potreban savet sa zenske strane

stefdza

Zainteresovan član
Poruka
189
eh,prvo sve da vas pozdravim...ja sam novajlija

dakle,prica

krajem oktobra sam bio pozvan kod prijateljice na proslavu rodjendana u diskoteci.ona je mladja od mene 2 godine i potpuno slucajno smo se upoznali.kada sam dosao tamo imao sam sta da vidim.oko nje sve super drugarice koje nepoznajem a likova nigde.slucajno sam nasao ortaka u cosku kako posmatra slavljenicine ortakinje i pridruzio sam mu se.i tako je proslava trajala,trajala,muzika se vrtela i dosao je ples.tad naravno ko i svaki lik nisam mogao da sedim u cosku a da ne pitam ortakinju za ples kad je vec okolo klincadija koja ne sme da im pridje.ortak me je povukao za ruku i rekao da oce da se smuva sa njom ali ne sme.samo sam mu rekao da skupi hrabrost i da je pita za ples.prvo sam ja plesao sa njom dok on nije se on nije skupio da je pita.i konacno mu prepustim partnerku kada slavljenicu ortakinja pita s kim ce ona da plese (tu ortakinju su posmatrali svi i naravno niko nije smeo da je pita nista,a na nju sam bacio pik).da ispadnem tupan necu,pa da ne iskoristim sansu.fala bogu prihvatila je i tako je tekao ples i prica.odresila je jezik:imas li brata ili sestru,da li imas devojku,sta treniras,u koju skolu ides,sta slusas od muzike...................................
i na kraju kad je najlepse i trebala je da padne zvaka....puf....kraj rodjendana....
vratim se kuci i shvatim da nisam uzeo njen broj.....sve u svemu ona sutradan dobije moj broj i posalje mi sms i tako je pocelo dopisivanje.
odjednom se tok promenio.ona je samo pricala o svojim obavezama i kako jedva ceka da ide na more.neko vreme sam prestao da joj pisem.
jedno vece sam izasao sa ortacima i mobilni sam ostavio kod njih jer sam igrao basket uvece na zvezdinim terenima na kalisu.oni su naravno precesljali imenik i poruke i kad su videli njeno ime poceli su da je zajebavaju.
sta je bilo?
moj ortak koji je inace burzojcina i uvek ima minimum 1000 kinti kredita uzme broj i posalje joj poruku kako sam mu ja dao broj da je on smuva za mene.
ona pomisli da je to stvarno tako i ne odgovara na poruke,ne pise,odbija pozive...i tako vec 3 meseca
ne mogu nikako da je dobijem i objasnim joj da to nisam ja radio.sa tim satro ortacima sam joj tad raskrstio i koliko cujem oni su na nju i zaboravili.

savet zenskog dela publike je....nemam ideju vise sta da radim :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:
 
E, Stefo...tako mlad a tako zakomplikovano....
Sta hoces ti u stvari?
Da smuvas tu malu?
I mislis da si imao sanse dok ti "drugovi" nisu zamrsili konce?
Ako je to sve tako, fino joj posaljes sms ili je jos bolje nazoves i objasnis situaciju bez puno izvinjavanja (onda zvucis kriv) bez mnogo preseravanJa (onda zvucis kao davez) fino joj kazes sta je bilo (i, zivota ti nemoj detaljisati k'o ovdje :wink: ) pa nek' ona odluci...hoce li propustiti tebe, momcinu, zbog tvojih drugara i njihove, uostalom, sale....ili ce biti normalna i ne maltretirati te vise....
 
Aloooooo pobegli vi od zadate teme :)

A ti decko sa problemom slusaj: Nadji nacina da stupis u vezu sa njom, sve joj lepo objasnis, pa sad, ako ce i dalje da se duri, nek se duri, veliki je Beograd (kad porastes shvatices) a ako joj je i malo stalo do tebe, shvatice :)

Ma be cool ;) 8)
 
Kiss_me:
Aloooooo pobegli vi od zadate teme :)

A ti decko sa problemom slusaj: Nadji nacina da stupis u vezu sa njom, sve joj lepo objasnis, pa sad, ako ce i dalje da se duri, nek se duri, veliki je Beograd (kad porastes shvatices) a ako joj je i malo stalo do tebe, shvatice :)

Ma be cool ;) 8)

probao sam preko e-maila,smsa,zvao sam je na mob i na kucni ali ona ima lovca pa kad vidi moj broj nece da se javi...a cuo sam da ima novog decka :?
 

Back
Top