Da sam ja neka vlas

Русима базе на Пештеру и неђе на југу, а на кредит С-300 и Панцир С, враћање обавезног војног рока и предвојничке обуке и, наравно, поништавање свих уговора потписиваних од претходних власти, а који су на штету Србије.. Е онда полако..;)
 
Da sam ja neka vlast, odmah bih za ministra ekonomije postavila nekog ko sa ukupnim primanjima od 40 000 pa i manjim izdrzava cetvoroclanu porodicu. Premijer i ostali ministri bi morali da budu gluvonemi, kako bi im zapad bar malo teze ispirao mozak i kako bi lupali sto manje gluposti i davali sto manje laznih obecanja!
 
Ја бих се најео пршуте, куваних јаја и белог лука и на заседању УН бих се најстрашније упувао, а онда бих оптужио за то неког из америчке делегације
 
Диктатура пролетеријата и строховлада.

Завод за незапослене - Добар дан, сви се отпуштени.
Ево Вам по један крамп, пијук, лопата, да се јавите Господину Мркоњићу у Грделичкој Клисури.Мрка ће да добије 50 лакоста мајица да има да мења, и шлем, ганц нови.

Затвори - свима по букагије и на поља.Има да се беру малине и јагоде, да се окопава, сади и плеви, има да пршти све у 16.Устала је Србија.
Само због Вас, другара са Крсте, Звездан Јовановић и Легија ће држати бичеве, да не испрљају нежне ручице.

Све националистичке организације ће имати право регистрације само у Прешеву, Бујановцу и Новом Пазару.
Буди Србин тамо где треба, а не тамо где сви то знају.Лако је са Теразија о Косову мрсити.
 

Back
Top