Datuma ipak nema???

nikos1703

Ističe se
Poruka
2.143
evo lepo rekao mr jelko kačim na k****!
Nije srbistan dobio datum..

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=04&nav_category=1262&nav_id=729232

Kacin: Datum? Ja to nisam čuo
IZVOR: TANJUG
Beograd -- Izvestilac EP za zapadni Balkan Jelko Kacin izjavio da će Srbija “sama, koracima koje preduzme izabrati datum za početak pregovora sa EU.



"Ja bih rekao da je Srbija dobila zeleno svetlo, iako ovde svi govore da je dobila datum. Ja o datumu ne znam ništa, jer će datum izabrati sama Srbija sledećim koracima kojima će pokazati koliko je posvećena da sa reči predje na delo"”, rekao je Kacin novinarima u parlamentu.

On je naglasio da niko ne bi smeo da bude iznenađen, “ako bi pregovori defakto krenuli i ranije”.

Kacin je dodao da će Srbija odlučivati o svojim prioritetima svojom posvećenošću “u realnom vremenu”, a da je s druge strane u evropskim institucijama i Evropskom parlamentu usaglašen nacrt rada kada je Srbija u pitanju.

“U Srbiju uskoro dolaze Ketrin Ešton i Štefan File. Mi smo uslaglasili nacrte rada u evropskim insttiucijama, uključujući i Evropski parlament, organizovali smo se da pratimo Srbiju i u slučaju da krene znatno dinamičnije”, rekao je Kacin.

Iako, kako je naglasio, nema pravo da govori u ime Srbije, on je hrabri da se sama pred sobom dokaže i svojim građanima i “de fakto bude motor”. “Sve je na strani Srbije i to se može veoma brzo i stvarno desiti”, uveren je Kacin.

Evropski izvestilac je naveo i da u Srbiji “svi govore o poglavljima 23 i 24 i da je u Evropi svi hrabre da tu i najbrže napreduje, jer su to najteža poglavlja”. On je naveo slučaj Crne Gore koja je, kako je podsetio, otvorila i zatvorila dva poglavlja, ali ne i poglavlja 23 i 24.
11
 
Опасан yебач овај Кацин. Yебе нас па нас растура.

suština je u sledećoj rečenici
" da će Srbija “sama, koracima koje preduzme izabrati datum "

magarac-i-sargarepa-2.jpg
 
prica ono sto sami znamo.Tek treba da uspostavimo dobrosusedske odnose, definisemo granice, uskladimo zakone ...i jos bla bla bla bla ...pa ako evropa ne bude umorna od novih clanica mozda ,znaci mozda dobijemo datum za podnosenje zahteva za raspravu o mogucnosti davanja predpristupnog datuma za eventualni pocetak predpristupnih pregovora naravno sa datumom za datum. Zivece prasici jos po oborima:)
 
evo lepo rekao mr jelko kačim na k****!
Nije srbistan dobio datum..

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=04&nav_category=1262&nav_id=729232

Kacin: Datum? Ja to nisam čuo
IZVOR: TANJUG
Beograd -- Izvestilac EP za zapadni Balkan Jelko Kacin izjavio da će Srbija “sama, koracima koje preduzme izabrati datum za početak pregovora sa EU.



"Ja bih rekao da je Srbija dobila zeleno svetlo, iako ovde svi govore da je dobila datum. Ja o datumu ne znam ništa, jer će datum izabrati sama Srbija sledećim koracima kojima će pokazati koliko je posvećena da sa reči predje na delo"”, rekao je Kacin novinarima u parlamentu.

On je naglasio da niko ne bi smeo da bude iznenađen, “ako bi pregovori defakto krenuli i ranije”.

Kacin je dodao da će Srbija odlučivati o svojim prioritetima svojom posvećenošću “u realnom vremenu”, a da je s druge strane u evropskim institucijama i Evropskom parlamentu usaglašen nacrt rada kada je Srbija u pitanju.

“U Srbiju uskoro dolaze Ketrin Ešton i Štefan File. Mi smo uslaglasili nacrte rada u evropskim insttiucijama, uključujući i Evropski parlament, organizovali smo se da pratimo Srbiju i u slučaju da krene znatno dinamičnije”, rekao je Kacin.

Iako, kako je naglasio, nema pravo da govori u ime Srbije, on je hrabri da se sama pred sobom dokaže i svojim građanima i “de fakto bude motor”. “Sve je na strani Srbije i to se može veoma brzo i stvarno desiti”, uveren je Kacin.

Evropski izvestilac je naveo i da u Srbiji “svi govore o poglavljima 23 i 24 i da je u Evropi svi hrabre da tu i najbrže napreduje, jer su to najteža poglavlja”. On je naveo slučaj Crne Gore koja je, kako je podsetio, otvorila i zatvorila dva poglavlja, ali ne i poglavlja 23 i 24.
11

Ja verujem Vucicu kada laze.:D
 
А "датум",
шта је то ???

1. -Маже се на 'леба,
2. -Магични лек за све бољке (од кијавице, шуљева па до рака и сиде)
3. -Универзално средство за мршављење (прање, белог ишареног веша, загорелих шерпи и тигања ...)
4. - Допиши сам ....

:dontunderstand:
 
А "датум",
шта је то ???

1. -Маже се на 'леба,
2. -Магични лек за све бољке (од кијавице, шуљева па до рака и сиде)
3. -Универзално средство за мршављење (прање, белог ишареног веша, загорелих шерпи и тигања ...)
4. - Допиши сам ....

:dontunderstand:

leči hemoroide "naših" predstavnika vlasti, prosrba...jerbo, kad redovno penis prolazi kroz rektum, podstiče se cirkulacija i žlezde se povlače.. odlično za krmke koji pored miljacke krkaju na državnim jaslama..ja bih rekao da je to...možda grešim, ali ko bi reko čuda da se dese..pa miljacka mostove odnese...
 
Kacin: Srbija dobila zeleno svetlo, datum određuje sama
Politika, 14:42, 04.07.2013.
Autor: Agencija TANJUG






Sve je na strani Srbije i to se može veoma brzo i stvarno desiti, naveo je izvestilac EP za zapadni Balkan
BEOGRAD - Izvestilac EP za zapadni Balkan Jelko Kacin izjavio da će Srbija “sama, koracima koje preduzme izabrati datum za početak pregovora sa EU.

"Ja bih rekao da je Srbija dobila zeleno svetlo, iako ovde svi govore da je dobila datum. Ja o datumu ne znam ništa, jer će datum izabrati sama Srbija sledećim koracima kojima će pokazati koliko je posvećena da sa reči predje na delo"”, rekao je Kacin novinarima u parlamentu.

On je naglasio da niko ne bi smeo da bude iznenađen, “ako bi pregovori defakto krenuli i ranije”.

Kacin je dodao da će Srbija odlučivati o svojim prioritetima svojom posvećenošću “u realnom vremenu”, a da je s druge strane u evropskim institucijama i Evropskom parlamentu usaglašen nacrt rada kada je Srbija u pitanju.

“U Srbiju uskoro dolaze Ketrin Ešton i Štefan File. Mi smo uslaglasili nacrte rada u evropskim institucijama, uključujući i Evropski parlament, organizovali smo se da pratimo Srbiju i u slučaju da krene znatno dinamičnije”, rekao je Kacin.

Iako, kako je naglasio, nema pravo da govori u ime Srbije, on je hrabri da se sama pred sobom dokaže i svojim građanima i “de fakto bude motor”. “Sve je na strani Srbije i to se može veoma brzo i stvarno desiti”, uveren je Kacin.

Evropski izvestilac je naveo i da u Srbiji “svi govore o poglavljima 23 i 24 i da je u Evropi svi hrabre da tu i najbrže napreduje, jer su to najteža poglavlja”. On je naveo slučaj Crne Gore koja je, kako je podsetio, otvorila i zatvorila dva poglavlja, ali ne i poglavlja 23 i 24.

Kacin je, takođe, podsetio i da će premijer Srbije Ivica Dačić u ponedeljak u Briselu još jednom razgovarati sa kosovskim premijerom Hašimom Tačijem, o implementaciji svega što je potrebno i naglasio da od primene briselskog spsorazuma “u mnogo čemu zavisi šta i kako”.

“Srbija je velika zemlja sa 7,5 miliona ljudi i isto toliko ćudi. Zato ljudima treba omogućiti da proces evrointegracija shvate i kao svoju priliku. Pre svega, da ga shvate kao svoju ličnu odgovornsot da se prema toj jasnoj evropskoj perspektivi, koja donosi strana ulaganja i nova radna mesta odgovorno ponašaju”, rekao je Kacin.

Evropski izvestilac parafrazirao je, kako je sam rekao, srpskog premijera. “Da parafraziram Dačića: ipak je Srbija samu sebe skinula sa nebesa, donela sebe na zemlju, što znači u Evropu”, rekao je Kacin.



*********************************************************************************************************************

Па добро, шта је ово, брееееееее! Испада да је сваки шибицар на свету ПРАВИ ГОСПОДИН ЗА ОВЕ
НАШЕ ЏУКЕЛЕ НА ВЛАСТИ??? Хоће ли више престати са масним лажима или треба да изазову
тешке нереде са кататрофалним последицама ???:rtfm:
 

Back
Top