"K.O." tj. "Ko?", telepatija i psihoze.

kaoH

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
258
Postoji skrivena organizacija koju bi bilo najadekvatnije nazvati "K.O." (kontraobavjestajna, ali ne u klasicnom smislu) ili "Ko?". Bavi se dozvoljavanjem nekim ljudima da obmanjuju i muce druge, ili im izvlace novac, podsticanjem toga, ne branjenjem toga iako imaju moc da zabrane, pokusajima da izludi ljude nekim forma, i da im nanese zlo, pogotovo vrlo inteligentnim i lijepim, koji prijete da postanu slavni i izmijene svojim djelima psihu ljudi u pozitivnom smislu, i da imaju barem simpatije od strane mnogo zena, cak i zena koje su zene clanova "Ko?" a da i ne znaju da im muzevi rade za tu organizaciju. I zele da psihicki bolesne ljude ucine takvima i u buducnosti, da ne ozdrave.

Postoje ljudi koji to i ne znaju, ali bi im bilo milo da postoji "Ko?". Oni, kao i svi ljudi, imaju moc da cak i ako toga nisu svjesni telepatski saznaju misli ljudi koji dozvoljavaju da ih drugi saznaju telepatski.

Kako se oni ponasaju?

Tako sto rade u skladu sa "Ko?", bez obzira da li to rade nesvjesno, koristeci telepatiju da bi nekoga ko vec ima neke ideje koje nemaju uporiste u realnosti jos vise ubijedili u njihovu istinost, dali im razloga da ne prestanu da to misle, da se njihove psihoze produze.

I tako sto zele da nanesu sto vise zla i potrose sto vise vremena na gluposti ljudima koji su mnogo inteligentni.

To je razlog zasto ni jedna nauka vise ne napreduje. I zasto neki ljudi koji ne shvataju ovo sto pisem nikad ne izadju iz psihoza, ili ostaju psihoticni duze nego sto "treba", pa se (pogresno) misli da su neke psihoze definitivno neizlecive. Dok nisam poceo ovako da mislim, bio sam lud. Imao sam ubjedjenja koja nemaju uporiste u realnosti. (Deluzije.)
 
Poslednja izmena:
prvo mi odgovori na pitanje.
Ti koji rade u skladu sa "Ko?" iako nisu toga svjesni rade to namjerno, namjera moze biti nesvjesna. Za svoju psihozu svako je kriv, ali ne obavezno i za duzinu njenog trajanja, i ne obavezno jedini krivac za svoju psihozu.
Informacija je iz licnog iskustva sa "Ko?". Nisam radio za njih, ali su oni radili protiv mene jedno vrijeme. U zadnje vrijeme su prestali.
 
Inace, "Ko?" pravi mnoge rieliti soue, udzbenike, i filmove. Kao i tekstove pjesama koji navode ljude da redovono (a ne povremeno) budu drogirani nekim drogama koje nisu dobre. Forsira neke javne licnosti, i sto je najgore takmici se sa drugim "Koovima?" (iako rade zajedno) u tome koji ce da bude bolji u gorem.
 
Postoji skrivena organizacija koju bi bilo najadekvatnije nazvati "K.O." (kontraobavjestajna, ali ne u klasicnom smislu) ili "Ko?". Bavi se dozvoljavanjem nekim ljudima da obmanjuju i muce druge, ili im izvlace novac, podsticanjem toga, ne branjenjem toga iako imaju moc da zabrane, pokusajima da izludi ljude nekim forma, i da im nanese zlo, pogotovo vrlo inteligentnim i lijepim, koji prijete da postanu slavni i izmijene svojim djelima psihu ljudi u pozitivnom smislu, i da imaju barem simpatije od strane mnogo zena, cak i zena koje su zene clanova "Ko?" a da i ne znaju da im muzevi rade za tu organizaciju. I zele da psihicki bolesne ljude ucine takvima i u buducnosti, da ne ozdrave.

Postoje ljudi koji to i ne znaju, ali bi im bilo milo da postoji "Ko?". Oni, kao i svi ljudi, imaju moc da cak i ako toga nisu svjesni telepatski saznaju misli ljudi koji dozvoljavaju da ih drugi saznaju telepatski.

Kako se oni ponasaju?

Tako sto rade u skladu sa "Ko?", bez obzira da li to rade nesvjesno, koristeci telepatiju da bi nekoga ko vec ima neke ideje koje nemaju uporiste u realnosti jos vise ubijedili u njihovu istinost, dali im razloga da ne prestanu da to misle, da se njihove psihoze produze.

I tako sto zele da nanesu sto vise zla i potrose sto vise vremena na gluposti ljudima koji su mnogo inteligentni.

To je razlog zasto ni jedna nauka vise ne napreduje. I zasto neki ljudi koji ne shvataju ovo sto pisem nikad ne izadju iz psihoza, ili ostaju psihoticni duze nego sto "treba", pa se (pogresno) misli da su neke psihoze definitivno neizlecive. Dok nisam poceo ovako da mislim, bio sam lud. Imao sam ubjedjenja koja nemaju uporiste u realnosti. (Deluzije.)

Postoji i nesto sto se zove zdrav razum i individualna odgovornost iako je lakse prebaciti odgovornost na neki kolektiv.Uvek mozes da okrenes drugi obraz a mozes i da okrenes glavu od onoga sto ti se servira,teze jeste ali te ogledalo vise voli pa ti provali sta ti je bitnije.
 
Postoji i nesto sto se zove zdrav razum i individualna odgovornost iako je lakse prebaciti odgovornost na neki kolektiv.Uvek mozes da okrenes drugi obraz a mozes i da okrenes glavu od onoga sto ti se servira,teze jeste ali te ogledalo vise voli pa ti provali sta ti je bitnije.
Kad sam napisao "koristeci telepatiju" nisam mislio da neko moze telepatijom da ti mijenja misljenje.
Moze ovo:
Komsija telepatski (mada nesvjesno) zna da ti imas deluziju da kad vidis broj 9 to znaci da ces za toliko dana da umres, budes ubijen od strane nekoga.
Nesvjesan da to zna, ali namjerno (namjerno a nesvjesno), cak i nesvjesan zasto to radi, pod racionalizacijom da je to fora jer lijepo izgleda, veze vrata sa vrpcom tako da ona ima oblik broja 9.
To te jos vise ubjedjuje u deluziju.
 
Poslednja izmena:
A kad se uključi na forum svima nama po trodon.
Jos kad bi znao o cemu pricas.
Trodon (Tramadol) od 50mg ili 100mg (najveci koji ima da se kupi kod nas da ja znam) ne moze da uradi nikoga, osim ako se izvadi iz kapsule i ubode se sa njim u venu, a ne znam moze li ako ga popusis. Minimum koji meni (a i mnogima) treba da bi me uradio je 300mg, iako nemam toleranciju na opijate. Minimum koji treba onome kome treba bas minimum je 200mg, osim ako uzme 150mg i Diazepam 10mg, ili drugi Benzodiazepin u adekvatnoj dozi.
 
Poslednja izmena:
Jos kad bi znao o cemu pricas. Trodon (Tramadol) od 50mg ili 100mg (najveci koji ima da se kupi kod nas da ja znam) ne moze da uradi nikoga, osim ako se izvadi iz kapsule i ubode se sa njim u venu, a ne znam moze li ako ga popusis. Minimum koji meni (a i mnogima) treba da bi me uradio je 300mg, iako nemam toleranciju na opijate. Minimum koji treba onome kome treba bas minimum je 200mg, osim ako uzme 150mg i Diazepam 10mg.
I? Šta onda nije jasno?
 
1. Ne moze da te uradi Heroin, jer si alergican na opijate, moze da te uradi, ali na los nacin.
2. Podvalili su ti lazni Heroin.
3. Bio si u narkolepsiji, dali su ti Kokain i digo te, ali te nije uradio nesto posebno, to je vec mozda moguce, mada bi morao da konsultujem drage psihijatre.
4. Pricas istinu, 1, 2 i 3 je netacno, i tebe opsta anestezija ne bi mogla da uspava? (U njoj se daju opioidi ili opijati, nesto od to dvoje ti ne gine tad sigurno. I od njih ljudi zaspu jer im ih daju u dozama koje su tik do smrtonosnih.)
Jesi Heroin uzeo tako sto si se prvo sakrio od drustva pa uzeo Nalokson, pa se vratio i udario po Heroinu? Da bi ispalo da si faca, kao da ne moze da te uradi...?
 
Poslednja izmena:
1. Ne moze da te uradi Heroin, jer si alergican na opijate, moze da te uradi, ali na los nacin.
2. Podvalili su ti lazni Heroin.
3. Bio si u narkolepsiji, dali su ti Kokain i digo te, ali te nije uradio nesto posebno, to je vec mozda moguce, mada bi morao da konsultujem drage psihijatre.
4. Pricas istinu, 1, 2 i 3 je netacno, i tebe opsta anestezija ne bi mogla da uspava? (U njoj se daju opioidi ili opijati, nesto od to dvoje ti ne gine tad sigurno. I od njih ljudi zaspu jer im ih daju u dozama koje su tik do smrtonosnih.)
Jesi Heroin uzeo tako sto si se prvo sakrio od drustva pa uzeo Nalokson, pa se vratio i udario po Heroinu? Da bi ispalo da si faca, kao da ne moze da te uradi...?
Izvini matori da te pitam nesto,ocigledno si jako inteligentan.Mislim nemoj pogresno da me shvatis.Uvek me je zanimalo,dali zmajevi stvarni bljuju vatru ili je to samo mit.Ako iko zna odgovor,imam osecaj da si to ti.
 

Back
Top