Rasmusen: Budućnost Srbije u NATO

Da li Srbija treba da uđe u NATO?


  • Ukupno glasova
    60

nikos1703

Ističe se
Poruka
2.143
šta mislite o ovome...

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=05&nav_category=1262&nav_id=729594

Rasmusen: Budućnost Srbije u NATO
IZVOR: BETA
Brisel -- Iako u Srbiji postoji izvesna netrpeljivost prema NATO zbog prošlosti, ali sam uveren da je budućnost Srbije u EU i NATO, izjavio je generalni sekretar NATO.



Beta-AP, arhiva
"Srbija je ključni igrač u regionu", rekao je Anders Fof Rasmusen u razgovoru s dopisnikom Bete u Briselu, a posebno je ukazao i na važnost sporazuma Beograd-Priština za ceo region.

Rasmusen je istakao da bi "snažnije veze kako s Evropskom unijom, tako i s NATO" stvorile nove mogućnosti za narod Srbije i dodao da je to "najveća strategijska perspektiva" koju on vidi.

"Otud, s mog stanovišta, ja bih najviše voleo da se ojačaju odnosi između Srbije i NATO u idućim godinama", stavio je do znanja čelnik Atlantskog saveza.

U dužem intervjuu Rasmusen je izložio svoje vidjenje budućnosti Srbije. "Dopustite", rekao je on, "da budem sasvim iskren - ja znam da iz istorijskih razloga može postojati odredjena surevnjivost prema NATO. A to je nekako i razumljivo. Ali stvari su se promenile od 1999. i danas smatram da svi narodi u regionu vide NATO kao nepristrasnog jemca mira i stabilnosti".
 
Човек је рекао своје мишљење.Званична Просербија се изјаснила за неутралност а од недавно је посматрач у ОДКБ. Наслов је бомбастичан, али ипак само патка!
 
Najjebenije je što uvek biva ono što narod ne želi !

Bar je poslednjih 20 godina moglo tome da nas nauci, ako nismo nista o proslosti citali...

Ako se strogo drzimo ustava - Nato baza Bondstil je u Srbiji. Da li bi mi bili spremni da prihvatimo povratak KiM pod direktnu kontrolu Beograda, ali da zauzvrat moramo da udjemo u Nato i prihvatimo bazu?

Nadam se argumentovanim odgoorima.
 
Bar je poslednjih 20 godina moglo tome da nas nauci, ako nismo nista o proslosti citali...

Ako se strogo drzimo ustava - Nato baza Bondstil je u Srbiji. Da li bi mi bili spremni da prihvatimo povratak KiM pod direktnu kontrolu Beograda, ali da zauzvrat moramo da udjemo u Nato i prihvatimo bazu?

Nadam se argumentovanim odgoorima.

Kad se samo setim da je pokojni Slobo smenio Generalštab da Bondstil ne bude u sastavu Srbije iako su generali to izrčunali kao jeftinije rešenje

U Bibliji pa piše - ako ti dolazi jaka vojska a ti im ljubi skute
Vi rekoste da ste vernici i da farbate jajca?
Ja reko da sam ateista... pored ostalog i zbog ove Biblijske odrednice....

Medjutim Sloba je uz Ludu Miru i herojske dvozube babe i dede rekao ISTORJSKO NE
a posle 79 dana ISTORIJSKO DA

- - - - - - - - - -

Ti ces ih zaustaviti. :roll:

@tema

Nije Srbija u NATO, vec je NATO u Srbiji.

p.s. Ljudi ne jedite vnago i ne namestajte decu na nokaut, posle 4-5 potresa mozga, sledeci bi mog'o biti fatalan.

Boj ne bije svijetlo oružje već boj bije Krstarica od Junaka
 
Da se strogo drzimo ustava niko nebi pregovao sa tacijem. tako da je tema malo sizoidna.
Napisah vise puta pa da ponovim. NATO baze Ruske rakete. Ruske baze NATO rakete.
Najpametnije da budemo bez strane vojske. Kad pocne velika zabava mi pred TV , pivo i kokice.
Ako ikako moze bez nas u naslovnoj ulozi.
 
Bar je poslednjih 20 godina moglo tome da nas nauci, ako nismo nista o proslosti citali...

Ako se strogo drzimo ustava - Nato baza Bondstil je u Srbiji. Da li bi mi bili spremni da prihvatimo povratak KiM pod direktnu kontrolu Beograda, ali da zauzvrat moramo da udjemo u Nato i prihvatimo bazu?

Nadam se argumentovanim odgoorima.

-опет си побркао лончиће-какве везе има бондстил и повратак космета под ингеренцију србије -дедер објасни
-повратак космета је у тесној вези са ногирањем нато зликоваца са територије србије;)
 

Back
Top