Kvalitetan muškarac

A šta pod ovim misliš? I da li mislite da su kvalitetni muškarci cenjeni kod žena kao potencijalni partneri?

Naravno da jesu cak ih uzimaju za dosta ozbiljnije partnere, naravno.
Pod ovi mislim da se uklapamo, da mozemo da funkcionisemo zajedno, ne moramo uopste biti toliko slicni, bitno je da jedno drugo inspirisemo, oplemenjujemo i izvlacimo ono najbolje jedno iz drugog. Mislim to podvuceno i jeste po meni najbitnije. To je ono, prostije receno, slaganje :)
 
Hm, ja sam stekao utisak da to baš i nije tako...da se više gledaju neke druge stvari.

Pa, kod mene licno ako nema toga sve je ostalo uzalud, ali postoje i prijatelji, kolege kvalitetni muskarci kojima bih dala taj epitet, naravno, kvalitetan muskarac ne mora biti iskljucivo kvalitetan za mene, ali hocu reci da ih danas ima sve manje, kao i zena, nazalost :(
 
pojam kvalitetnog je razlicit za razlicite zene.
za mene je kvalitetan samosvestan, dobar komunikator, socijalno inteligentan, kreativan, nesebican i korektan covek koji ima potrebu da uci i napreduje konstantno.
 
kvalitetan muskarac je onaj koji ume da postavi prioritete
znaci porodica,deca zena,roditelji,prijatelji,posao,zabava
:think:
svakako ne spadam u kvalitetne zene kad muskarcevu zabavu stavljam na poslednje mesto :lol:
onda,covek na koga se mogu osloniti,postojan,stabilan,siguran.neko ko ne bezi pred problemima,ko je spreman da se zrtvuje,ne boji se osecanja....
 
kvalitetan muskarac je onaj koji ume da postavi prioritete
znaci porodica,deca zena,roditelji,prijatelji,posao,zabava

:think:
svakako ne spadam u kvalitetne zene kad muskarcevu zabavu stavljam na poslednje mesto :lol:
onda,covek na koga se mogu osloniti,postojan,stabilan,siguran.neko ko ne bezi pred problemima,ko je spreman da se zrtvuje,ne boji se osecanja....

Bravo, tesko da bih bolje smislila... :ok:

- - - - - - - - - -

mada moze i enormno veliki kes i penis :mrgreen:

ccc, vid je, a ja je taman pohvalila : ))
 
pa onda
odrzava dobre odnose sa svojom rodbinom.voli porodicna okupljanja
ima stalan krug prijatelja,vecina su od detinjstva
ne kocka se,ne loce,pije umereno i sa stilom(sad vec malo idem u domen naucne fantastike:mrgreen: )
 
al si zato dobra pižga :heart:

raz_077.gif
dami se obraca sa VI
 

Back
Top