"K.O." tj. "Ko?", telepatija i psihoze.
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: "K.O." tj. "Ko?", telepatija i psihoze.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano "K.O." tj. "Ko?", telepatija i psihoze.

Postoji skrivena organizacija koju bi bilo najadekvatnije nazvati "K.O." (kontraobavjestajna, ali ne u klasicnom smislu) ili "Ko?". Bavi se dozvoljavanjem nekim ljudima da obmanjuju i muce druge, ili im izvlace novac, podsticanjem toga, ne branjenjem toga iako imaju moc da zabrane, pokusajima da izludi ljude nekim forma, i da im nanese zlo, pogotovo vrlo inteligentnim i lijepim, koji prijete da postanu slavni i izmijene svojim djelima psihu ljudi u pozitivnom smislu, i da imaju barem simpatije od strane mnogo zena, cak i zena koje su zene clanova "Ko?" a da i ne znaju da im muzevi rade za tu organizaciju. I zele da psihicki bolesne ljude ucine takvima i u buducnosti, da ne ozdrave.

Postoje ljudi koji to i ne znaju, ali bi im bilo milo da postoji "Ko?". Oni, kao i svi ljudi, imaju moc da cak i ako toga nisu svjesni telepatski saznaju misli ljudi koji dozvoljavaju da ih drugi saznaju telepatski.

Kako se oni ponasaju?

Tako sto rade u skladu sa "Ko?", bez obzira da li to rade nesvjesno, koristeci telepatiju da bi nekoga ko vec ima neke ideje koje nemaju uporiste u realnosti jos vise ubijedili u njihovu istinost, dali im razloga da ne prestanu da to misle, da se njihove psihoze produze.

I tako sto zele da nanesu sto vise zla i potrose sto vise vremena na gluposti ljudima koji su mnogo inteligentni.

To je razlog zasto ni jedna nauka vise ne napreduje. I zasto neki ljudi koji ne shvataju ovo sto pisem nikad ne izadju iz psihoza, ili ostaju psihoticni duze nego sto "treba", pa se (pogresno) misli da su neke psihoze definitivno neizlecive. Dok nisam poceo ovako da mislim, bio sam lud. Imao sam ubjedjenja koja nemaju uporiste u realnosti. (Deluzije.)
    Poslednji put ažurirao/la kaoH : 04.07.2013. u 22:11

Zainteresovan član zoii (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: "K.O." tj. "Ko?", telepatija i psihoze.

aha ' nači oni su krivi

je l' to kao ono u inception?
    „ Just what you want to be, you will be in the end. “

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sto je inception, i zasto mislis da nisam u pravu?

Učlanjen
    17.09.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

pa bre, ne pije to vodu, mislim ono iz inception - a je itekako izvodljivo
    ali ovo... sad mnogi ljudi mogu da kažu da nisu oni krivi već k-o ili šta već i odakle ti ta informacija?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

prvo mi odgovori na pitanje.
    Ti koji rade u skladu sa "Ko?" iako nisu toga svjesni rade to namjerno, namjera moze biti nesvjesna. Za svoju psihozu svako je kriv, ali ne obavezno i za duzinu njenog trajanja, i ne obavezno jedini krivac za svoju psihozu.
    Informacija je iz licnog iskustva sa "Ko?". Nisam radio za njih, ali su oni radili protiv mene jedno vrijeme. U zadnje vrijeme su prestali.

Učlanjen
    17.09.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

inception je film..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jesi li ti glupa drugarice? Treba da mi kazes o cemu se radi u filmu ako mislis da je dovoljno relevantan da ga spominjes uopste sad. Ako mislis da je to irelevantno, tako i kazi.

Učlanjen
    17.09.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio kaoH Pogledaj poruku
    Jesi li ti glupa drugarice? Treba da mi kazes o cemu se radi u filmu ako mislis da je dovoljno relevantan da ga spominjes uopste sad.
    glupa sam, pusti me
    imaš gugl pa traži

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Inace, "Ko?" pravi mnoge rieliti soue, udzbenike, i filmove. Kao i tekstove pjesama koji navode ljude da redovono (a ne povremeno) budu drogirani nekim drogama koje nisu dobre. Forsira neke javne licnosti, i sto je najgore takmici se sa drugim "Koovima?" (iako rade zajedno) u tome koji ce da bude bolji u gorem.

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    719

Citat Original postavio zoii Pogledaj poruku
    glupa sam, pusti me
    imaš gugl pa traži

bobuljka nije na forumu
    Vrtlari se prepoznaju izmedju sebe,jer znaju da je u zivotu biljke rast cele Zemlje.
    Buduća legenda bobuljka (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    375

Još jedna teorija zavere ili vladari iz senke
    Na svetu se ponekad događaju i čuda.

Aktivan član
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Postoji skrivena organizacija koju bi bilo najadekvatnije nazvati "K.O." (kontraobavjestajna, ali ne u klasicnom smislu) ili "Ko?". Bavi se dozvoljavanjem nekim ljudima da obmanjuju i muce druge, ili im izvlace novac, podsticanjem toga, ne branjenjem toga iako imaju moc da zabrane, pokusajima da izludi ljude nekim forma, i da im nanese zlo, pogotovo vrlo inteligentnim i lijepim, koji prijete da postanu slavni i izmijene svojim djelima psihu ljudi u pozitivnom smislu, i da imaju barem simpatije od strane mnogo zena, cak i zena koje su zene clanova "Ko?" a da i ne znaju da im muzevi rade za tu organizaciju. I zele da psihicki bolesne ljude ucine takvima i u buducnosti, da ne ozdrave.

Postoje ljudi koji to i ne znaju, ali bi im bilo milo da postoji "Ko?". Oni, kao i svi ljudi, imaju moc da cak i ako toga nisu svjesni telepatski saznaju misli ljudi koji dozvoljavaju da ih drugi saznaju telepatski.

Kako se oni ponasaju?

Tako sto rade u skladu sa "Ko?", bez obzira da li to rade nesvjesno, koristeci telepatiju da bi nekoga ko vec ima neke ideje koje nemaju uporiste u realnosti jos vise ubijedili u njihovu istinost, dali im razloga da ne prestanu da to misle, da se njihove psihoze produze.

I tako sto zele da nanesu sto vise zla i potrose sto vise vremena na gluposti ljudima koji su mnogo inteligentni.

To je razlog zasto ni jedna nauka vise ne napreduje. I zasto neki ljudi koji ne shvataju ovo sto pisem nikad ne izadju iz psihoza, ili ostaju psihoticni duze nego sto "treba", pa se (pogresno) misli da su neke psihoze definitivno neizlecive. Dok nisam poceo ovako da mislim, bio sam lud. Imao sam ubjedjenja koja nemaju uporiste u realnosti. (Deluzije.)
    Postoji i nesto sto se zove zdrav razum i individualna odgovornost iako je lakse prebaciti odgovornost na neki kolektiv.Uvek mozes da okrenes drugi obraz a mozes i da okrenes glavu od onoga sto ti se servira,teze jeste ali te ogledalo vise voli pa ti provali sta ti je bitnije.

Veoma poznat
    Učlanjen
    30.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Flipnitis klasikus...
    Moditen depo i redovno uz kontolu 2xpo 5 mg dnevno...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A kad se uključi na forum svima nama po trodon.

Veoma poznat Antigon@ (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1499

"K.O." je prevaziđena organizacija.
    Na čelu zavereničkih organizacija trenutno se nalazi sekta " N.D.J.G" čije je sedište u Kelnu, a ima filijalu u Vlasotincu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dekararus83 Pogledaj poruku
    Postoji i nesto sto se zove zdrav razum i individualna odgovornost iako je lakse prebaciti odgovornost na neki kolektiv.Uvek mozes da okrenes drugi obraz a mozes i da okrenes glavu od onoga sto ti se servira,teze jeste ali te ogledalo vise voli pa ti provali sta ti je bitnije.
    Kad sam napisao "koristeci telepatiju" nisam mislio da neko moze telepatijom da ti mijenja misljenje.
    Moze ovo:
    Komsija telepatski (mada nesvjesno) zna da ti imas deluziju da kad vidis broj 9 to znaci da ces za toliko dana da umres, budes ubijen od strane nekoga.
    Nesvjesan da to zna, ali namjerno (namjerno a nesvjesno), cak i nesvjesan zasto to radi, pod racionalizacijom da je to fora jer lijepo izgleda, veze vrata sa vrpcom tako da ona ima oblik broja 9.
    To te jos vise ubjedjuje u deluziju.
    Poslednji put ažurirao/la kaoH : 06.07.2013. u 12:02

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio osvetoljubiv Pogledaj poruku
    A kad se uključi na forum svima nama po trodon.
    Jos kad bi znao o cemu pricas.
    Trodon (Tramadol) od 50mg ili 100mg (najveci koji ima da se kupi kod nas da ja znam) ne moze da uradi nikoga, osim ako se izvadi iz kapsule i ubode se sa njim u venu, a ne znam moze li ako ga popusis. Minimum koji meni (a i mnogima) treba da bi me uradio je 300mg, iako nemam toleranciju na opijate. Minimum koji treba onome kome treba bas minimum je 200mg, osim ako uzme 150mg i Diazepam 10mg, ili drugi Benzodiazepin u adekvatnoj dozi.
    Poslednji put ažurirao/la kaoH : 06.07.2013. u 12:27

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jos kad bi znao o cemu pricas. Trodon (Tramadol) od 50mg ili 100mg (najveci koji ima da se kupi kod nas da ja znam) ne moze da uradi nikoga, osim ako se izvadi iz kapsule i ubode se sa njim u venu, a ne znam moze li ako ga popusis. Minimum koji meni (a i mnogima) treba da bi me uradio je 300mg, iako nemam toleranciju na opijate. Minimum koji treba onome kome treba bas minimum je 200mg, osim ako uzme 150mg i Diazepam 10mg.
    I? Šta onda nije jasno?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jos kad bi ti znao o cemu pricas. Nije jasno zasto pricas o necemu o cemu ne znas. Jedan trodon ne moze da te uradi.

Aktivan član
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Ja bi reko da ti cesto vidjas zmajeve,i da to nema veze sa bilo kakvom organizacijom.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jos kad bi ti znao o cemu pricas. Nije jasno zasto pricas o necemu o cemu ne znas. Jedan trodon ne moze da te uradi.
    Mene ne može da uradi ni kokain ili heroin jer sam čelične duhovne konstitucije. Metafora je bila upućena vama koji ste slabi sa živcima.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

1. Ne moze da te uradi Heroin, jer si alergican na opijate, moze da te uradi, ali na los nacin.
    2. Podvalili su ti lazni Heroin.
    3. Bio si u narkolepsiji, dali su ti Kokain i digo te, ali te nije uradio nesto posebno, to je vec mozda moguce, mada bi morao da konsultujem drage psihijatre.
    4. Pricas istinu, 1, 2 i 3 je netacno, i tebe opsta anestezija ne bi mogla da uspava? (U njoj se daju opioidi ili opijati, nesto od to dvoje ti ne gine tad sigurno. I od njih ljudi zaspu jer im ih daju u dozama koje su tik do smrtonosnih.)
    Jesi Heroin uzeo tako sto si se prvo sakrio od drustva pa uzeo Nalokson, pa se vratio i udario po Heroinu? Da bi ispalo da si faca, kao da ne moze da te uradi...?
    Poslednji put ažurirao/la kaoH : 06.07.2013. u 19:02

Aktivan član
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

1. Ne moze da te uradi Heroin, jer si alergican na opijate, moze da te uradi, ali na los nacin.
    2. Podvalili su ti lazni Heroin.
    3. Bio si u narkolepsiji, dali su ti Kokain i digo te, ali te nije uradio nesto posebno, to je vec mozda moguce, mada bi morao da konsultujem drage psihijatre.
    4. Pricas istinu, 1, 2 i 3 je netacno, i tebe opsta anestezija ne bi mogla da uspava? (U njoj se daju opioidi ili opijati, nesto od to dvoje ti ne gine tad sigurno. I od njih ljudi zaspu jer im ih daju u dozama koje su tik do smrtonosnih.)
    Jesi Heroin uzeo tako sto si se prvo sakrio od drustva pa uzeo Nalokson, pa se vratio i udario po Heroinu? Da bi ispalo da si faca, kao da ne moze da te uradi...?
    Izvini matori da te pitam nesto,ocigledno si jako inteligentan.Mislim nemoj pogresno da me shvatis.Uvek me je zanimalo,dali zmajevi stvarni bljuju vatru ili je to samo mit.Ako iko zna odgovor,imam osecaj da si to ti.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne, samo im se neko gadno poigrava sa plucima.

Domaćin Кверкус (avatar)
    Učlanjen
    06.06.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    75

prvo mi odgovori na pitanje.
    ... iako nisu toga svjesni rade to namjerno, namjera moze biti nesvjesna.
    Као на пример?
    Виб...виб...вибррррр..ација!

Slične teme

1. "ZAUVJEK MOJA" PLAGIJAT "NO VOY A LLORAR"
    Autor toodles u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.03.2005., 22:41
  2. Šta je dobro i interesantno u seriji "seks i grad"
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 09.02.2005., 16:55
  3. Telepatija, telekineza, od koga ih nauciti?
    Autor u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.10.2004., 01:05
  4. telepatija kod indticnih blizanaca
    Autor vladarka u forumu Nauka
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.06.2004., 00:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku