Koje kulere?

MiskeFTW1

Zainteresovan član
Poruka
209
Bicu kratak.
Stizu vrucine , tako da treba da kupim dva kulera koja ce da ubacuju vazduh u kuciste. (vec imam 1 koji izbacuje vazduh.)
E sad bi molio da mi vi preporucite neke onako jeftinije. Planiram da ih ubacim sa napajanjem posto imam dva zenska molexa od po 4 pina. Prvo sam mislio da kupim ovaj Thermaltake 120x120mm Thunderblade Red LED ali imaju samo RED nemaju BLUE LED.Izgledace mi komp seljacki. :confused:

Dimenzije su 120x120mm. HVALA UNAPRED! :bye:
 
Bicu kratak.
Stizu vrucine , tako da treba da kupim dva kulera koja ce da ubacuju vazduh u kuciste. (vec imam 1 koji izbacuje vazduh.)
E sad bi molio da mi vi preporucite neke onako jeftinije. Planiram da ih ubacim sa napajanjem posto imam dva zenska molexa od po 4 pina. Prvo sam mislio da kupim ovaj Thermaltake 120x120mm Thunderblade Red LED ali imaju samo RED nemaju BLUE LED.Izgledace mi komp seljacki. :confused:

Dimenzije su 120x120mm. HVALA UNAPRED! :bye:

.............:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Kao da ga voziš ulicom :lol:
 
Bicu kratak.
Stizu vrucine , tako da treba da kupim dva kulera koja ce da ubacuju vazduh u kuciste. (vec imam 1 koji izbacuje vazduh.)
E sad bi molio da mi vi preporucite neke onako jeftinije. Planiram da ih ubacim sa napajanjem posto imam dva zenska molexa od po 4 pina. Prvo sam mislio da kupim ovaj Thermaltake 120x120mm Thunderblade Red LED ali imaju samo RED nemaju BLUE LED.Izgledace mi komp seljacki. :confused:

Dimenzije su 120x120mm. HVALA UNAPRED! :bye:

Neki do 1000 obrtaja. Brži stvaraju dosta šuma, pa makar bili i Noctua.
Imam dobra iskustva sa Cooler Master ventilatorima.
I bolje ih je kačiti na ploču, imaš mogućnost kontrolisanja brzine.
 
Poslednja izmena:
Napajanje mi ima ventilator plave boje pa rek'o ajde i ventilatori da mi budu plave boje da izgleda isto.Zato sam trazio blue led fans :)
Inace,ako ne nadjem ovaj arctic , da li bi dobar bio onaj prvi sto sam mislio da uzmem? Thermaltake 120x120mm Thunderblade? :)

Ovo tvoje water cooling? :)
 
Tebi treba - OVO :per: :aha2:

tyn.png
 
Vidim da je mnogo bucan na max? :P

A i kad bi poslali link odakle mogu da narucim is Srbije :)

S obzirom da se na max. vrti na 2000 obrtaja, nije toliko ni bučan.
Taj ventilator je pododniji za CPU kuler, recimo za moj V8.
Ali, u biosu mu smanjiš voltažu na 7V i neće ići na 2000.
Ako je prioritet tišina, onda neki sa 1200 RPM ili manje.
 

Back
Top