Kosach
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Kosach

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

Podrazumevano Kosach

jebbe me konp, win mi je pun virusa, a trenutno neam kintu da reinstaliram, a neumem sam ko vetjina vas ovde shto ume, pa nemogu da prebacim na latinichno srpski, pa moram ovako, no vi netjete zamjerit...

chitam ovo shto se ovde pishe evo vetj godinama, zahvaljujutji ovome ovde sam umnogome promenio mishljenje o nekim jelda stvarima...prochito sam i sreo ovde, naravno virtuelno, ljude kakve nikad u zhivotu nisam sreo, i sva je prilika da nikad i netju sresti...taj intelektualni kvalitet, te moralne gromade, ma sve naj...da ne nabrajam sad...svi znamo na kakve ljude mislim...bilo je tema o tome...
    pa tako razmishljam jeote kako bi se ja rado preselio u server Krstarice, da tu zhivim...jer u realu nema bash ovako puno pametnih , nachitanih i sve naj ljudi, kakvih ima ovde...
    da li neko deli sa mnom ovakvo ili slichhno mishljenje...?
    hvala...
    Poslednji put ažurirao/la DeeLite : 07.07.2013. u 21:28
    mukami

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1711

Podrazumevano Re: Kosach

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    jebbe me konp, win mi je pun virusa, a nema kintu da reinstaliram, a neznam sam ko vetjina vas ovde pa nemogu da prebacim na latinichno srpskki, pa moram ovako, no vi netjete zamjerit...

chitam ovo shto se ovde pishe evo vetj godinama, zahvaljujutji ovome ovde sam umnogome promenio mishljenje o nekim jelda stvarima...prochito sam i sreo ovde, naravno virtuelno ljude kakve nikad u zhivotu nisam sreo, i sva je prilika da nikad i netju sresti...taj intelektualni kvalitet, te moralne gromade, ma sve naj...da ne nabrajam sad...svi znamo na kakve ljude mislim...bilo je tema o tome...
    pa tako razmishljam jeote kako bi se ja rado preselio u server Krstarice, da tu zhivim...jer u realu nema bash ovako puno pametnih , nachitanih i sve naj ljudi, kakvih ima ovde...
    hvala...
    jasan cinizam
    nego, kakvih sam se ja ovde gadosti nacitala uzas, onako umeju da ostave utisak na mene.....
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4039

Naravno
    Puna Sam divljenja i postovanja
    Ipak ne bih tu zivela zbog moguceg kompleksa nize vrednosti Koji bi mi se béz sumnje razvio

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

Citat Original postavio LindaLee Pogledaj poruku
    Naravno
    Puna Sam divljenja i postovanja
    Ipak ne bih tu zivela zbog moguceg kompleksa nize vrednosti Koji bi mi se béz sumnje razvio

nemoj da mi sad tu bacash trachke dileme...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    jasan cinizam
    nego, kakvih sam se ja ovde gadosti nacitala uzas, onako umeju da ostave utisak na mene.....
    pa i nije...verovala ili ne...
    aj dobro...pola pola...
    mukami

Elita
    Učlanjen
    13.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

za mene su forumashice bespolna bica

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    837

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    jebbe me konp, win mi je pun virusa, a trenutno neam kintu da reinstaliram, a neumem sam ko vetjina vas ovde shto ume, pa nemogu da prebacim na latinichno srpski, pa moram ovako, no vi netjete zamjerit...

chitam ovo shto se ovde pishe evo vetj godinama, zahvaljujutji ovome ovde sam umnogome promenio mishljenje o nekim jelda stvarima...prochito sam i sreo ovde, naravno virtuelno, ljude kakve nikad u zhivotu nisam sreo, i sva je prilika da nikad i netju sresti...taj intelektualni kvalitet, te moralne gromade, ma sve naj...da ne nabrajam sad...svi znamo na kakve ljude mislim...bilo je tema o tome...
    hvala...
    papir trpi sve
    Kao Neron Rim...

S€STRA nije na forumu
    If there is a 50-50 chance that something can go wrong, then 9 times out of 10 it will.
    Primećen član S€STRA (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Ne znam ko je to tebe uspeo da impresionira ovde na forumu? Ja bih (pod pretpostavkom da je sve sto se pise po forumu istina ) forumase koji me impresioniraju mogla da izbrojim na prste, dok u RL ima mnogo vise ljudi koji me impresioniraju i kojima se divim. Da ne pominjem gomilu ovde na forumu koje u RL zaobilazim na kilometre i hvala bogu nemam priliku da upoznam. Dakle, uzivaj ti na serveru Krstarice, sto se mene tice - daleko mu lepa kuca...
    There are only 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't.

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

Citat Original postavio S€STRA Pogledaj poruku
    Ne znam ko je to tebe uspeo da impresionira ovde na forumu? Ja bih (pod pretpostavkom da je sve sto se pise po forumu istina ) forumase koji me impresioniraju mogla da izbrojim na prste, dok u RL ima mnogo vise ljudi koji me impresioniraju i kojima se divim. Da ne pominjem gomilu ovde na forumu koje u RL zaobilazim na kilometre i hvala bogu nemam priliku da upoznam. Dakle, uzivaj ti na serveru Krstarice, sto se mene tice - daleko mu lepa kuca...
    pa dobro, ti u svom okruzhenju verovatno imash pregrsht pametnih ljudi...kod mene to nije sluchaj...ja ovde jedino mogu da sretnem takve, jedino ovde mogu da prochitam neke provale, neke pametne konstatacije i sl...a mozhda se i slabo druzhim pa zato ne sretjem...ko zna...
    mukami

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Saul Goodman Pogledaj poruku
    za mene su forumashice bespolna bica
    Nisu sve.
    Ima i hermafrodita !
    I isfoliranih domaćica .

Primećen član
    Učlanjen
    23.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Obavezan UPS . Cujem da je nekom krstaricaru , dal rekose nero , puko hard jer windows moze da podrzi samo 16 000 256 fotografija zena , a on pokusao da doda jos jednu

Legenda minon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3976

...krasno...
    Preveo: Bambula

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu