Nikolić ide na Vimbldon

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BeliSoko

Zainteresovan član
Poruka
193
Nikolić ide na Vimbldon: Daću podršku šampionu, Srbija je uz Noleta

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić prisustvovaće sutra finalnom meču na Vimbldonu kako bi dao podršku srpskom teniseru Novaku Đokoviću.

357364_nikolic34-beta_f.jpg


"Sutra ću na Vimbldonu dati podršku teniskom šampionu sveta. Srbija je uz Noleta", napisao je srpski predsednik na svom "tviter" profilu.

U finalu trećeg gren slem turnira sezone boriće se Đoković i Britanac Endi Marej.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/392078/Nikolic-sutra-na-Vimbldonu-daje-podrsku-Djokovicu





Nije mi bilo prijatno dok se Tadić, zarad rejtinga, praćakao po ložama na sportskim događajima (kamera je brižlijvo pratila njegove usiljene i usplahirene reakcije posle svakog uspešnog poteza, koša ili postignutog gola) a sada, na opštu žalost sportskih fanova istim stopama kreće i Nikolić.
Ne znam, bio sam iskreno ubeđen da će Toma imati osećaj za meru.Baš iz razloga jer je i sam zamerao i javno kritikovao Borisa za sticanje jeftinih poena na grbači sportista, čak je svojevremeno tvrdio da je ovaj (Tadić) baksuz za fudbalere. Nažalost, pokazalo se da sam bio u zabludi.
Iako Toma lično, niti ova osiromašena država, nema zasluga za Đokovićevu uspešnu karijeru, pokušaće da se okiti tuđim perjem.

Političari, dozvolite narodu da se prepusti navijanju, ima vas i previše na tv ekranima.
 
resio da izbaksuzira i potrosi pare naseg naroda

Rece juce novinar da se polufinalna karta placala 12.000 funti juce, e sad za finale verujem da karta nije ispod 20.000 evra sto znaci da putovanje Nikolica na Vimbldon i njegovih parazita sa kartama nece nas gradjane da kosta ispod milion evra....
 
Bas bi bila fora da sedi kraj nekog britanskog ministra, mozda premijera, americkog sekretara, a da nema prevodioca. Da vidimo koliko je Tominih recenica na engleskom potrebno pre nego sto nas opet bombarduju

Срео се Тома са страним званичником.
Каже му иностранац: How do you do?
А Тома одговара: Туту-руту-ту.
 
resio da izbaksuzira i potrosi pare naseg naroda

Rece juce novinar da se polufinalna karta placala 12.000 funti juce, e sad za finale verujem da karta nije ispod 20.000 evra sto znaci da putovanje Nikolica na Vimbldon i njegovih parazita sa kartama nece nas gradjane da kosta ispod milion evra....

Mozda mu neko rek`o za wild card. Pa zvao ambasadora i uskliknuo I`m a real wild child

 
Ma Toma je još i dobar zna da bekne nešto,Dačić je tu dibidus trulex,Eštonka ga pita nešto on kreno da maše rukama ko saobraćajac i da menja boje ko semafor,ali da bekne nešto to nikako...

Pa Dacic je isti k'o svi dobri djaci u Srbiji, nabubaju za petice i desetke, i zaborave sve u roku od 3 dana. Puni su fakulteti doktora nauka bubaca koji veze sa vezom nemaju o bilo cemu, osim o onome sto bubaju poslednje 30 godine. Engleski da ih pitas, pa bolje ce ga znati Zika klosar iza ugla.
 
Pa Dacic je isti k'o svi dobri djaci u Srbiji, nabubaju za petice i desetke, i zaborave sve u roku od 3 dana. Puni su fakulteti doktora nauka bubaca koji veze sa vezom nemaju o bilo cemu, osim o onome sto bubaju poslednje 30 godine. Engleski da ih pitas, pa bolje ce ga znati Zika klosar iza ugla.

Заврши ти прво факс, па онда причај. Дотле поштуј средњу класу и диви јој се :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top