Početak žiga zveri ili ne?

Pravedan

Iskusan
Poruka
5.686
Od 2014. godine svaki građanin Srbije će morati da ima nove lične karte (sa čipom).

Zbog znanja o žigu zveri i Antihristovom kontrolom populacije počeo sam sumnjati da je ovo početak Antihristovog doba...

Šta vi mislite?

Da li se iza ovog krije kontrola (koja je opisana u Novom Zavetu) ili je jednostavno to samo olakšica kupovine i olakšica za gradjane jer neće morati toliko da se nerviraju oko podnošenja zahteva za dokumentaciju?

Evo link:

http://www.vaseljenska.com/drustvo/cipovanje-nove-licne-karte-od-sledece-godine/
 
ja već imam ličnu kartu sa čipom
imala sam i pre udaje, hebali su me 6 meseci za novu, k'o da se selim iz iraka u srbiju
ne mislim da to ima veze sa žigom zveri i antihristom i to
al' da hoće da nas kontrolišu još više, to da
ljudi, ne zveri
kako vreme prolazi, meni svet sve više vuče na orvelovu 1984
otprilike :(
 
ja već imam ličnu kartu sa čipom
imala sam i pre udaje, hebali su me 6 meseci za novu, k'o da se selim iz iraka u srbiju
ne mislim da to ima veze sa žigom zveri i antihristom i to
al' da hoće da nas kontrolišu još više, to da
ljudi, ne zveri
kako vreme prolazi, meni svet sve više vuče na orvelovu 1984
otprilike :(

Lepo razmisljanje!

Ali slozicemo se da smo mi svi ovce u skeneru (:

You are my THC sister! :***
 
Od 2014. godine svaki građanin Srbije će morati da ima nove lične karte (sa čipom).

Da li se iza ovog krije kontrola (koja je opisana u Novom Zavetu)


Celo ucenje propagira robovanje, odricanje, bicevanje, patnju i sta sve ne da bi danas ti isti koji su to prihvatili pricali da se kontrola ostvaruje preko licnog dokumenta? ......... svakako
 
Pa ne samo preko licnog dokumenta.

Pocev od Ekonomije, isti zakona koji se sprovodi po drzavama u Eu...pa i do licnih dokumenta, kontrola interneta itd, itd...

Ako ne buses poslusan i lojalan, neces dobiti licni dokument bez kojeg neces moci nista i kroz koji ce moci odma da vide i znaju sve o tebi sta god zele...

Ili neces moci da koristis karticu za kupovinu, ilid a primas platu da prodajes i kupuijes ako se ne poklonios zveri i ikoni zverinoj...

Itd, itd...

Embargo:

Off 13:16 I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
Off 13:17 Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.


Znaci u prirodi i ucestale i sve gore katastrofe odvano vec vicu...

Znaci u ljudima itd...

Lk 21:25 I biće znaci u suncu i u mesecu i u zvezdama; i ljudima na zemlji tuga od smetnje i od huke morske i valova.
 
Poslednja izmena:
Sta mislis da li ce se zig zveri primati dobrovoljno, sto ce znaciti da ce se i dobrovoljno pokloni Zveri, ili ce ljudi nesvesno dobijati taj zig jer ce biti izmanipulisani?

Oni koji ce ga primiti na celu su oni koji ga primaju dobrovolno, a oni sto ga primaju na ruci su oni koji ga primaju zbog raznih razloga.

Pocev od ekonomskih, itd, itd...


Off 13:16 I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
Off 13:17 Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.
 
Oni koji ce ga primiti na celu su oni koji ga primaju dobrovolno, a oni sto ga primaju na ruci su oni koji ga primaju zbog raznih razloga.

Pocev od ekonomskih, itd, itd...


Off 13:16 I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
Off 13:17 Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.

Reci ti meni onda ovako iskreno...

Ako dozivis doba u kojem ce ukinuti novac i u kojem ce se ugradjivati u ruku ljudima cip sa kojim ce moci da kupuju,a bez toga ne bi mogao ni da jedes ni da priustis deci nesto (ukoliko imas) da li bi uzeo taj cip ili ne bi?

Po cemu si se ti onda "poklonio" zveri ako si uzeo cip? Jer ti i dalje mozes da verujes u Boga...

Tako moze da se kaze i za danasnje doba.

Da je novac zig sveri a ti si se poklonio njemu jer sa njime kupujes i sa njime se hranis...

Bez njega ne bi mogao ici na letovanje ili priustiti seebi ishranu...
 
Oni koji ce ga primiti na celu su oni koji ga primaju dobrovolno, a oni sto ga primaju na ruci su oni koji ga primaju zbog raznih razloga.

Pocev od ekonomskih, itd, itd...


Off 13:16 I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
Off 13:17 Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.


Odakle ti ovo: Oni koji ce ga primiti na celu su oni koji ga primaju dobrovolno, a oni sto ga primaju na ruci su oni koji ga primaju zbog raznih razloga.
 
Reci ti meni onda ovako iskreno...

Ako dozivis doba u kojem ce ukinuti novac i u kojem ce se ugradjivati u ruku ljudima cip sa kojim ce moci da kupuju,a bez toga ne bi mogao ni da jedes ni da priustis deci nesto (ukoliko imas) da li bi uzeo taj cip ili ne bi?

Po cemu si se ti onda "poklonio" zveri ako si uzeo cip? Jer ti i dalje mozes da verujes u Boga...

Tako moze da se kaze i za danasnje doba.

Da je novac zig sveri a ti si se poklonio njemu jer sa njime kupujes i sa njime se hranis...

Bez njega ne bi mogao ici na letovanje ili priustiti seebi ishranu...

A kada sam ja to ikada ista rekao neiskreno?

Neznam da li ce dotle da se ukine novac, mozda i nece?

Neznam ni da li ce se ugradjivati neki cip dotle, mozda i nece?

To ne mora da bude.

Dovoljno je da imas karticu ili konto na banci preko kojeg ide tvoja plata i ostala placanja.

Da li bih prihvatio tako nesto?

Sve dok to ne ugrozava moju veru i verovanje bih.

Ali doci ce vreme kada ce reci, da li ces se pokloniti antihristu, koga nece tako zvati.

Za nas je on antihrist.

I da li ces ga priznati i prihvattiti njegova pravila.

ONDA MOZES DA KUPUJES PRODAJES; PRIMAS PLATU ITD ITD AKO GA PRIZNAS I PRIHVATIS.

Akoga ne prihvatis, ne priznas, ne mozes...

Vazno je prepoznati ko je antihrist ili koji ce biti taj o kome otkrivenje govori.
 
Odakle ti ovo: Oni koji ce ga primiti na celu su oni koji ga primaju dobrovolno, a oni sto ga primaju na ruci su oni koji ga primaju zbog raznih razloga.

Zasto se zapisuje Bozje ime vernima na celima njihovim?

Zato sto su dobrovoljno, svojom volom, umom i srcem prihvatili Boga i njegovu volju i ziveli po njoj.

Off 14:1 I videh, i gle, Jagnje stajaše na gori sionskoj, i s Njim sto i četrdeset i četiri hiljade, koji imahu ime Oca Njegovog napisano na čelima svojim.

Off 22:4 I gledaće lice Njegovo, i ime Njegovo biće na čelima njihovim.

Tako i u vom primeru ako razumes.

Oni koji su dobrovoljno prihvatili antihrista primaju zig na celima.

Koji su iz drugih razloga ne bas dobrovoljno, oni na ruci...
 
Zasto se zapisuje Bozje ime vernima na celima njihovim?

Zato sto su dobrovoljno, svojom volom, umom i srcem prihvatili Boga i njegovu volju i ziveli po njoj.

Off 14:1 I videh, i gle, Jagnje stajaše na gori sionskoj, i s Njim sto i četrdeset i četiri hiljade, koji imahu ime Oca Njegovog napisano na čelima svojim.

Off 22:4 I gledaće lice Njegovo, i ime Njegovo biće na čelima njihovim.

Tako i u vom primeru ako razumes.

Oni koji su dobrovoljno prihvatili antihrista primaju zig na celima.

Koji su iz drugih razloga ne bas dobrovoljno, oni na ruci...

Nije mi samo jasno ako neko ne primi dobrovoljno cip zasto ce odgovarati i biti "osudjen na smrt".

Sam kazes da ce oni drugi koji nisu dobrovoljno prihvatili ipak dobiti cip zbog nekih drugih razloga.

Zar nije poenta svega "DA LI CES PRIHVATITI ZIG ZVERI ILI NECES".

Znaci dobrovoljna odluka, a ti pricas o nekoj "ne bas" dobrovoljnoj situaciji...
Nejasno mi je to samo...
 
Samo aluminijumska folija na glavu i Sotona ne moze da nas kontrolise, nebitno da li imamo cip ili ne.

Sto se tice licnih karti sa cipom tice, zavisi sta taj cip radi i zasto ga vlast koristi. Pogodnost, da, ne moras da vadis novu ako promenis adresu stanovanja, e sada ne znam da li ima GPS lokator ugradjen pa da mozes da je nadjes ako je zagubis.

Da li vlada zeli da nas prati i spijunira moguce je, mada zasto, ko ce ga znati, nemamo mi ni volje ni zivaca da dizemo bunu. Sto se licne bezbednosti tice, moze imati prednosti, ali zasto bi neko tamo imao uvid gde se ja krecem i sa kime se vidjam?

Ostaje pitanje zasto ce se te kartice koristiti i da li vlada ima neke skrivene namere sa njima. Problem bi bio ako bi bilo obavezno da se ugradjuju u kozu ili nesto, jer onda nema vise anonimnosti, osim ako ne amputiras ruku, mada mislim da Sotona opet ne petlja prste u to, vec jednostavno vukovi vole da drze ovce na broju.
 
Samo aluminijumska folija na glavu i Sotona ne moze da nas kontrolise, nebitno da li imamo cip ili ne.

Sto se tice licnih karti sa cipom tice, zavisi sta taj cip radi i zasto ga vlast koristi. Pogodnost, da, ne moras da vadis novu ako promenis adresu stanovanja, e sada ne znam da li ima GPS lokator ugradjen pa da mozes da je nadjes ako je zagubis.

Da li vlada zeli da nas prati i spijunira moguce je, mada zasto, ko ce ga znati, nemamo mi ni volje ni zivaca da dizemo bunu. Sto se licne bezbednosti tice, moze imati prednosti, ali zasto bi neko tamo imao uvid gde se ja krecem i sa kime se vidjam?

Ostaje pitanje zasto ce se te kartice koristiti i da li vlada ima neke skrivene namere sa njima. Problem bi bio ako bi bilo obavezno da se ugradjuju u kozu ili nesto, jer onda nema vise anonimnosti, osim ako ne amputiras ruku, mada mislim da Sotona opet ne petlja prste u to, vec jednostavno vukovi vole da drze ovce na broju.

Ovo poslednje, slažem se.
A ovo za amputaciju.. Da mi pređemo u hirurge na vreme :mrgreen:
 
Nije mi samo jasno ako neko ne primi dobrovoljno cip zasto ce odgovarati i biti "osudjen na smrt".

Sam kazes da ce oni drugi koji nisu dobrovoljno prihvatili ipak dobiti cip zbog nekih drugih razloga.

Zar nije poenta svega "DA LI CES PRIHVATITI ZIG ZVERI ILI NECES".

Znaci dobrovoljna odluka, a ti pricas o nekoj "ne bas" dobrovoljnoj situaciji...
Nejasno mi je to samo...

Pa ne treba nikago da primne zig zveri i da se poklone zveri i ikoni njezinoj

Ni po cenu stradanja ni po cenu zivota.

Oni ce pokusati na primer, Ekonomskim embargom.

Neki ce tada primiti zig zveri.

A ni tada ne trebaju.

Vezno je da se oslanjaju na Boga, bez obzira i imaju poverenje...

Off 13:15 I bi joj dano da dade duh ikoni zverinoj, da progovori ikona zverina, i da učini da se pobiju koji se god ne poklone ikoni zverinoj.
Off 13:16 I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
Off 13:17 Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.


Ocigledno je da neki nece hteti da se poklone.

Daje se nardjenje da oni koji nece da se poklone budu ubijeni i da nemogu da prodaju i kupuju...

Moguce da ce neke i pobiti, ali ne sve:

Off 20:4 I videh prestole, i sedjahu na njima, i dade im se sud, i duše isečenih za svedočanstvo Isusovo i za reč Božiju, koji se ne pokloniše zveri ni ikoni njenoj, i ne primiše žig na čelima svojim i ruci svojoj; i oživeše i carovaše s Hristom hiljadu godina.


ZAPAZI DA SE TRAZI DA SE POKLONIS IKONI ZVERINOJ TO JEST TOJ DRUGOJ ZVERI, NE SAMO DA PRIMIS ZIG ZVERIN...
 
Poslednja izmena:
KO JE ANTIHRIST DRUGA ZVER IZ OTRKIVENJA I BLUDNICA?

Off 17:9 Ovde je um, koji ima mudrost. Sedam glava, to su sedam gora na kojima žena (bludnica) sedi.

ANTIHRIST, ZVER IZ OTRKIVENJA JE OCIGLEDNO RELIGIOZNO POLITICKI VODJA.

Ko je danas u hriscanskom svetu mocni i relegiozno politicki vodja?

Nema on jos tu vlast i silu koju ce tek dobiti, i ne cini on jos uvek stvari koje ce tek ciniti.

Ali se sve priprema...

Cilj novog svetksog poretka je jedna politicka, i zakonodovna vlast, i na kraju kada sve ostvare, jedan religiozni vodja...

Bice i dalje raznih vera, ali od njih ce se traziti da prihvate ovu politicko religioznu vlast kao vrhovnu i priznaju je i poklone joj se...

Ko ne bude hteo, bice sankcionisan u svakom obliku, a kao zadnje sredstvo za one najtvrdje, bice odobreno ubijanje takvih koji nece...

Jak 1:12 Blago čoveku koji pretrpi napast; jer kad bude kušan primiće venac života, koji Bog obreče onima koji ga ljube.

Mt 10:22 I svi će mrzeti na vas imena mog radi; ali koji pretrpi do kraja blago njemu.
 
Poslednja izmena:
Od 2014. godine svaki građanin Srbije će morati da ima nove lične karte (sa čipom).

Zbog znanja o žigu zveri i Antihristovom kontrolom populacije počeo sam sumnjati da je ovo početak Antihristovog doba...

Šta vi mislite?

Da li se iza ovog krije kontrola (koja je opisana u Novom Zavetu) ili je jednostavno to samo olakšica kupovine i olakšica za gradjane jer neće morati toliko da se nerviraju oko podnošenja zahteva za dokumentaciju?

Evo link:

http://www.vaseljenska.com/drustvo/cipovanje-nove-licne-karte-od-sledece-godine/

ljudi vec danas imaju zig zveri na sebi iako ga ne vide :mrgreen:

Zig nije spolja vec je na telu coveka ili na njegovoj dusi urezan

Licne karte nisu deo tela
 
Zig zveri je nesavrsenstvo 666 trostruko

Svako ko zivi nesavrseno ili gresno i velica Zver ( politicke sile na sceni i lazna religija ) a bogu okrece ledja je primio zig zveri i klanja se njoj - njenom carstvu i moci ( ko moze ratovati s njom )

I sam kazes da je "primio zig" onaj ko zivi ne savrseno. Ja ti sada odgovrono tvrdim da je svaki covek na ovom svetu NESAVRSEN!

Sta, po tebi je onda svako primio zig zveri?
 

Back
Top