Kakvi su to roditelji?
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Kakvi su to roditelji?

Buduća legenda Miller (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    900

Podrazumevano Kakvi su to roditelji?

Imam ortaka koji nije video svoje majku 26.godina.Rodio se u Etiopijii,otac je dolazio mozda dva puta u Srb.Majka je crnkinja.Cuju se telefonom,majku izdrzava otac koji nije vise sa njom, on je iz vanbracna veze.Sina je ostavio kod babe,on kaze da nikad nije dobio odgovor od oca,zasto,zbog cega ga je odvojio od majke,ne zna ni on sam.Pored svega toga,njih dvoje imaju jos i sina i kcerku koje nikada nije video sem na fotografijama,majku je zadnji put video kad je imao 6.god.Sestra i brat su mu retko kad pisali,skoro nikad.nekoliko puta godisnje se cuju telefonom heeeej!Zalosno covece.Kakvi su to ljudi?

Domaćin
    Učlanjen
    22.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kakvi su to roditelji?

kakvi? svakakvi.
    ne znamo detalje priče, ali poznati su slučajevi nekih siromašnijih porodica gde se jedno dete proglašavalo za tehnološki višak i davalo babama, ujacima ili tetkama bez dece itd..
    zašto ga nisu kontaktirali?
    e to je već možda onaj, nama nepoznati deo ostatka te porodične storije.

Veoma poznat neda52 (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    462

Mog tatu dali tetki kad je imao devet godina i kao da nikad nije postojao za roditelje,braću i sestru.Do kraja života je patio zbog toga.Ljudskoj surovosti kraja nema.
    joj bre

Moderator Vexy (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    3924

tužno je to za dete
    ipak,ja bih volela da čujem i drugu priču
    ko zna kakva muke natera čoveka da ostavi svoje dete

ma ne znam, baš je teška tema

Moderator Vexy (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    3924

tužno je to za dete
    ipak,ja bih volela da čujem i drugu priču
    ko zna kakva muke natera čoveka da ostavi svoje dete

ma ne znam, baš je teška tema

Veoma poznat neda52 (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    462

razumela bih da je bio sam,ali njih je bilo šestoro,što je on jedan bio višak,ne znam
    joj bre

Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    900

Citat Original postavio neda52 Pogledaj poruku
    razumela bih da je bio sam,ali njih je bilo šestoro,što je on jedan bio višak,ne znam
    To samo oni znaju

Poznat Selkhet (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    959

Citat Original postavio Gentleman X Pogledaj poruku
    Imam ortaka koji nije video svoje majku 26.godina.Rodio se u Etiopijii,otac je dolazio mozda dva puta u Srb.Majka je crnkinja.Cuju se telefonom,majku izdrzava otac koji nije vise sa njom, on je iz vanbracna veze.Sina je ostavio kod babe,on kaze da nikad nije dobio odgovor od oca,zasto,zbog cega ga je odvojio od majke,ne zna ni on sam.Pored svega toga,njih dvoje imaju jos i sina i kcerku koje nikada nije video sem na fotografijama,majku je zadnji put video kad je imao 6.god.Sestra i brat su mu retko kad pisali,skoro nikad.nekoliko puta godisnje se cuju telefonom heeeej!Zalosno covece.Kakvi su to ljudi?
    Kontam da su to ljudi koji rode/naprave dete čisto da ga imaju, da zadovolje neka očekivanja društva i okoline. Znam i ja jednu devojčicu sa sličnom pričom. Otac joj živi u inostranstvu, a nju je dao nekoj babi na čuvanje. Obiđe je max jednom godišnje, i tada je obavezno istuče (a lema je i baba koja je čuva). Ne da joj da viđa majku, pošto je sudski dodeljena njemu (nemam pojma na koju foru). Tuga.

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Moju majku je njena majka dala u dom za sirocad a placala je mesecno za izdrzavanje neku sumu, da li je postojala ta mogucnost ili je baka davala mito ne znam ali zena je ostala bez muza (pobegao s ljubavnicom) a ona imala uspesnu karijeru pa joj je dete smetalo.

Iz doma izasla kad joj se majka udala po drugi put i ocuh se sazalio na dete. Pisala sam vec koliko je to cestiti i dobar covek bio i kako nikad i ni po cemu nije odvojio moju majku od svoje dece. I onda mi kazu da je roditelj roditelj, tudja krv nije isto sto i rodjena. Kako da ne. Postoje ljudi sa srcem i bez srca i to je to.

Aktivan član
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Kazes da 26 godina nije video majku a video je kad je imao 6 godina zadnji put. Znaci ima 32 godine - sta ga sprecavalo zadnjih nekoliko godina od kad je punoletan da odlazi i vidja majku, upozna bracu i sestre? To sto mu je otac uradio - odvojio ga od majke i sestre i brata- je strasno ali on odavno nije dete od 6 godina pa je mogao da uradi nesto povodom toga

Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    900

Citat Original postavio duusa Pogledaj poruku
    Kazes da 26 godina nije video majku a video je kad je imao 6 godina zadnji put. Znaci ima 32 godine - sta ga sprecavalo zadnjih nekoliko godina od kad je punoletan da odlazi i vidja majku, upozna bracu i sestre? To sto mu je otac uradio - odvojio ga od majke i sestre i brata- je strasno ali on odavno nije dete od 6 godina pa je mogao da uradi nesto povodom toga
    I to sto kazes.

S€STRA nije na forumu
    If there is a 50-50 chance that something can go wrong, then 9 times out of 10 it will.
    Primećen član S€STRA (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio duusa Pogledaj poruku
    Pretpostavljam da on sam vise ne zeli da ih vidi, posto su ga odbacili kao dete. A moze da se postavi i pitanje zasto majka nije putovala da ga poseti, ona je bila odrasla osoba sve vreme?
    There are only 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio neda52 Pogledaj poruku
    црнац па зато

Slične teme

1. Kakvi smo kao roditelji?
    Autor sbojana u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.09.2010., 02:12
  2. Kakvi smo mi roditelji i vernici sa ovakvom decom?
    Autor nesko101 u forumu Politika
    Odgovora: 212
    Poslednja poruka: 24.11.2008., 00:36
  3. Roditelji me tuku treba mi pomoc.
    Autor ---------- u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 28.01.2008., 17:39
  4. Kakvi majmuni
    Autor PokerMonn! u forumu Humor
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.02.2004., 02:19

Pravila za slanje poruka