STRONGHOLD 2

bojan86

Iskusan
Poruka
6.198
Da li je neko igrao Stronghold 2.
Ne mogu da verujem koliko su upropastili fenomenalnu igricu, ovim nastavkom. Stronghold Crusaders, je fenomenalna igrica, dok ovaj nastavak je toliko komplikovan i tezak za igranje.... Grafika tu i tmao je poboljsanja i dobre su ove nove stvari koje su uvedene, razne istorijske bitke i tako to. Ali toliko je komplikovano za igranje (ubacili su milion nepotrebnih stvari koje treba da pravis i da pazis da ti neizostanu). Ubili su odlicnu igricu.

Da li je jos neko igrao Ovaj 2. deo...
neka ostavi komentare..


pozzzzz
svima!
 
Slazem se sa tobom posto sam i ja veliki ljubitelj Stronholda,po meni su ukenjali samu grafiku a narocito
zvuk koji je kao za debile. Sto se tice novih fora meni
se svidjaju ali da su ubacene u prethodni Stronhold, ovako sam opalio uninstall posle pola sata!
 
Da li je neko igrao Stronghold 2.
Ne mogu da verujem koliko su upropastili fenomenalnu igricu, ovim nastavkom. Stronghold Crusaders, je fenomenalna igrica, dok ovaj nastavak je toliko komplikovan i tezak za igranje.... Grafika tu i tmao je poboljsanja i dobre su ove nove stvari koje su uvedene, razne istorijske bitke i tako to. Ali toliko je komplikovano za igranje (ubacili su milion nepotrebnih stvari koje treba da pravis i da pazis da ti neizostanu). Ubili su odlicnu igricu.

Da li je jos neko igrao Ovaj 2. deo...
neka ostavi komentare..


pozzzzz
svima!

ja sam pro u sh2, clan sam ae klana koji je jedan od najjjacih u svetu, jaci od naseg je samo AOG klan zbog toga sto su u njemu dva najbolj igraca sveta, aragon i chili, ali dobro napredujemo. Ako je nekome potrebna informacija u vezi sh2 neka mi se slobodno javi ja cu ga trenirati. Malo je igraca iz srbije samo nas par.
 
ja igram stronghold 2 svaki dan , mogu se pohvaliti da sam pro player, trenutno sam u klanu AE koji je drugi na svetu, prvi je AOG klan. sve je u racunici i zasniva se na logici, postoji ipar caka koje ti mogu pokazati
 

Back
Top