O NJOJ ILI NJEMU U JEDNOJ REČENICI!

poetessa

Legenda
Poruka
56.288
Za sve koji vole da pišu...otvaram ovu temu. Oni bolji od mene u pisanju...kažu da je kratka forma jedna od najzahtevnijih.
Zadatak je da u jednoj rečenici kažete romantičnu istinu ili možda sanjarenje u vezi sebe ili njega, a zatim zadate reč na koju će se druga osoba nadovezati...

...Iako će biti možda raznih reči, jer je i sam život čudan i nepredvidljiv, ipak želim da naglasim da ovde nije suština u nadmudiravanju.
...Ova je igra način da iskažete svoje emocije, na iskren i inspirativan način...i da možda sebi i tom nekom drugom...saopštite nešto što želite, sanjate ili pamtite u vezi vaše ljubavi...




...Leti volim da nosim japanke, ali svaki put kad ih vidim na muškarcu, setim se tebe kako si prezirao tu vrstu obuće. :heart:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Posao mi apsolutno ništa ne pomaže, uspevam i pored sve te zauzetosti da mislim na njega

(zemlja)

Земља је оно што ћеш нас на крају опет спојити, када постанемо једно као што смо некад били..

(ветар)

- - - - - - - - - -

Grmljavina?Grad?Oluja???Sve je to ništa,kad se setim kakve sam vetrove dobijao od tvog pasulja...

Како си само романтичан, просто ме тера на сузе :sad2: Ал тај ветар ме тера.
 
Чекала сам анђела љубав да му дам, дошао је демон са два лица,
волела сам оно његово анђеоско, а он је узео моју љубав и однео је у неповрат.

(вечност)
 
Poslednja izmena:

Back
Top