utjecaj muskarceve titule na zensku psihu .

pale me obrazovani muskarci ...

  • da .

  • ne .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dr mr. ing. ne kazuje mnogo o njihovoj širinu u domenu muško-ženskih odnosa.
Da vidiš ti te titularne kako reaguju kad čuju da žena zadržala svoje prezime.:eek: Ne kažem da su svi takvi, ali hoću reći da postoji nešto što se zove emocionalna inteligencija. Za tu vrstu inteligencije nisu počeli da dele titule. Cenim dr mr. ali ne mora da znači da ću da ih volim.
 
Dr mr. ing. ne kazuje mnogo o njihovoj širinu u domenu muško-ženskih odnosa.
Da vidiš ti te titularne kako reaguju kad čuju da žena zadržala svoje prezime.:eek: Ne kažem da su svi takvi, ali hoću reći da postoji nešto što se zove emocionalna inteligencija. Za tu vrstu inteligencije nisu počeli da dele titule. Cenim dr mr. ali ne mora da znači da ću da ih volim.

Volim obrazovane muškarce, ali pre svega kulturne, svestrane i elokventne. Dr, mr... Neka hvala. Pa da me pipne samo kad hoće da okrene stranicu... :roll:

:ok:

To je to.
 
Volim obrazovane muškarce, ali pre svega kulturne, svestrane i elokventne. Dr, mr... Neka hvala. Pa da me pipne samo kad hoće da okrene stranicu... :roll:
Највиши ниво културе у мом радном окружењу су показали млади мр др.
Диван однос према послу, колегама и породици. Не дјелује да им у браковима ишта шкрипи, па вјерујем да редовно пипкају жене.
 
Titula nije bitna ako zena trazi ljubavnika . Ako trazi muza , onda se situacija drasticno mijenja , mada je malo koja to spremna da prizna .
Ne radi se tu samo o tituli , vec o drustvenom statusu koji ta titula povlaci za sobom .Drustveni status onda znaci moc , a dio te moci i
zena dobija udajom .Gologuzanima sta ostane . Surovo , al tako je !
 
Titula nije bitna ako zena trazi ljubavnika . Ako trazi muza , onda se situacija drasticno mijenja , mada je malo koja to spremna da prizna .
Ne radi se tu samo o tituli , vec o drustvenom statusu koji ta titula povlaci za sobom .Drustveni status onda znaci moc , a dio te moci i
zena dobija udajom .Gologuzanima sta ostane . Surovo , al tako je !

pa bre danas stu ti dr, mr najveći gologuzani
osim ako nije hirurg ili neko ko može da namlati lovu

da stavimo muškarce sa istim ostalim kvalifikacijama, načelno
dal bi se odlučile za profesora istorije u gimanziji ili vlasnika pečenjari i direkttora RB kolubara
ajte molim vas
retoričko pitanje, ne zanimaju me odgovori kvaziinntelektualnih forumašica
 
Titula nije bitna ako zena trazi ljubavnika . Ako trazi muza , onda se situacija drasticno mijenja , mada je malo koja to spremna da prizna .
Ne radi se tu samo o tituli , vec o drustvenom statusu koji ta titula povlaci za sobom .Drustveni status onda znaci moc , a dio te moci i
zena dobija udajom .Gologuzanima sta ostane . Surovo , al tako je !

Zavisi od vaspitanja koje ženska osoba ima u kući.
To o čemu ti pišeš je klasično patrijarhalno rasuđivanje. Devojkama se govorilo da im brak obezbeđuje mesto u društvu, da treba da se udaju i poprime neke od kvaliteta muževa. Tako su govorile naše bake. Majke govore da treba same da dođemo do nekog zvanja, posla, titule, šta god. Savremenoj devojci je omogućeno da se obrazuje i stekne titulu kakvu želi i kakvu joj intelektualne mogućnosti dozvoljavaju. Savremena žena je ono što ona jeste, a ne ono što dobija od muža.
Patrijarhat je mrtav i onaj ko se ne pomiri sa tim, biće u sukobu sa realnošću.
 
ne mislim sada na ono grof , barun , knez i slicno vec na magistar ili doktor znanosti . da li vas to pali ili sve ipak treba biti podkrijepljeno materijalnim uspjehom ?

...kod mene nema uopste pravila, moz' da me osvoji i automehanicar i doktor nauka, materijalno nije tu nesto bitno, bitno mi je da je inteligentan, da ume da me inspirise, da je sposoban i tako jos svasta ponesto...
 
Titula nije bitna ako zena trazi ljubavnika . Ako trazi muza , onda se situacija drasticno mijenja , mada je malo koja to spremna da prizna .
Ne radi se tu samo o tituli , vec o drustvenom statusu koji ta titula povlaci za sobom .Drustveni status onda znaci moc , a dio te moci i
zena dobija udajom .Gologuzanima sta ostane . Surovo , al tako je !
I ljubavnici moraju imati odgovarajuci status ako su paradnog tipa, za pokazivanje i dokazivanje, ako su ljubavnici diskretnog tipa, onda je pozeljno da sto cesce i sto duze budu gologuzi... :)
 

Back
Top