Boganci...
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Boganci...

Aktivan član Tree (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Boganci...

Hej Boganci, trbuhozborci, proud owners of Australian visas and passports....
    Samo da vam prenesem narodnu umotvorinu, koju sam cuo ovde i mislim da vredi da se zapise . Nije bas da je poslovica, mozda postapalica, definitivno nesto sto se cesto cuje u razgovorima nasih ljudi, obicno pri kraju kao vrsta zakljucka ili u sredini, sa ironicnim prizvukom, eventualno propraceno ili zacinjeno sa jos ponekim prigodnim sarkazmom (oprosti duhom obdareni obrazovani citaoce sto moram da napomenem gde je ironija a gde ovo drugo, jer dokazano mnogi to ne znaju sami da prepoznaju i mora im se napisati)... (Takodje se izvinjavam za dugacke recenice koje nekad nicim izazvan koristim... )

Australia is a beautiful country,
    but people...
    Poslednji put ažurirao/la Battlecat : 16.08.2013. u 17:25
    svaka blesa, gleda u nebesa..
    ovce za čudesa, pitaju blesu;
    jer narod je navikao nečem da se čudi..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    24

Podrazumevano Re: Boganci...

Citat Original postavio Tree Pogledaj poruku
    Hej Boganci, trbuhozborci, PROUD owner's of Australian visas and passports....
    Samo da vam prenesem narodnu umotvorinu, koju sam cuo ovde i mislim da vredi da se zapise . Nije bas da je poslovica, mozda postapalica, definitivno nesto sto se cesto cuje u razgovorima nasih ljudi, obicno pri kraju kao vrsta zakljucka ili u sredini, sa ironicnim prizvukom, eventualno propraceno ili zacinjeno sa jos ponekim prigodnim sarkazmom (oprosti duhom obdareni obrazovani citaoce sto moram da napomenem gde je ironija a gde ovo drugo, jer dokazano mnogi to ne znaju sami da prepoznaju i mora im se napisati)... (Takodje se izvinjavam za dugacke recenice koje nekad nicim izazvan koristim... )

Australia is a beautiful country,
    but shit people...
    Umjesto sto filozofiras uzmi casove engleskog.

Boganci su obicni oni koji nisu dovoljno inteligentni (da ne kazem ograniceni) da nauce jedan vrlo jednostavan jezik.

Iskusan Battlecat (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano Re: Boganci...

Besmislena tema
    Being right isn't nearly as important as knowing when to shut up.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •