Pedofilski skandal Mormonske crkve i serifa Dzoa

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.833
Clan crkve LDS, mormonka Suzana Brok osudjena na 13 godina robije zbog seksualnog uznemiravanja tinejdzera. Njen LDS Biskup znao za to ali slucaj nije prijavio policiji.

Zakon Arizone jasno naglasava odgovornost svestenika da prijavi zlocin. Zakon takodje daje imunitet svakom ko prijavi zlostavljanje dece. Dakle, nema izgovora za neprijavljivanje zlocina ako ste clan Svestenstva. Serif Dzo pod pritiskom politickog uticaja mormonskih biskupa drzao je slucaj pod tepihom.

Portparol crkve Fara Kim rekla je da je prijavila zlostavljanje ali je odbila da pruzi informacije kada je prijavila zlostavljanje, kome i gde.

http://www.moneyteachers.org/Mormon+Pedophile+Scandal+Sheriff+Joe.htm
 
Poslednja izmena:
Svestenici mormonske crkve LDS pokazuju apsolutno isti scenario kao svestenici SPC i druge glavesine, drugim recima glume silu pa cak idu protiv zakona.

Kao sto nije rascinjen vladika Pahomije vec mu dozvolili da svestenise i posle prvog skandala, tako i ovi, daju lazne izjave sudu ne libeci se nikog.
Lazu, skrivaju, brane ubice i nasilnike iz svojih redova dozvoljavajuci im bogosluzenja u crkavama LDS dok znaju da ti isti svestenici LDS kuci siluju decu godinama.
 
Svestenici mormonske crkve LDS pokazuju apsolutno isti scenario kao svestenici SPC i druge glavesine, drugim recima glume silu pa cak idu protiv zakona.

Kao sto nije rascinjen vladika Pahomije vec mu dozvolili da svestenise i posle prvog skandala, tako i ovi, daju lazne izjave sudu ne libeci se nikog.
Lazu, skrivaju, brane ubice i nasilnike iz svojih redova dozvoljavajuci im bogosluzenja u crkavama LDS dok znaju da ti isti svestenici LDS kuci siluju decu godinama.
Oni su od uvek, od nastanka njihove religijske organizacije propovedali grupne brakove i slobodnu ljubav, ali sada su presli i na malolenike. To se zove moral. Imamo mormonku koja skandalizuje ateiste i pljuje sve od reda i to samo zbog osuda nemoralnog i osionog svestenstva, a u stvari se time maskira, a o mormonskim seksualnim skandalima je totalno zanemela.
 
zauzeta, dijeli broshure o miru u svijetu na demonstracijama po svojoj drugoj domovini :))))
Mislim da nisi dobro informisana. Trenutno je na cicevackoj pijaci, deli aluminijumsko posudje, donaciju Mita Romnija, mormonskog politickog vodje.

Uzgred, aluminijumsko posudje se odavno ne koristi jer je oksid koji se stvara na njima otrovan.

Jutica nam je jutros ostala bez glasa. Sinoc je pila leldeno pice pa je prehladila glasne zice.
 
Kako mislis presli? Pa Joza je imao 7 zena koje su bile maloletne. To je osnova, ako pratis prvog. To je njihovo ucenje. Diplomu dobijes, tek kada budes toliki retard kao sto je vodja te grupe, i radis SVE sto je radio i on.
Pa, mislim da u to njegovo vreme nije postojao termin "pedofilija" i da su maloletni brakovi bili ili dozvoljeni ili tolerisani. Pa i nas kralj Milutin, najveci vernik od svih Nemanjica (osim sv. Save), je ozenio petu zenu kada je imala samo osam godina.
 
Znači nisu osuđeni na robiju, ali je tebi lepo da ih okriviš mimo suda? Zanimljivo.
bez obzira da li je neko osuđen ili nije, sumnje nisu neosnovane.
ja bih za svaki slučaj veoma pazio da svoje dete ni na trenutak ne ostavim samo u društvu nekog sveštenika.
što je sigurno, sigurno je. tim ljudima se ne sme verovati kad je sigurnost dece u pitanju.
 
bez obzira da li je neko osuđen ili nije, sumnje nisu neosnovane.
ja bih za svaki slučaj veoma pazio da svoje dete ni na trenutak ne ostavim samo u društvu nekog sveštenika.
što je sigurno, sigurno je. tim ljudima se ne sme verovati kad je sigurnost dece u pitanju.

Sumnje su sumnje, presuda je nešto drugo.
Ti pazi, nemoj svoju decu da ostavljaš pored sveštenika, to je tvoje pravo. Ja znam kako i šta rade moja deca.
Što se tiče verovanja sveštenicima isto je kao i sa ostalim ljudima (ako nisi primetio oni su ljudi, kao ti i ja, sa svojim vrlinama i manama) poverenje se stiče.
 
Tacno tako, svaki drugi sudija je potkupljiv. Jedan zandarm ubije dva coveka i spali ih, po tebi, ne bi smeli da budu hapseni dok ih sud ne osudi. Mnogo si mi bistar, kao boza.

Ovo je sigurno najveća glupost koju si ikad napisao. :eek:
Da li znaš šta se dešava sa osumnjičenima u postupku pre suđenja?
Dokle će ide tvoje blamiranje, samo da bi kontrirao?
 

Back
Top