Cetiri tacke koje su vazne za osvajenje zene

1. Nacin hoda

2. Duhovitost

3. Odevanje

4. Higijena



Ove cetiri tacke nose oko 60% znacaja u osvajanju zene.

Samo 40% je IZGLED muskarca.



Ne trazite link......To je MOJE LICNO zivotno iskustvo! :cool:

fejspalmuj yourself blajbi, imidijtli!

pa ovo su koraci koji vode u stabilnu gej vezu, a ne ženski organ:lol:

ajde deco, ima li neko pouzdan i dovoljno iskusan da objasni ovom vukodlaku iz srbobrana kako se u stvari,
osvajaju žene?!
 
fejspalmuj yourself blajbi, imidijtli!

pa ovo su koraci koji vode u stabilnu gej vezu, a ne ženski organ:lol:

ajde deco, ima li neko pouzdan i dovoljno iskusan da objasni ovom vukodlaku iz srbobrana kako se u stvari,
osvajaju žene?!

Pogrešno si se odrazila koleginice. U duhu savremenih tekovina oslobađanja vojvođanske iskonske nacije, kolevke svecke kulture i baštine, koja nasleđe ostavlja celoj planeti, taj velelepni grad se inače zove Szent Tamas.

- - - - - - - - - -

ne brini ti, mala je mudrica i sigurno zna da je dobro izabrala
uprkos tim, jel, nedostacima:mrgreen:

Misliš, da je otkrila moj skriveni talenat - psovanje na više sveckih jezika??? :eek:
 
Pogrešno si se odrazila koleginice. U duhu savremenih tekovina oslobađanja vojvođanske iskonske nacije, kolevke svecke kulture i baštine, koja nasleđe ostavlja celoj planeti, taj velelepni grad se inače zove Szent Tamas.

- - - - - - - - - -



Misliš, da je otkrila moj skriveni talenat - psovanje na više sveckih jezika??? :eek:

e vala baš. čuj srbobran, to je tako...srpski?...srbijanski?...šovinistički?:lol:
 
meni je i od same te reči pomalo muka,
a tek kad neko spomene termin "zavođenje" dobijam ospe.:lol:

zavesti, osvojiti...jednako upućuje na nečije pokoravanje, poraz, propast, zabludu, posrnuće...

baš razmišljam sad postoji li neka prihvatljivija metafora i terminologija?

Žene se osvajaju, poražavaju, pokoravaju, ponižavaju i na kraju one propadaju. Logičan sled ukoliko se držimo tvoje priče :ok:
 
meni je i od same te reči pomalo muka,a tek kad neko spomene termin "zavođenje" dobijam ospe.:lol:zavesti, osvojiti...jednako upućuje na nečije pokoravanje, poraz, propast, zabludu, posrnuće...baš razmišljam sad postoji li neka prihvatljivija metafora i terminologija?
Suština svakog odnosa je dominacija garnirana sa tu i tamo folirantskim nežnostima. Cmok, cmok, što mi je lepo sa tobom, cmok cmok i meni dušo moja mila - Hajde ako ti nije teško donesi mi telefon iz druge sobe. I sve u tom stilu.
 

Back
Top