djevojka koju sam smatrao "zenom mog zivota"...

sunrise:
Chan Shaolin Si:
...Me je danas ostavila!!!
... pile bice jos takvih koje ces smatrati zenama svog zivota.. samo lagano bez zurbe... kiss za tebe.. :wink:

sto bi rekao Djordje Balasevic

o da joj je-Be-M-We i sve ostalo nece mi se vratit to sam siguran zato sto je kokoska bezobrazna a za nju bi i zivot dao sad cu vam kazat sta mi je napisala u posljednjoj poruci...

Znas... stvarno mislim da bi trebali
da prekinemo da se vidjamo
mislim da to nece biti lako ali...
ja sam nasla drugog to hocu da ti kazem
jer smo se zakleli jedno drugom da necemo lagat.
 
A zbilja, sta bi ti htio da ona uradi, u situaciji kad te vise ne voli...???
Da se pretvara da joj je i dalje stalo do tebe...? Da ti glumi, dok te vara s drugim...???
Zar nije daleko postenije sto ti je iskreno rekla da ima drugog...???
Ne mozes nekog na silu natjerati da te voli...
I to nema nikakve veze sa polom, isto kao sto je bespredmetno raspravljati o generalizaciji koju si iznio u prethodnom postu...
O tome, kolika je to, u sustini, uvreda za zenski rod da i ne pricam...
 
Ma covece,
Ti si srecnik,tebi je bar rekla...
Hm,dal da pisem dal da uputim na topic sta sam i kako izgubio.I to NEPOVRATNO.
Glavu bre gore,tesko jeste,ali svako cudo tri dana kaze narod.Kod mene to cudo traje 18 god.Ali,naso snage,ozenio se,dobio dve prekrasne cerke,sta ces vise.Zivot cini svoje,moj Gospare,sto bi reko veliki Miljenko Smoje.....
Bolje sto te sad ostavila no ne daj Boze kao sto to vec biva,da ste se uzeli,decu izrodili,i ona tad ode?Sta bi tek tad?A toga ima u zivotu na kilo.
Ja za sebe kazem da sam srecan covek,i jesam,ali,ali....i dalje tragam za mojom Natasom.A to je vec nerealno......
 
DON:
Ma covece,
Ti si srecnik,tebi je bar rekla...
Hm,dal da pisem dal da uputim na topic sta sam i kako izgubio.I to NEPOVRATNO.
Glavu bre gore,tesko jeste,ali svako cudo tri dana kaze narod.Kod mene to cudo traje 18 god.Ali,naso snage,ozenio se,dobio dve prekrasne cerke,sta ces vise.Zivot cini svoje,moj Gospare,sto bi reko veliki Miljenko Smoje.....
Bolje sto te sad ostavila no ne daj Boze kao sto to vec biva,da ste se uzeli,decu izrodili,i ona tad ode?Sta bi tek tad?A toga ima u zivotu na kilo.
Ja za sebe kazem da sam srecan covek,i jesam,ali,ali....i dalje tragam za mojom Natasom.A to je vec nerealno......

eh brate ovo je bila ljubav ne znam sta joj bi odjednom toliko me voljela toliko je puta zbog mene plakala i sad sad me je ostavila stvarno je pokvarena samnom je imala sve bre sve sta je pozelela je mogla da ima bio sam njena zlatna ribica a ona ovako.
 
znam kako se osecas, desilo se to i meni, kada sam mislila da mi se sreca osmehnula i sunce ogrejalo, kada sam mislila da mojoj sreci nikad nece biti kraj, i da je on covek mojih snova a na kraju od te srece nastao je kosmar, vetrovi su me lomili djavoli gonili njegovo ime u snovima prozivali...al zivot ide dalje, zato glavu gore i reci da te nije vredna i da ne te zasluzuje...
 
hm
Vidi Kinez,
Mozda je bas u tome i caka?Mozda nisi trebao biti zlatna ribica?
Musko bre mora biti musko,zena da se voli i obozava,al da je zena.Ovo je ovde Balkan,mozemo mi da se lazemo koko god hocemo,ali ovo je i dalje Balkan.Ti si joj vidim,bio ,ono...na uzici,sto bi trebalo nekako obrnuto.Ni u kom slucaju ne kazem da su zene osobe koje moraju biti podredjene u vezi,taman posla,to nikako.Ali,preteana ljubav i njeno javno iskazivanje te i dovelo do patnje.Budi musko,kazes da si pustio koju suzu,ako si,ko nije taj laze!Ali,cepaj dalje,niko nije vredan patnje do veka.Sta je trebalo?Voleli smo se ko sto niko nije!Disali ko jedno.Trebali da se uzmemo!I ona na moj rodjendan,ona mi umire na rukama!Sta je trebalo,da se ubijem( a dolazilo mi je)?!Ne brate,ONA me zamolila,to su joj zadnje reci i bile:Da nastavim,ide zivot...i ja ga guram.
Glavu gore,kako kazem ja u jednoj svojoj:

Ne daj srce suzu pustiti
siroka je nasa obala
naci ce se na njoj neko
ko je dugo na me ceko
dusa srodna i bez podvala.....

PoZ
 
Chan Shaolin Si:
Anonymous:
Znas... stvarno mislim da bi trebali
da prekinemo da se vidjamo
mislim da to nece biti lako ali...
ja sam nasla drugog to hocu da ti kazem
jer smo se zakleli jedno drugom da necemo lagat.




UH , kako mi je ovo sve poznato.....

Dragana je u pitanju pa ako ti je poznato...[/quote]




Ne, Dragana mi nije poznata ali iste reci je moja bivsa izrekla na rastanku - kao da su sestre...
 

Back
Top