Kada kazemo za neku osobu da je *urva

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Ne, ne mislim na onu definiciju da je *urva osoba koja pruza seksualne usluge za novac, jer se ovaj termin jako cesce koristi da opise osobe koje mozda i ne ulaze u seksualne odnose.
Dakle, kada je neka osoba, muskarac, zena, *urva, i zasto?

Da li vas je mozda neko nekada tako nazvao i zasto?
 
Назив је повезан са особом која вара свог партнера, мада и када флертује са другима. Обично сам ја користио тај израз када се изнервирам због тога што не подносим превару а ни флерт. Жена се тад осећа увређено па каже: Не нисам ја куурва кретену, куурве се ебу за паре!
Како год, глупо женско не разуме да је куурва због тога што се тако понаша. Мада ја више волим да користим израз кучка за такве особе, некако ми лепше звучи :mrgreen:
 
Ne, ne mislim na onu definiciju da je *urva osoba koja pruza seksualne usluge za novac, jer se ovaj termin jako cesce koristi da opise osobe koje mozda i ne ulaze u seksualne odnose.
Dakle, kada je neka osoba, muskarac, zena, *urva, i zasto?

Da li vas je mozda neko nekada tako nazvao i zasto?

Ta definicija sto si ti naveo je prostitutka i mislim da postoji znacajna razlika izmedju prostitutke i ku*rve. Ovoj prvoj je to radno mesto, a ovoj drugoj opis karaktera. Ku*rva svojm ponasanjem stavlja do znanja da nema postovanja ni prema kome, a najmanje prema sebi. Mislim da njeno ponasanje nema ni toliko veze koliko partnera ima u zivotu i da li vara trenutnog partnera, nego sa njenim odnosom prema sebi i muskarcima. Nije diskretna u svom ponasanju i od takvih zena vise stete nego koristi.
 
Ta definicija sto si ti naveo je prostitutka i mislim da postoji znacajna razlika izmedju prostitutke i ku*rve. Ovoj prvoj je to radno mesto, a ovoj drugoj opis karaktera. Ku*rva svojm ponasanjem stavlja do znanja da nema postovanja ni prema kome, a najmanje prema sebi. Mislim da njeno ponasanje nema ni toliko veze koliko partnera ima u zivotu i da li vara trenutnog partnera, nego sa njenim odnosom prema sebi i muskarcima. Nije diskretna u svom ponasanju i od takvih zena vise stete nego koristi.

Slažem se u potpunosti sa Vama
 
Ta definicija sto si ti naveo je prostitutka i mislim da postoji znacajna razlika izmedju prostitutke i ku*rve. Ovoj prvoj je to radno mesto, a ovoj drugoj opis karaktera. Ku*rva svojm ponasanjem stavlja do znanja da nema postovanja ni prema kome, a najmanje prema sebi. Mislim da njeno ponasanje nema ni toliko veze koliko partnera ima u zivotu i da li vara trenutnog partnera, nego sa njenim odnosom prema sebi i muskarcima. Nije diskretna u svom ponasanju i od takvih zena vise stete nego koristi.

ubodeno je u srz ;)
 
Kurrva je i musko i zensko, tj. ona osoba koja se kurvinski ponasa, to ne znaci uopste samo prodaja svog tela vec niz situacija koja je spremna da uradi zarad neke recimo koristi...(al da ne bih odmah bilo: pa svi rade nesto iz koristi, ne- ovde mislim na bilo kakve nemoralne radnje ili drustveno neprihvatljivo ponasanje)
 
Ne, ne mislim na onu definiciju da je *urva osoba koja pruza seksualne usluge za novac, jer se ovaj termin jako cesce koristi da opise osobe koje mozda i ne ulaze u seksualne odnose.
Dakle, kada je neka osoba, muskarac, zena, *urva, i zasto?

Da li vas je mozda neko nekada tako nazvao i zasto?

kada to sama kaze za sebe :mrgreen:

mene na chat pitaju: jel volis kurrve ? :zper: zelis da budem tvoja kurrvica :rumenka: :lol:

Qrva je neverna zena koja menja muskarce i iskoristava sa $ i ne bira s kim ce leci jer je Nimfa i voli penis - zavisna da pruza muskarcima usluge cak i Free kad joj frka
 
Kakvi su to ljudi pitate? Muške i ženske ku*ve kažete...Ko su? E, pa po mom skromnom stanovištu, ovo: prodavanje sebe, i ono šta jesi, karakterno, duševno, i svoj obraz, za nešto šta pogaziće tvoju datu reč nekome. Obećanje. Ono šta će da potre čestitost. Meni to jesu muške kur*e. Kao i ženske ku*ave. Kalašture. Važi isto, za oba pola. Nisu platili novcem to sve, nego onim najvrednijim u sebi, a zove se poštenje. Kud ćeš veće jeftinoće i ku*vašaga, pitam te ja? Dovoljno, da dovoljnije ne može biti. Za bedoću. Za jad. I čemer. I da se stidiš, što si uopšte poznavao takve ljude ako si ih poznavao, koji su u stanju da prodaju sve i svašta, svakoga (kud neće, ako su već spremni najpre sebe) zarad jedne lepe reči, zarad lažnog obećanja. Zarad jednog zagrljaja. Zarad vremena. Zarad ljudi, koji ne vrede pišljiva boba s onim šta nose u srcu i umu. I duši.

:bye:
 
Ne, ne mislim na onu definiciju da je *urva osoba koja pruza seksualne usluge za novac, jer se ovaj termin jako cesce koristi da opise osobe koje mozda i ne ulaze u seksualne odnose.
Dakle, kada je neka osoba, muskarac, zena, *urva, i zasto?

Da li vas je mozda neko nekada tako nazvao i zasto?
Odvratna rec za opis ko zna kakvih karakteristika u nekom odredjenom momentu ili situaciju,uslovljena nemogucnoscu za argumentovanom izjavom.Nikoga ne bih tako nazvala,a da li je mene neko nekada,ne znam jer nisam cula.Mozda i jesam jednom,ali me nije dotaklo.Bilo je upouceno od ljubomorne zene pa je i razumljivo:kafa:
 
Odvratna rec za opis ko zna kakvih karakteristika u nekom odredjenom momentu ili situaciju,uslovljena nemogucnoscu za argumentovanom izjavom.Nikoga ne bih tako nazvala,a da li je mene neko nekada,ne znam jer nisam cula.Mozda i jesam jednom,ali me nije dotaklo.Bilo je upouceno od ljubomorne zene pa je i razumljivo:kafa:

jel verujes ti meni da ja to nikad ne govorim a vala ni neki moji bas dobri ortaci...za divno cudo skoro sve zene koje znam mahom i kazu o nekoj, ma bezi ona je ...
 

Back
Top