Kakvi su to roditelji?

gost 333986

Legenda
Poruka
58.056
Imam ortaka koji nije video svoje majku 26.godina.Rodio se u Etiopijii,otac je dolazio mozda dva puta u Srb.Majka je crnkinja.Cuju se telefonom,majku izdrzava otac koji nije vise sa njom, on je iz vanbracna veze.Sina je ostavio kod babe,on kaze da nikad nije dobio odgovor od oca,zasto,zbog cega ga je odvojio od majke,ne zna ni on sam.Pored svega toga,njih dvoje imaju jos i sina i kcerku koje nikada nije video sem na fotografijama,majku je zadnji put video kad je imao 6.god.Sestra i brat su mu retko kad pisali,skoro nikad.nekoliko puta godisnje se cuju telefonom heeeej!Zalosno covece.Kakvi su to ljudi?
 
kakvi? svakakvi.
ne znamo detalje priče, ali poznati su slučajevi nekih siromašnijih porodica gde se jedno dete proglašavalo za tehnološki višak i davalo babama, ujacima ili tetkama bez dece itd..
zašto ga nisu kontaktirali?
e to je već možda onaj, nama nepoznati deo ostatka te porodične storije.
 
Imam ortaka koji nije video svoje majku 26.godina.Rodio se u Etiopijii,otac je dolazio mozda dva puta u Srb.Majka je crnkinja.Cuju se telefonom,majku izdrzava otac koji nije vise sa njom, on je iz vanbracna veze.Sina je ostavio kod babe,on kaze da nikad nije dobio odgovor od oca,zasto,zbog cega ga je odvojio od majke,ne zna ni on sam.Pored svega toga,njih dvoje imaju jos i sina i kcerku koje nikada nije video sem na fotografijama,majku je zadnji put video kad je imao 6.god.Sestra i brat su mu retko kad pisali,skoro nikad.nekoliko puta godisnje se cuju telefonom heeeej!Zalosno covece.Kakvi su to ljudi?

Kontam da su to ljudi koji rode/naprave dete čisto da ga imaju, da zadovolje neka očekivanja društva i okoline. Znam i ja jednu devojčicu sa sličnom pričom. Otac joj živi u inostranstvu, a nju je dao nekoj babi na čuvanje. Obiđe je max jednom godišnje, i tada je obavezno istuče (a lema je i baba koja je čuva). Ne da joj da viđa majku, pošto je sudski dodeljena njemu (nemam pojma na koju foru). Tuga. :(
 
Moju majku je njena majka dala u dom za sirocad a placala je mesecno za izdrzavanje neku sumu, da li je postojala ta mogucnost ili je baka davala mito ne znam ali zena je ostala bez muza (pobegao s ljubavnicom) a ona imala uspesnu karijeru pa joj je dete smetalo.

Iz doma izasla kad joj se majka udala po drugi put i ocuh se sazalio na dete. Pisala sam vec koliko je to cestiti i dobar covek bio i kako nikad i ni po cemu nije odvojio moju majku od svoje dece. I onda mi kazu da je roditelj roditelj, tudja krv nije isto sto i rodjena. Kako da ne. Postoje ljudi sa srcem i bez srca i to je to.
 
Kazes da 26 godina nije video majku a video je kad je imao 6 godina zadnji put. Znaci ima 32 godine - sta ga sprecavalo zadnjih nekoliko godina od kad je punoletan da odlazi i vidja majku, upozna bracu i sestre? To sto mu je otac uradio - odvojio ga od majke i sestre i brata- je strasno ali on odavno nije dete od 6 godina pa je mogao da uradi nesto povodom toga
 
Kazes da 26 godina nije video majku a video je kad je imao 6 godina zadnji put. Znaci ima 32 godine - sta ga sprecavalo zadnjih nekoliko godina od kad je punoletan da odlazi i vidja majku, upozna bracu i sestre? To sto mu je otac uradio - odvojio ga od majke i sestre i brata- je strasno ali on odavno nije dete od 6 godina pa je mogao da uradi nesto povodom toga
I to sto kazes.
 
Kazes da 26 godina nije video majku a video je kad je imao 6 godina zadnji put. Znaci ima 32 godine - sta ga sprecavalo zadnjih nekoliko godina od kad je punoletan da odlazi i vidja majku, upozna bracu i sestre? To sto mu je otac uradio - odvojio ga od majke i sestre i brata- je strasno ali on odavno nije dete od 6 godina pa je mogao da uradi nesto povodom toga

Pretpostavljam da on sam vise ne zeli da ih vidi, posto su ga odbacili kao dete. A moze da se postavi i pitanje zasto majka nije putovala da ga poseti, ona je bila odrasla osoba sve vreme?
 

Back
Top