Gde se kriju kvalitetne žene/muškarci?

gost 310829

Veoma poznat
Poruka
10.351
Ne znam da li je još neko primetio, ali meni se čini da je na mestima u okviru kojih se odvija javna socijalna interakcija (npr. klubovi, kafići) verovatnoća da sretnete obrazovanu i pametnu žensku/mušku osobu koja ima nekakav životni cilj, ne spava do podne, ne opija se i heteroseksualne je orijentacije svedena na minimum. Činjenica je da je veliki broj ljudi prso u ovoj našoj lepoj zemlji ali se pitam da li je moguće da baš niko normalan nije ostao? Ja lično ne verujem u to. Samo, ostaje nepoznanica gde se takve osobe kreću i kako doći do njih. Možda neko ima ideju?
 
Мислим да их нема по клубовима и кафићима, вероватно изађу понекад. Ако не спавају до подне, онда не остају до јутра сигурно :mrgreen:
Можда су на неким другим местима, биоскопи, позоришта шта знам, раде људи не ленчаре.
 
Мислим да их нема по клубовима и кафићима, вероватно изађу понекад. Ако не спавају до подне, онда не остају до јутра сигурно :mrgreen:
Можда су на неким другим местима, биоскопи, позоришта шта знам, раде људи не ленчаре.
i ovi opičeni rade, ne znači da su lenštine
da takvi ili rade i videndom ko ja sad ili su u teretani al i to da napomenem forma ima svoju teretanu pa dodju pre podne tu izluftiraju se pa onda mahom odmaraju uvece ili su kod drugarica/drugara a mahom su i zauzeti ;)
kućne sedeljke, pribeležio
Gde se kriju kvalitetne žene/muškarci?

U moderaciji Krstarice. :per:

koga preporučuješ? :rumenko:

- - - - - - - - - -

Тешко нас је наћи, али нас има.

krijete se?
 
Zaista ne bih znao, izbegavam klubove, kafane i sl, jer mi ne odgovara mentalitet (nekvalitetnih) ljudi tamo.
A gde upoznati nekog kvalitetnog, sta znam, sajam knjiga, biblioteka, neka konvencija mozda... ko ce ga znati.

Da znam, bio bih vec tamo :D

aj ne lupetaj...
neke stvari ne iskljucuju druge
ako volim kafanu i drustvo i pesmu, ne znaci da sam u zivotu procitao jednu i po knjigu, da sam nezanimljiv i ''nekvalitetan''

ako ne umes da plivas, ne krivi vodu
 
Ne znam da li je još neko primetio, ali meni se čini da je na mestima u okviru kojih se odvija javna socijalna interakcija (npr. klubovi, kafići) verovatnoća da sretnete obrazovanu i pametnu žensku/mušku osobu koja ima nekakav životni cilj, ne spava do podne, ne opija se i heteroseksualne je orijentacije svedena na minimum. Činjenica je da je veliki broj ljudi prso u ovoj našoj lepoj zemlji ali se pitam da li je moguće da baš niko normalan nije ostao? Ja lično ne verujem u to. Samo, ostaje nepoznanica gde se takve osobe kreću i kako doći do njih. Možda neko ima ideju?

Ja se ne opterećujem više time. I verujem da ih ima. Ako postojim ja, znači postoje i slični ljudi poput mene, samo još nije nastupio pravi trenutak da te takvi ljudi pronađu. Nađu. Da se nađete. Ali, jednom se poklope kockice na nebu, naštimaju konstelacije gde se baš u pravo vreme, na pravom mestu, nađu oni što su stvoreni jedno za druge. Poklope se energije, razmišljanja, htenje..i eto ti ga ljubaF. :heart:

Znači, Komrice, samo strpljenja. Ko je tebi slična, vi ćete se pronaći kad tad, taman da živiš na Marsu.

Strpljen - spašen i gore tu pametnu glavicu.

:bye:
 
Zaista ne bih znao, izbegavam klubove, kafane i sl, jer mi ne odgovara mentalitet (nekvalitetnih) ljudi tamo.
A gde upoznati nekog kvalitetnog, sta znam, sajam knjiga, biblioteka, neka konvencija mozda... ko ce ga znati.

Da znam, bio bih vec tamo :D
prati temu, naće se neko pametan, valjda :mrgreen:
play against the odds! :deda:

moguce je

samo moras biti harizmatican, obazriv,elokventan, kadar stici, uteci i na strasnom mestu postojati
zid ne rusis glavom, nego elegantno preskaces ili zaobilazis
Ako vec ides glavom kroz zid, potrudi se da srusis isti. Ako ga srusis bices revolucionar, ako ne, samo budala. :deda:
Ма ја се само мало шалим. Баш и не испуњавам прва два услова.

icon_u_cosak.gif
 
Ne znam da li je još neko primetio, ali meni se čini da je na mestima u okviru kojih se odvija javna socijalna interakcija (npr. klubovi, kafići) verovatnoća da sretnete obrazovanu i pametnu žensku/mušku osobu koja ima nekakav životni cilj, ne spava do podne, ne opija se i heteroseksualne je orijentacije svedena na minimum. Činjenica je da je veliki broj ljudi prso u ovoj našoj lepoj zemlji ali se pitam da li je moguće da baš niko normalan nije ostao? Ja lično ne verujem u to. Samo, ostaje nepoznanica gde se takve osobe kreću i kako doći do njih. Možda neko ima ideju?
Ujutro rano idi na pijacu .Ovih sto cesu goozicu do ranih jutarnjih sati po kaficima tamo nema .
Razmisli malo i vidjeces da sam u pravu ! :mrgreen: Taj mi je savjet dao stari iskusni vuk prije
dosta godina !
 

Back
Top