametnih , nachitanih i sve naj ljudi, kakvih ima ovde...
da li neko deli sa mnom ovakvo ili slichhno mishljenje...?
hvala...

jasan cinizam
nego, kakvih sam se ja ovde gadosti nacitala uzas, onako umeju da ostave utisak na mene.....
 
Naravno
Puna Sam divljenja i postovanja
Ipak ne bih tu zivela zbog moguceg kompleksa nize vrednosti Koji bi mi se béz sumnje razvio

:think:
nemoj da mi sad tu bacash trachke dileme...

- - - - - - - - - -

jasan cinizam
nego, kakvih sam se ja ovde gadosti nacitala uzas, onako umeju da ostave utisak na mene.....

pa i nije...verovala ili ne...
aj dobro...pola pola...
 
jebbe me konp, win mi je pun virusa, a trenutno neam kintu da reinstaliram, a neumem sam ko vetjina vas ovde shto ume, pa nemogu da prebacim na latinichno srpski, pa moram ovako, no vi netjete zamjerit...

chitam ovo shto se ovde pishe evo vetj godinama, zahvaljujutji ovome ovde sam umnogome promenio mishljenje o nekim jelda stvarima...prochito sam i sreo ovde, naravno virtuelno, ljude kakve nikad u zhivotu nisam sreo, i sva je prilika da nikad i netju sresti...taj intelektualni kvalitet, te moralne gromade, ma sve naj...da ne nabrajam sad...svi znamo na kakve ljude mislim...bilo je tema o tome...
pa tako razmishljam jeote kako bi se ja rado preselio u server Krstarice, da tu zhivim...jer u realu nema bash ovako puno pametnih , nachitanih i sve naj ljudi, kakvih ima ovde...
da li neko deli sa mnom ovakvo ili slichhno mishljenje...?
hvala...

papir trpi sve
 
Ne znam ko je to tebe uspeo da impresionira ovde na forumu? Ja bih (pod pretpostavkom da je sve sto se pise po forumu istina :hahaha1: ) forumase koji me impresioniraju mogla da izbrojim na prste, dok u RL ima mnogo vise ljudi koji me impresioniraju i kojima se divim. Da ne pominjem gomilu ovde na forumu koje u RL zaobilazim na kilometre i hvala bogu nemam priliku da upoznam. Dakle, uzivaj ti na serveru Krstarice, sto se mene tice - daleko mu lepa kuca...
 
Ne znam ko je to tebe uspeo da impresionira ovde na forumu? Ja bih (pod pretpostavkom da je sve sto se pise po forumu istina :hahaha1: ) forumase koji me impresioniraju mogla da izbrojim na prste, dok u RL ima mnogo vise ljudi koji me impresioniraju i kojima se divim. Da ne pominjem gomilu ovde na forumu koje u RL zaobilazim na kilometre i hvala bogu nemam priliku da upoznam. Dakle, uzivaj ti na serveru Krstarice, sto se mene tice - daleko mu lepa kuca...

pa dobro, ti u svom okruzhenju verovatno imash pregrsht pametnih ljudi...kod mene to nije sluchaj...ja ovde jedino mogu da sretnem takve, jedino ovde mogu da prochitam neke provale, neke pametne konstatacije i sl...a mozhda se i slabo druzhim pa zato ne sretjem...ko zna...
 

Back
Top