DOKOLICA po horoskopu l
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: DOKOLICA po horoskopu l

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano DOKOLICA po horoskopu l

Danas čitam u novinama, svaki znak ima SVOJ način dokoličarenja.
    Rezime moje današnje doklice - prtljala po netu, pila kafu s razlogom, pa opet, pa sve ispočetka, pa otišla da GREJEM KOSTI na reku, popila kaficu sama (jedva našla mesto gde nema pijanih štrokavaca, procenila da je ok muzika - beše neki hip hop i dženi from d blok), pročitala novine s posebnom pažnjom ka oglasima i rubrikama gde preporučuju 5 cvećara (a nije plaćeni oglas), i došla kući

Kako vi dokonate u skladu s znakom?

Za moj piše nešto kao nikad odomora, al kad jeste onda je 101 odsto odmor i nema griže savesti (lav).
    Mislim?

Da li se prepoznajete u sledećem

OVAN - dopušta sebi luksuz odmora samo kad se već danima oseća stvarno loše
    BIK - uđiva u radu, izdržljiv znak i istrajan, ali se dokolici raduje jer onda postaje i kreativan - uz sladoled (hihihihihi...)
    BLIZANCI - S glavom u obalcoma, nemaju pojma ni šta je dokolica jer preprtljavaju nešto po mozgu non stop, dosadan im je nerad, al kad im je stvarno dosadno (makar i u sred važnog razgovora) oni duhom odlutaju a ni toga nisu svesni
    RAK - lenji po difoltu, krevet bi poneli i u ofis kad bi mogli, dokolica im hrani mozak i vraća snagu jer daje priliku intuiciji da proradi
    LAV - Ne odriče se dokolice baš na sav glas, ali se rudi da joj veže ruke i noge. Smatra je privilegijom posle trijumfa nekog. Vreme je njegovo najveće blago, te i dokolicu koristi da pronađe nove ideje i podsticaje za posao
    DEVICA - Nema praznog hoda ovde, plaš i se edelimično tog zadovoljstva i zabave, a i prosto mora stalno nešto da stvara i proizvodi. Doklica se dozvoljva samo u slučaju teške bolesti ili iscrpljenosti, i tad se proglasi za terapiju
    VAGA - Voli laku stranu života i uvek je pomalo slatko lenja, ali je koči srah od osude, te ne zabušava dok traje posao. U vreme odmora zato potpuno se prepušta uživanju u zabavi i odmoru!
    STRELAC - Hiperaktivan i neumoran, teško mu je da lenstvuje. Dokolica i gubljenje vremena - za njega je nagrada i radost, naročito sa finim stvarima i ljudima koji mu prijaju. Ništa ne vole sami da rade,pa ni da uživaju u neradu!

Aj sad :wink:

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

fale mi 4
    dodaću sutra :wink:

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

BIK - uđiva u radu, izdržljiv znak i istrajan, ali se dokolici raduje jer onda postaje i kreativan - uz sladoled (hihihihihi...)

Ha ha ha, kako sam se slatko nasmijala.....potpuno tacno...uz to sto OBOZAVAM sladoled!

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja se ne ebem te nisam poyvana da prisustvujem ovom skupu.

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano ZEV

8) za vage tačno... mene ta slatka lenjost drži od marta... valjda neće da me otpuste :?

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio mammy

Ha ha ha, kako sam se slatko nasmijala.....potpuno tacno...uz to sto OBOZAVAM sladoled!
    Moze cokolada, umesto sladoleda.

Početnik jenny_from_the_block (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

RAK - lenji po difoltu, krevet bi poneli i u ofis kad bi mogli, dokolica im hrani mozak i vraća snagu jer daje priliku intuiciji da proradi

Hmmmm..... ma jok, nije tachno, ha ha ha
    A shta, ne volish Dzeni from d blok? Hahaha!

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

pa dobro ubola si mi neku liniju ...vaga ... mada sam ja slučaj za sebe ---čini mi se da uvek radim nešto ... čak i kada odem na odmor --provedem ga rekreativno ...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Dženi, rekoh daje to bilo mesto sa OK muzikom :wink:
    Jagodo, pozvana si, nije valjda da dokoličariš samo u krevetu sa (ne)poznatima

obećala sam ostatak -
    ŠKORPIJA - Opasna kraljica noći - lenjost nije deo njenog sveta, i ne polazi joj za rukom da ceni onog ko nije isti kao ona, niti može da ga voli. Jedini ustupci lenjosti su kada je reč o seksu i misteriji, tada postaej setna i mažna, i paranormalna. U stanju da satima gleda dno šolje a da toga nije ni svesna.
    JARAC - Na odmor ide samo pod pretnjom otkaza, krut i kontrolisan znak, s mukom potiskuje meocije kada ga zapljusnu slučajno. Plaši ga pomisao o izgubljenom vremenu, i sklon je jakom stresu. U doklici niej takoreći nikada, osim pod pretnjom, tada ide na kratki odmor. Radi kao robot - i to do samouništenja.
    VODOLIJA - Ovom znaku lenjost ima ukus izazova. Opušta se i podaje dokolici iz čiste provokacije, naročito kad vidi da se drugi napinju iz petnih žila. Impulsivna priroda koja inače veze nema sa lenjošću, traži slobodu i brze akcije, te vodolija gubi svoje vreme - zato što mu se može! I, zbog pijatelja s kojima bi ćaskala. Jedino joj savest štopuje vreme, ona je sam svoj gospodar.
    RIBE - srećne su u svom svetu snova, ćudljivi i nepredvidivi.Ulažu izuzetan napor u posao, a onda se predstave kao žrtva da bi otišle na oporavak. Lenjost joj u stvari pristaje kao prirpijena večernja haljina, tad auživa u životu i razrađuje utiske. U doklici je uvek kad je stvarnost uplaši ili zamori, u tom svetu nema budilnika i rokovnika. Uzima onoliko vremena koliko joj treba i ponovo nalazi sebe.

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Re: ZEV

Citat Original postavio CaLiMeRo
    8) za vage tačno... mene ta slatka lenjost drži od marta... valjda neće da me otpuste :?
    i ja se slazem za vage......mene lenjost drzi od maja....

Zainteresovan član Anak1n (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio Betty
    JARAC - Na odmor ide samo pod pretnjom otkaza, krut i kontrolisan znak, s mukom potiskuje meocije kada ga zapljusnu slučajno. Plaši ga pomisao o izgubljenom vremenu, i sklon je jakom stresu. U doklici niej takoreći nikada, osim pod pretnjom, tada ide na kratki odmor. Radi kao robot - i to do samouništenja.
    Vreme je dragoceno

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

i meni je dragoceno, al ga koristim za sebe

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

He he, ono za bika jeste.

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Kod LaVoVA nema dokolice,
    oni stalno uživaju i igraju se 8)
    btw. bio sam i na temi "Šta ste bili u preth. životu", ta je smešnija...

Aphroditi
    Guest

Podrazumevano

Ono za skorpije apsolutno netacno, bar u poslednje vreme. Ubi me lenjost.

Queen_
    Guest

Podrazumevano

I za Strelce. Meni je lenjost drugo ime

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: DOKOLICA po horoskopu l

BLIZANCI - S glavom u obalcoma, nemaju pojma ni šta je dokolica jer preprtljavaju nešto po mozgu non stop, dosadan im je nerad, al kad im je stvarno dosadno (makar i u sred važnog razgovora) oni duhom odlutaju a ni toga nisu svesni
    Tacno je, znala sam da ce ovako nesto da nam pise

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano Re: DOKOLICA po horoskopu l

Citat Original postavio Miss_Jo
    Tacno je, znala sam da ce ovako nesto da nam pise

heheheh...i ja sam se prepoznala u tome :wink:
    NIKAD, ali nikad ne konstatujem šale npr.nekoga ko me nervira ili ga ne poštujem, ni pitanja ni išta - nesvesno - NE ČUJEM GA, ne vidim...Isto ko sa nepristojnim pitanjima - znam da me je nešto pitao, vulgrano, ali ne znam ŠTA iako sam slušala - i onda ljubazno zamolim da ponovi...Jelima neko taj problem? Turi ti ga podsvest na ignore....

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

VODOLIJA - Ovom znaku lenjost ima ukus izazova. Opušta se i podaje dokolici iz čiste provokacije, naročito kad vidi da se drugi napinju iz petnih žila. Impulsivna priroda koja inače veze nema sa lenjošću, traži slobodu i brze akcije, te vodolija gubi svoje vreme - zato što mu se može! I, zbog pijatelja s kojima bi ćaskala. Jedino joj savest štopuje vreme, ona je sam svoj gospodar.

TO TI PRICAM

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anak1n
    Vreme je dragoceno

sad nas je dvoje, hihihi...
    imam i ja rogove ali ovnovske...

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Citat Original postavio divlja u srcu
    Citat Original postavio mammy

Moze cokolada, umesto sladoleda.
    O, pa naravno....nek je slatko, i njam njam. :wink:

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

prljave erotomanke

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

LAV - Ne odriče se dokolice baš na sav glas, ali se rudi da joj veže ruke i noge. Smatra je privilegijom posle trijumfa nekog. Vreme je njegovo najveće blago, te i dokolicu koristi da pronađe nove ideje i podsticaje za posao

vreme jeste moje najvece blago,ali bas da ne volim dokolicu ne bih rekla.ali ne u tom smislu da blejim u zid,svakako cu raditi nesto...kao sada na netu.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

ma jeste
    i ja sam bolećiva prema internetlijama
    majku mu
    a na svima ostalima štedim vreme

ovo mi ko neki mali svakodnevni hadžiluk - dođem na krstaricu, posetim, vidim, vratim se ko carica! 8)

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Recimo, totalno neistinito. Vrlo često dokoličarim, a onda sam nesrećna zbog toga. I tako u krug

Slične teme

1. Sta ste u horoskopu?
    Autor JaH_G|rL u forumu Astrologija
    Odgovora: 574
    Poslednja poruka: 30.11.2017., 22:25
  2. ŠTA STE U HOROSKOPU?
    Autor Madona 6 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 792
    Poslednja poruka: 06.11.2008., 08:49
  3. *Sta ste u horoskopu?*
    Autor ...Punk r0ck girl... u forumu Žene
    Odgovora: 233