Vučić: Ne možete sedeti u hladovini i čekati da vas život pretekne!

Sta vi mislite o Vucicu Vucku?

  • Harizmatican Baja

  • Spas za Srbiju

  • Nikolica sa odgovarajucom Prikolicom

  • Preticanje mu i nije bash jaca strana

  • Da ga nemamo, trebalo bi ga napraviti od blata

  • Mir, mir, mir, niko (pa ni Kradzan Kintic) nije kriv

  • Vucko je lud kao struja, ludji i od _nobody_a


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
Zlatousti:
Vučić: Ne možete sedeti u hladovini i čekati da vas život pretekne!

http://www.alo.rs/vesti/politika/vu...ladovini-i-cekati-da-vas-zivot-pretekne/24055

Sastanak lidera stranaka vladajuće koalicije Ivice Dačića, Aleksandra Vučića i Mlađana Dinkića o rekonstrukciji Vlade biće održan danas popodne u Beogradu, u vili Bokeljka.
Prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić koji je i lider Srpske napredne stranke (SNS), najveće stranke u vladajućoj koaliciji, rekao je juče da će uz temeljnu personalnu rekonstrukciju Vlade Srbije nesumnjivo biti rekonstruisani i njeni ciljevi.

20 godina si ti bio u debeloj hladovini,gurao Srbiju u provaliju,zajedno sa tvojim idolima Šešeljem i Nikolićem,pa si sad počeo kao nešto da radiš i da vodiš računa o Srbiji.Tebe i tvoje pajtose znam da nije sramota,ti i Nikolić ne možete da pocrvenite,ali treba da je sramota vaše birače,koji kao i ja,od vas imaju samo štetu,ali to su oni veliki "srbi" koji teraju inat Americi,pa tako leče svoje komplekse i fizičke nedostatke(ispod 12cm).A komšije Hrvati odoše u EU,protiv koje ste bili ti i Nikolić,a sad se grčevito borite ne bi li joj se što više približili!

Ne možete sedeti u hladovini i čekati da vas život pretekne! :lol: :lol: :mrgreen: :smeker:

_nobody_
 
Vučko je dirnuo u JEDINU PRAVU Srpsku svetinju...............NERAD i život na guzove !!!

:roll::roll::roll: о чему ти то, кеве ти??? У СРбији не постоји ни "У" од било каквих услова да било ко започне било какав самостални посао....... о каквом ти то нераду и животу на гузове причаш??? Неозбиљно!!!:rtfm:
 
:roll::roll::roll: о чему ти то, кеве ти??? У СРбији не постоји ни "У" од било каквих услова да било ко започне било какав самостални посао....... о каквом ти то нераду и животу на гузове причаш??? Неозбиљно!!!:rtfm:

Nije postojao ni u nemačkoj i austriji do 1963 , a bili su bukvalno sravnjeni sa zemljom ; njihove vlade i predsednici su marionete još od 1945-e. Ali nemci i austrijanci nisu blejali po kafanama i NISU KUKALI kako im država ništa ne nudi . Razumeš???
 
...jadna je ona drzava u kojoj je stanovnistvo naucilo da ceka sta ce drzava da mu ponudi...zato su i izbori ovoliko glupi...ljudi se povode za obecanjima, a ne za tim sta mogu sami...

zar nije obrnuto,jadno je ono stanovnistvo kom vladajuca elita nije sposobna da stvori uslove za rad i razvoj?Evo ja cu tebi dati deset hiljada evrtija i tebi od te sume privrednice ako posle godinu dana ostane osam superiska.Bez tridesetak somitja nema iole ozbiljnog posla ni u drzavi koja te pusti prve dve godine da se razvijes pa te tek onda oporezuje u punom smislu te reci,osim ako nisi neki wunderkind pa ti na um padne genijalna ideja da otvoris hamburegriju
 
Vučko je dirnuo u JEDINU PRAVU Srpsku svetinju...............NERAD i život na guzove !!!

6667_9.jpg


Ta vecina ocekuje da neko drugi sredi probleme, neko drugi podigne standard, neko drugi digne plate... I u pravu su. Neko drugi jeste - ali samo za sebe. Postoji samo ono sto mi sami za sebe napravimo. Ostalo je bajka i zamajavanje.
 
zar nije obrnuto,jadno je ono stanovnistvo kom vladajuca elita nije sposobna da stvori uslove za rad i razvoj?Evo ja cu tebi dati deset hiljada evrtija i tebi od te sume privrednice ako posle godinu dana ostane osam superiska.Bez tridesetak somitja nema iole ozbiljnog posla ni u drzavi koja te pusti prve dve godine da se razvijes pa te tek onda oporezuje u punom smislu te reci,osim ako nisi neki wunderkind pa ti na um padne genijalna ideja da otvoris hamburegriju


...po zavrsetku faksa vrteo sam se po stanu jedno pola godine i nista...onda sam zapalio u bl sa pozajmljenih 2ooo evra, otvorio firmu za racunovodstvene usluge, prosirivao malo po malo...danas imam tu firmu, radim poslove u austriji za stranu revizorsku kompaniju koja poslovima pokriva sr, bih i hr...mora covek i nesto sam...da, u bl sam otisao 2001. jer je bilo mnogo jeftinije zapoceti posao sa mnogo manje papira....
 
Ta vecina ocekuje da neko drugi sredi probleme, neko drugi podigne standard, neko drugi digne plate... I u pravu su. Neko drugi jeste - ali samo za sebe. Postoji samo ono sto mi sami za sebe napravimo. Ostalo je bajka i zamajavanje.

Ucili ih Platin i _nobody_ svakog ponedeljka do petka, a oni se nisu odmakli dalje od pocetka! :bum:

_nobody_
 
:roll::roll::roll: о чему ти то, кеве ти??? У СРбији не постоји ни "У" од било каквих услова да било ко започне било какав самостални посао....... о каквом ти то нераду и животу на гузове причаш??? Неозбиљно!!!:rtfm:

verovatno je mislio na ove što su se uguzili na budžetske jasle
 
6667_9.jpg


Ta vecina ocekuje da neko drugi sredi probleme, neko drugi podigne standard, neko drugi digne plate... I u pravu su. Neko drugi jeste - ali samo za sebe. Postoji samo ono sto mi sami za sebe napravimo. Ostalo je bajka i zamajavanje.

to je generalno na globalnom aspektu inače na lokalnom je trange frange, fiktivni ugovori o delu, dodjem ti, oću zaradim 300% bez ulaganja
 
...sta oovi koji pisu na ovoj temi predlazu...vidim da dobro kritikujete i pravite sprdnju...ali to je vec pomalo izlizano...kako bi vi to...

Za pocetak lustrirati svu ovu bagru koja se bavi politikom, dovesti jednog Japanca i uvesti diktaturu dok se narod ne navikne da RADI..posle 20 godina raspisati izbore i zabraniti naslednicima-rodjacima ovih stetotica da se bave politikom.
 
...a sta bi ovdeprisutnidrugacije uradili osim sto kritikuju receno...nastaviti i dalje u lezecem polozaju...

posao politicara je da stvore uslove za razvoje drustva ekonomije,...pa neka pocnu od sebe, neka pocnu da rade i omoguce uslove za razvoj privrede.Izracunaj koliko je debelousni do sada kostao ovo drustvo .Dvadeset godina je u politici,poslanicka plate privilegije,obezbedjenje,... puta dvadeset godina, i pogledaj rezultate pa pomonozi sa brojem nakaza kojima je politicki zivot profesija
Nije ovo divlji zapad pa da samo pobodes koceve, pustis dvadeset krava na ispasu i kazes ovo je moje,uzeo sam stvar u svoje ruke.
Cudo jedno da vi fakuletski obrazovani tako pojednostavljeno posmatrate zivot,dok ste studirali hteli ste sve dzaba od drzave,domove studije,..a sada kada ste konacno knjigu ostavili iz sebe palamudite kako nije posao drzave da omoguci,..
 
Poslednja izmena:

Back
Top