Шешељ хтео да туче Шљиванчанина

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.335
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=05&nav_category=206&nav_id=729464


"Za ovih 11 godina haškog utamničenja Šešelj je samo jednog pritvorenika hteo da tuče. To je bio Veselin Šljivančanin, hteo je da ga tuče zato što se izjašnjavao kao crnogorac po nacionalnosti i eksponirao kao zakleti titoista. I u kritičnom momentu kada je hteo da ga tuče, Šljivančanin je hitro pobegao pod okrilje zatvorske straže", navodi se u saopštenju.


Није ми јасно зашто официр ЈНА из Црне Горе има повлашћен положај у Србији? Желим му све привилегије овога света али да их оствари у својој домовини а не у Србији. И да престане да нам потура кукавичје јаје - Вуковар, кад Србија са ЈНА и Црном Гором има везе исто колико и Хрватска са ЈНА и Црном Гором.
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=05&nav_category=206&nav_id=729464


"Za ovih 11 godina haškog utamničenja Šešelj je samo jednog pritvorenika hteo da tuče. To je bio Veselin Šljivančanin, hteo je da ga tuče zato što se izjašnjavao kao crnogorac po nacionalnosti i eksponirao kao zakleti titoista. I u kritičnom momentu kada je hteo da ga tuče, Šljivančanin je hitro pobegao pod okrilje zatvorske straže", navodi se u saopštenju.


Није ми јасно зашто официр ЈНА из Црне Горе има повлашћен положај у Србији? Желим му све привилегије овога света али да их оствари у својој домовини а не у Србији. И да престане да нам потура кукавичје јаје - Вуковар, кад Србија са ЈНА и Црном Гором има везе исто колико и Хрватска са ЈНА и Црном Гором.

Не млати, он је официр који се борио за Србију и српски народ, што је, у том тренутку, то била ЈНА нема везе, био је у Гардијској бригади. А она је из ЦГ, јел? Или из БГ?:per:
Што се осталог тиче, Насер Орић је извор информација,а?
Одговорићу ти оном Његошевом - "Трговац ти лаже са осмјехом, жена лаже сузе просипљући, нико крупно ка Турчин не лаже"...:per:
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=05&nav_category=206&nav_id=729464


"Za ovih 11 godina haškog utamničenja Šešelj je samo jednog pritvorenika hteo da tuče. To je bio Veselin Šljivančanin, hteo je da ga tuče zato što se izjašnjavao kao crnogorac po nacionalnosti i eksponirao kao zakleti titoista. I u kritičnom momentu kada je hteo da ga tuče, Šljivančanin je hitro pobegao pod okrilje zatvorske straže", navodi se u saopštenju.


Није ми јасно зашто официр ЈНА из Црне Горе има повлашћен положај у Србији? Желим му све привилегије овога света али да их оствари у својој домовини а не у Србији. И да престане да нам потура кукавичје јаје - Вуковар, кад Србија са ЈНА и Црном Гором има везе исто колико и Хрватска са ЈНА и Црном Гором.

crveno
u to doba 1991 u doba agresije na Rvacku..crnogorci i srbi su bili ruku pod ruku...to je svima jasno..ne kontam ..što se praviš blesav..
plavo.
-.ti si munjara 100%...jbte bog...pa 1991 su srbi i crnogorci imali tzv.JNA imali ste i drzavu zajedničku SRJ i onda vas napustili crnogorci i konačno ste dobili državu SRBIJU...:per:
 
Не млати, он је официр који се борио за Србију и српски народ, што је, у том тренутку, то била ЈНА нема везе, био је у Гардијској бригади. А она је из ЦГ, јел? Или из БГ?:per:
Што се осталог тиче, Насер Орић је извор информација,а?
Одговорићу ти оном Његошевом - "Трговац ти лаже са осмјехом, жена лаже сузе просипљући, нико крупно ка Турчин не лаже"...:per:

pogotovu taj koljač nejači
 
pu prvi :hahaha:

trebali su tamničari da ih puste da se obračunaju ko pobjedi taj je u pravu...:hahaha:

Шеки би од Шљиванчанина направио шљивовицу! Што се мене тиче Шеки је у праву тог Титољупца треба испрашити јер је честитао ослобођење усрашама!
 
crveno
u to doba 1991 u doba agresije na Rvacku. .crnogorci i srbi su bili ruku pod ruku...to je svima jasno..ne kontam ..što se praviš blesav..
plavo.
-.ti si munjara 100%...jbte bog...pa 1991 su srbi i crnogorci imali tzv.JNA imali ste i drzavu zajedničku SRJ i onda vas napustili crnogorci i konačno ste dobili državu SRBIJU...:per:

Tко је агресирао Рвацку?
 
pa i ja bi ga prebio.

cujes "crnogorac i titoista"

takvi su nam i zaprzili corbu koju danas kusamo.

Losi Srbi koji su postali JUgosloveni do su svi ostali bili Hrvati, Slovenci itd.

Ајде бре Тихи, немој бре више да серендаш овде. Како можеш тако да делиш наше људе? Хрвати своје више цене и поштују него ми наше хероје. Па шта ако је Шљивачанин био комунистас и официр ЈНА? Па сви наши људи у Хагу су то били. И Генерал Младић је био (и остао) комуниста и официр ЈНА. Па и сам тај Шешељ је био комуниста и писао је хвалоспеве Титу. Па то не значи да их не треба ценити.

Они су бранили наш народ и нашу Отаџбину и то нема везе са идеологијом, заслужују да их поштујемо. Шљивачанин или било ко други нису заслужили да их ти или неко други на форуму пљују и вређају. И то зашто? Били су комунисти. Па? Ти комунисти су бранили нашу земљу. И зато их ја поштујем. А ти, ако ти не ваља Шљивачанин, иди поштуј Готовину, шта да ти кажем.

Док год не престане та идеолошка острашћеност, никада Срби неће постићи нациоално јединство.
 
pa i ja bi ga prebio.

cujes "crnogorac i titoista"

takvi su nam i zaprzili corbu koju danas kusamo.

Losi Srbi koji su postali JUgosloveni do su svi ostali bili Hrvati, Slovenci itd.

Ne qenjosi, Tihi, da me ne mrzi da trazim, garant bih nasao na nekim temema tvoje slavopojke Sljivancaninu i usklike po oslobadjanju ``Dobrodosao, generale, srpski heroju, vitezu, Obilicu`` i sl.
 
crveno
u to doba 1991 u doba agresije na Rvacku. .crnogorci i srbi su bili ruku pod ruku...to je svima jasno..ne kontam ..što se praviš blesav..
plavo.
-.ti si munjara 100%...jbte bog...pa 1991 su srbi i crnogorci imali tzv.JNA imali ste i drzavu zajedničku SRJ i onda vas napustili crnogorci i konačno ste dobili državu SRBIJU...:per:

Можда ниси видео претходну поруку. Питах те - Тко је агресирао Рвацку?
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=05&nav_category=206&nav_id=729464


"Za ovih 11 godina haškog utamničenja Šešelj je samo jednog pritvorenika hteo da tuče. To je bio Veselin Šljivančanin, hteo je da ga tuče zato što se izjašnjavao kao crnogorac po nacionalnosti i eksponirao kao zakleti titoista. I u kritičnom momentu kada je hteo da ga tuče, Šljivančanin je hitro pobegao pod okrilje zatvorske straže", navodi se u saopštenju.


Није ми јасно зашто официр ЈНА из Црне Горе има повлашћен положај у Србији? Желим му све привилегије овога света али да их оствари у својој домовини а не у Србији. И да престане да нам потура кукавичје јаје - Вуковар, кад Србија са ЈНА и Црном Гором има везе исто колико и Хрватска са ЈНА и Црном Гором.
Video sam Sljivu. Jes malo plasljiv covek ali gromada, mislim da bi i Seselju to tesko poslo za rukom. Ma da se i za Seselja ne bi moglo reci da je previse hrabar, bar kada su ovakve stvari u pitanju. Kada je u pitanju politicko delovanje, tu je stvarno hrabar i bez dlake an jeziku.
 

Back
Top