Лукашенко: хомосексуални бракови знак опште духовне кризе

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.317
„Дискусије у вези с хомосексуалним браковима које су се недавно поново појавиле с новом силом, нису једноставно непријатна појединачна епизода. То је трагичан знак опште духовне кризе и заслепљености западног света. То је такође сведочанство о слабљењу унутрашње воље.“
Шеф државе је са жаљењем констатовао да долази до одрицања од основних, традиционалних вредности европске цивилизације и уништавања институције породице као природног савеза између мушкарца и жене. Истовремено, потрошачко друштво утерује човека у зачарани круг непрекидне јурњаве за новим производима који се мењају муњевитом брзином и техничким новитетима, потпуно лишавајући његов живот мира и душевне равнотеже.
„Није ни чудо што све ово код многих изазива осећај протеста. Европска омладина почиње да тражи излаз из света потрошње који је гуши, и нажалост, све чешће га налази у радикалним учењима,“ – истакао је председник.
По његовим речима, постаје очигледна криза националног, људског идентитета. По његовом мишљењу то представља жалосну последицу глобализације, која подрива некадашње духовне вредности и уништава самосвојност појединих земаља и народа.
„Стандардизација производње и потрошње, строго контролисана мода и укљученост стотина милиона људи у јединствену информациону мрежу полако, али сигурно убијају разноврсност људске цивилизације,“ – уверен је шеф државе.
Александар Лукашенко је истакао да је у оваквим условима за Белорусију посебно важно да сачува традицију, културну и менталну самосвојност, „да се не претвори у општег човека без имена, рода и племена“.
Сви треба да схватимо: независност је између осталог и право да бранимо сопствене моралне вредности, право да живимо по савести у складу с природним законима и људским моралом,“ – истакао је Александар Лукашенко.
http://www.pravoslavie.ru/srpska/62618.htm
Cestitamo dan nezavisnosti narodu Belorusije i da je ne izgube kao sto smo je mi izgubili
 
Lukasenko, kako ga ono jos zovu: "Poslednji evropski diktator" ? :D

Ма могу да му прдну под прозор. И њему и белоруском народу. Белорусија је поносна држава која је остала на путу социјализма и рекла не тржишној привреди.
 
Lukasenko, kako ga ono jos zovu: "Poslednji evropski diktator" ? :D

Tako ga zovu oni koji ne mogu da diktiraju ultimatume beloruskom narodu

- - - - - - - - - -

Treba da mi Belorusima ustupimo (besplatno) Diplomu, *******og i Debelog Elfa, da im oni uvedu teta demokraCiju. :smeker:

_nobody_

Oni su im uveli sankcije i to ih je strasno pogodilo:lol:
 
Ekrem Jevrić: Izbačen sa Farme, plakao u studiju!
Plakao sam, bilo mi mnogo žao društva. Bili smo zajedno tri meseca tamo. Četiri mi sina, nisam plakao za pobedom, nego baš za društvom, rekao je uzbuđeni Ekrem

Ekrem je rekao da mu je žao što je izašao sa Farme zbvog društva, a ne zbog toga što nije izašao prvi.
"Plakao sam, bilo mi mnogo žao društva. Bili smo zajedno tri meseca tamo. Četiri mi sina, nisam plakao za pobedom, nego baš za društvom.", rekao je uzbuđeni Ekrem.
Pevač je rekao da je bio najjači sa Stanijom, da je i ona "jaka" sa glasovima i da mu je bilo čudno što je baš on morao da napusti imanje.
On je pričao da je Igbala zabranila da Vendi dođe na Farmi i da je zato bila samo jedno veče. "Ja nisam mogao šovove da pravim ako nemam sa kim. Oni svi odu na spavanje, a šta ću ja onda sam?!", pravdao se Ekrem što nije bio dovoljno zabavan na Farmi.
Ekrem je pogledao svoj "profil" i rekao je da uopšte nije zadovoljan svojim učešćem. "Nije mi se sviđala moja faca.", rekao je pevač i objasnio da zapravo nije zadovoljan svojim fizičkim izgledom na Farmi.

I ovoga im treba sa onom 3com poslati, kao dzemokraCki poklon pride parade. :whistling:

_nobody_
 
Наравно, само кажеш народу да су педери криви за инфлацију.Тако је најлакше.

belarus-inflation-cpi.png
 
„Сви треба да схватимо: независност је између осталог и право да бранимо сопствене моралне вредности, право да живимо по савести у складу с природним законима и људским моралом,“


:worth::worth:

- - - - - - - - - -

Наравно, само кажеш народу да су педери криви за инфлацију.Тако је најлакше.

belarus-inflation-cpi.png


Зар овај графикон не показује да инфлација пада?
 
Зар овај графикон не показује да инфлација пада?

Наравно, али је и даље велика.И била је још већа, а зна се ко је крив, Елтон Џон анд цо.

Треба народу да се скрене пажња.
 
Наравно, али је и даље велика.И била је још већа, а зна се ко је крив, Елтон Џон анд цо.

Треба народу да се скрене пажња.


:mrgreen: Увек се дочекаш на ноге, м? :lol:

Није овде поента хомосексуализам, чему толика хомофобофобија?

Поента је морална деградација која је захватила западњачко потрошачко друштво, а прајд параде и остале перверзије су (једна од) последица те моралне кризе (не и узрок). То је оно што је он рекао.
 
Poslednja izmena:
Он би то имао право да коментарише да код њега у земљи тече мед и млеко, да његови сународници а посебно сународнице не користе сваку прилику да шмугну.

То је као кад би Жика Ром из кутије преко пута Делта Ситија нападао исти јер су прекратке мини сукње, врући шорцеви и дубоки деколтеи који се тамо шетају знак опште духовне кризе, а он гледа како да заебе првог кога наиђе.
 
Lukašenkova Belorusija je prilično kontraverzan primer , sa dobrom i lošom stranom , recimo pozitivno je što oni nisu imali pljačkašku privatizaciju ,što nisu uništili proizvodnju , čak su jedina zemlja iz bivšeg soc lagera uključujući u i Poljsku i Rusiju koja je uspela da održi nivo industrijske proizvodnje iz vremena pre tranzicije , imaju i dalje besplatno školstvo,niske račune,malu nezaposlenost i svakave prednosti iz doba socijalizma ,nemaju krimose i tajkune koji su za tepsiju ribe oteli i onda uništili celokupnu privredu , takodje nemaju ni veliki spoljni dug iako se i on dramatično povećao od početka ekonomske krize .
Sa druge strane imamo i pored svih tih pozitivnih pojava opet situacaju na terenu da ono što ovde propovedaju zagriženi Rusofili o nekom prosperitetu u potpunom oslanjanju na moćnu Rusiju nije ni blizu tako ružičasto i sjajno kao što nam svima deluje kad pogledamo one silne stotine milijardi koje Rusija obrće zadnjih godina .
Belorusija je u potpunosti okrenuta Moskvi , pa opet imaju česta trvenja sa Kremljom , čak su jedno vreme bili i u hladnom ratu oko cena gasa , pa opet Rusija nema važnijeg i bližeg saveznika od Belorusije , čak im daju i 2 milijarde godišnje maltene na poklon kroz donacije budžetu ,bescarinski izvoz i niže cene energeneta .
Pa opet i pored svih tih prednosti životni standard u Belorusiji je isti ili čak gori nego u ovim polukolonijanim balkanskim banana republikama , iako nisu imali ni Dinkića,ni NATO ,ni šok tranziciju po Saksovom modelu , zapadnu agenturu i ništa slično , pa opet nešto ne štima u toj bratskoj uniji sa Rusijom i toliko nezavisnoj antiglobalističkoj meki , čak su pre dve godine sami Belorusi tražili pomoć od mrskog MMF-a od čak 9 miljardi evra kako bi spasli svoju privredu , a gradjani zbog nestabilne valute i galoprajuće inflacije često u roku od dva-tri meseca prime duplo manju ili duplo veću platu , dogadjaju se i nestašice namirnica i prve redovno se redovi pored bankama i prodavnicama ne bi li se kupila čvrsta valuta .
Tako da koliko ima prednosti beloruski model toliko ima i mana , a to je i dobar primer za Srbiju šta bi je eventualno čekalo da krene tim putem koji ovde mnogi priželjkuju i sa pozitivne i sa negativne strane .
 
Poslednja izmena:
Lukašenkova Belorusija je prilično kontraverzan primer , sa dobrom i lošom stranom , recimo pozitivno je što oni nisu imali pljačkašku privatizaciju ,što nisu uništili proizvodnju , čak su jedina zemlja iz bivšeg soc lagera uključujući u i Poljsku i Rusiju koja je uspela da održi nivo industrijske proizvodnje iz vremena pre tranzicije , imaju i dalje besplatno školstvo,niske račune,malu nezaposlenost i svakave prednosti iz doba socijalizma ,nemaju krimose i tajkune koji su za tepsiju ribe oteli i onda uništili celokupnu privredu , takodje nemaju ni veliki spoljni dug iako se i on dramatično povećao od početka ekonomske krize .
Sa druge strane imamo i pored svih tih pozitivnih pojava opet situacaju na terenu da ono što ovde propovedaju zagriženi Rusofili o nekom prosperitetu u potpunom oslanjanju na moćnu Rusiju nije ni blizu tako ružičasto i sjajno kao što nam svima deluje kad pogledamo one silne stotine milijardi koje Rusija obrće zadnjih godina .
Belorusija je u potpunosti okrenuta Moskvi , pa opet imaju česta trvenja sa Kremljom , čak su jedno vreme bili i u hladnom ratu oko cena gasa , pa opet Rusija nema važnijeg i bližeg saveznika od Belorusije , čak im daju i 2 milijarde godišnje maltene na poklon kroz donacije budžetu ,bescarinski izvoz i niže cene energeneta .
Pa opet i pored svih tih prednosti životni standard u Belorusiji je isti ili čak gori nego u ovim polukolonijanim balkanskim banana republikama , iako nisu imali ni Dinkića,ni NATO ,ni šok tranziciju po Saksovom modelu , zapadnu agenturu i ništa slično , pa opet nešto ne štima u toj bratskoj uniji sa Rusijom i toliko nezavisnoj antiglobalističkoj meki , čak su pre dve godine sami Belorusi tražili pomoć od mrskog MMF-a od čak 9 miljardi evra kako bi spasli svoju privredu , a gradjani zbog nestabilne valute i galoprajuće inflacije često u roku od dva-tri meseca prime duplo manju ili duplo veću platu , dogadjaju se i nestašice namirnica i prve redovno se redovi pored bankama i prodavnicama ne bi li se kupila čvrsta valuta .
Tako da koliko ima prednosti beloruski model toliko ima i mana , a to je i dobar primer za Srbiju šta bi je eventualno čekalo da krene tim putem koji ovde mnogi priželjkuju i sa pozitivne i sa negativne strane .


Можда су трошили паре на наоружање? :think:

- - - - - - - - - -

Je l` pomenuo neko vec da je nezaposlenost u Belorusiji - 0 posto?

Ako nije, valja da se naglasi.


Шта је то, наспрам демократије? :mrgreen:
 

Back
Top