kako da osposobim ovaj krs?

idza

Zainteresovan član
Poruka
346
imam jedan stari komp za koji su me pitali dali moze da se stavi nesto pjesama u njega i da sa njega pustaju muziku u nekoj rupi od kafancine. i ja bih ga se rado oterasio kad covjek oce da plati :)
stvar je u sledecem: na njemu je win95 koji bih zamijenio 98 (valjda je pametno) e ali sad je sledeci problem kako da to uradim kad ne mogu da instaliram cd-rom. a kao drugo nesto ne vidim odpozadi nigdje onaj standardni izlaz gdje se prikljucuju zvucnici... :roll: ima li ko pametan predlog osim toga da ga sa mosta vezem za ciglu???
 
Kako ne mozes da instaliras cd-rom.... ako stvarno ne moze win 98 mozes prekopirati na hard disk pa ga odatle instalirati.... a sto se tice ulaza za zvucnike uvek mozes da ubacis zvucnu kartu i naravno da dignes malo cenu da isplatis zvucnu....
 
idza:
a gdje se dodaje zvucna? u koji slot? i ako moze malo objasnjenje kako da stavim win98 preko boot diskete? malo mi priblizite taj postupak

Ako hoćeš da stvarno središ računar da bi mogao da ga prodaš možda bi bilo bolje da zamoliš nekoga ko zna da uradi to što treba, jer mi deluje da ako nastaviš ovako računar će završtiti sa ciglom u svakom slučaju, ali ćeš ti izgubiti mnogo više vremena. ;)
 
Ewo owako muzicka se dodaje u PCI slot i tebi bi wrsila posao neka najobicnija stereo kartica a takwih vise nema nowih (samo 5.1) tako da nebi bilo lose da se prosetas po serwisima mozda imaju koji polovno.Ako nadjes ne placaj ni dinara preko 500din.
A sto se tice 98-ce moras prvo da vidis na koliko je procesor i koliko rama ima.Mozda nece raditi kako treba.A kako je na njemu plasim se da nije i neki slabasni procesor koj nece moci da enkodira MP3 (donja granica je 133MHz-probano radi)
Vidi sta ces
 

Back
Top