Kome teze pada...

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
manjak seksa, tj. orgazma, muskarcima ili zenama?
Sticem utisak da nekako muskarci vode po tom polju, slusam tako price o vojsci i tome kako su pili brom samo da bi smanjili problem sa erekcijom.

Tako da, kome teze pada manjak seksa, tj. orgazma i zasto? Da li je u pitanju gradja nasih reproduktivnih organa tj. tela, veca kolicina testosterona, ili ima nekakav psiholoski faktor?
 
manjak seksa, tj. orgazma, muskarcima ili zenama?
Sticem utisak da nekako muskarci vode po tom polju, slusam tako price o vojsci i tome kako su pili brom samo da bi smanjili problem sa erekcijom.

Tako da, kome teze pada manjak seksa, tj. orgazma i zasto? Da li je u pitanju gradja nasih reproduktivnih organa tj. tela, veca kolicina testosterona, ili ima nekakav psiholoski faktor?
Zenama
 
manjak seksa, tj. orgazma, muskarcima ili zenama?
Sticem utisak da nekako muskarci vode po tom polju, slusam tako price o vojsci i tome kako su pili brom samo da bi smanjili problem sa erekcijom.

Tako da, kome teze pada manjak seksa, tj. orgazma i zasto? Da li je u pitanju gradja nasih reproduktivnih organa tj. tela, veca kolicina testosterona, ili ima nekakav psiholoski faktor?

meni jako tesko pada a za ostale ne znam

salu u stranu
bioloski je isto za sve a psiholoski zavisi o libida :think:
 
manjak seksa, tj. orgazma, muskarcima ili zenama?
Sticem utisak da nekako muskarci vode po tom polju, slusam tako price o vojsci i tome kako su pili brom samo da bi smanjili problem sa erekcijom.

Tako da, kome teze pada manjak seksa, tj. orgazma i zasto? Da li je u pitanju gradja nasih reproduktivnih organa tj. tela, veca kolicina testosterona, ili ima nekakav psiholoski faktor?

za vojsku ne znam, pazio sam da sačuvam svoju glavu pa mi seks nije bio ni na kraj pameti.
a ovako ti je to sve stvar izbora, uopšte ne mislim da je danas teško doći do seksa, a ako neko bira da apstinira onda on nema problem sa tim
 
za vojsku ne znam, pazio sam da sačuvam svoju glavu pa mi seks nije bio ni na kraj pameti.
a ovako ti je to sve stvar izbora, uopšte ne mislim da je danas teško doći do seksa, a ako neko bira da apstinira onda on nema problem sa tim

Istina da nije tesko doci do seksa, ali da nas ne zanima placanje seksualnih usluga, ili jedna noc seksa sa nekim, vec da hocemo sve to da odradimo po propisu, a nesto nemamo srece sa suprotnim polom vec neko vreme, par godina bez veze i seksa recimo, kome to teze pada?

Namerno sam pitao orgazma / seksa, jer cini mi se da ce svako ljudsko bice masturbirati ako nema stalnog partnera, pa verovatno nece izludeti bez seksa, ali da se recimo nalazi u nekom okruzenju da ne moze ni to da radi, kome bi teze palo?
 
pa to je nemoguća situacija. ako ti se nešto radi ti to i radi...
karavani prolaze a kere ih prate lavežom! uvek bilo i biće


šta znači to nemaš sreće sa suprotnim polom? mislim to možda ima veze sa vezama, ali konkretno sa seksom baš i nema
 
meni je to malo suludo pitanje
prvo idem logikom da ne može da ti fali mnogo ono čega nemaš previše
ne mogu za zamislim situaciju osim nekog pasivnog statusa da eto želiš a ne preduzimaš ništa
zašto bi to neko radio?
hoću reći zavisi kakvi su apetiti i sexualne navike nekom
a i ne vidim što bi falilo nekom, osim pod nekom prinudom... mislim želju za seksom je lako utoliti, ne znam...

- - - - - - - - - -

šta znali stvarno faliti seksa?
ustvari manjak?
jel vam fali?
 
Istina da nije tesko doci do seksa, ali da nas ne zanima placanje seksualnih usluga, ili jedna noc seksa sa nekim, vec da hocemo sve to da odradimo po propisu, a nesto nemamo srece sa suprotnim polom vec neko vreme, par godina bez veze i seksa recimo, kome to teze pada?

Namerno sam pitao orgazma / seksa, jer cini mi se da ce svako ljudsko bice masturbirati ako nema stalnog partnera, pa verovatno nece izludeti bez seksa, ali da se recimo nalazi u nekom okruzenju da ne moze ni to da radi, kome bi teze palo?
a ti to pitas
a pa tu muskarcima, iz ciste problematike fizickog porekla, treba negde izprazniti spermu....mislim moze ona da se razgradi i u jajima vremenom, al non stop se stvara, pa me niko nece ubediti da nema muskaraca koji barem povremeno ne izdrkaju.....
dakle ili rak testisa ili drkanje, trece nema :lol:
 
a ti to pitas
a pa tu muskarcima, iz ciste problematike fizickog porekla, treba negde izprazniti spermu....mislim moze ona da se razgradi i u jajima vremenom, al non stop se stvara, pa me niko nece ubediti da nema muskaraca koji barem povremeno ne izdrkaju.....
dakle ili rak testisa ili drkanje, trece nema :lol:

Nece testista, ali prostata zna da strada od raka. Testisi jedino mogu da "poplave", mada i to kazu da ne pate svi muskarci od toga, sad sta znam.
 
kako moze zenama kad mi u toku seksa mozemo da svrsimo nekoliko puta a oni samo jednom....pa naravno da je nama bolje

jel se ti stvarno zezas ili nisi nikad bila sa muskarcem koji moze dva-tri puta bez vadj ili dozivljava cak multiple orgazme?

- - - - - - - - - -

a ti to pitas
a pa tu muskarcima, iz ciste problematike fizickog porekla, treba negde izprazniti spermu....mislim moze ona da se razgradi i u jajima vremenom, al non stop se stvara, pa me niko nece ubediti da nema muskaraca koji barem povremeno ne izdrkaju.....
dakle ili rak testisa ili drkanje, trece nema :lol:

ne u jajima vec u besici ili ejakulira u toku spavanja cak zna da izadje kad stiskas pred kraj pisanja
 
manjak seksa, tj. orgazma, muskarcima ili zenama?
Sticem utisak da nekako muskarci vode po tom polju, slusam tako price o vojsci i tome kako su pili brom samo da bi smanjili problem sa erekcijom.

Tako da, kome teze pada manjak seksa, tj. orgazma i zasto? Da li je u pitanju gradja nasih reproduktivnih organa tj. tela, veca kolicina testosterona, ili ima nekakav psiholoski faktor?

Mislim ipak muškarcima.Zbog testosterona i to...Čisto stvar fizionomije.I ženama verovatno nedostaje sex za vreme neke apstinencije ali mislim da one lakše izlaze na kraj sa tim.
I da,to za brom i vojsku je čista glupost.Ja sam bio vojna policija gde se daje najveći procenat broma što kroz jogurt,čaj,vodu,mleko...i tačno je da te čini znatno mirnijim i opuštenijim ali ti seksualna apstinencija ne pada nimalo lako.
 
jel se ti stvarno zezas ili nisi nikad bila sa muskarcem koji moze dva-tri puta bez vadj ili dozivljava cak multiple orgazme?

- - - - - - - - - -



ne u jajima vec u besici ili ejakulira u toku spavanja cak zna da izadje kad stiskas pred kraj pisanja
ako ce on tri puta za redom to znaci da je tri puta svrsio
a ja za ta tri seksa mogu nekoliko visestrukih
i sta cemo sad :aha:
 
Ženama.
Muškarcima je to prvenstveno zadovoljstvo,
ženama je potreba.
Razmislite, koliko žena znate koje, iz bilo kog razloga,
nemaju redovan keks?
Redovan - relativan pojam, nekoj dosta 2x nedeljno,
nekoj malo svaki dan.
I koliko je od njih ostalo diobro u glavu?

A istočnjavi veruju da ako muškarac ne troši spermu
ona prelazi u više nivoe i vrlo blagotvorno deluje na mozak.

Nikola Tesla?
Nikada nije imao posla sa ženama.
 
manjak seksa, tj. orgazma, muskarcima ili zenama?
Sticem utisak da nekako muskarci vode po tom polju, slusam tako price o vojsci i tome kako su pili brom samo da bi smanjili problem sa erekcijom.

Tako da, kome teze pada manjak seksa, tj. orgazma i zasto? Da li je u pitanju gradja nasih reproduktivnih organa tj. tela, veca kolicina testosterona, ili ima nekakav psiholoski faktor?
To ne zavisi od pola vec libida koji neko ima ili nema.
 

Back
Top