Muž mirno gledao tuču supruge i švalerke!

dakle

  • drzim fige zeni

  • drzim fige svalerki

  • koji dasa

  • welcome to EU


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Ljubomorna žena je nakon bujice verbalnih uvreda, počupala za kosu 42-godišnjakinju, a ova je na to uzvratila sprejem za samoodbranu koji je imala uz sebe

HRVATSKA - Policija u Hrvatskoj morala je da interveniše nakon “scene” koju je napravila ljubomorna supruga, koja je muža zatekla u automobilu sa drugom ženom.

Izvori iz policije u Zadru naveli su da je 44-godišnja žena, čiji identitet nije naveden, napala verbalno, a zatim i fizički dvije godine mlađu žensku osobu u čijem je vozilu bio 46- godišnji muškarac, očito predmet ove neobične svađe.

Ljubomorna žena je nakon bujice verbalnih uvreda, počupala za kosu 42-godišnjakinju, a ova je na to uzvratila sprejem za samoodbranu koji je imala uz sebe.

Muškarac se nije mješao u svađu. Gledao je sa strane, a sukob je okončan tek po dolasku pripadnika snaga reda.

copy paste sa kip.ba
 
Ljubomorna žena je nakon bujice verbalnih uvreda, počupala za kosu 42-godišnjakinju, a ova je na to uzvratila sprejem za samoodbranu koji je imala uz sebe

HRVATSKA - Policija u Hrvatskoj morala je da interveniše nakon “scene” koju je napravila ljubomorna supruga, koja je muža zatekla u automobilu sa drugom ženom.

Izvori iz policije u Zadru naveli su da je 44-godišnja žena, čiji identitet nije naveden, napala verbalno, a zatim i fizički dvije godine mlađu žensku osobu u čijem je vozilu bio 46- godišnji muškarac, očito predmet ove neobične svađe.

Ljubomorna žena je nakon bujice verbalnih uvreda, počupala za kosu 42-godišnjakinju, a ova je na to uzvratila sprejem za samoodbranu koji je imala uz sebe.

Muškarac se nije mješao u svađu. Gledao je sa strane, a sukob je okončan tek po dolasku pripadnika snaga reda.

copy paste sa kip.ba


Tako to radi civilizovan svet. U Srbiji bi muz izmlatio zenu da zastiti svalerku
 
Ljubomorna žena je nakon bujice verbalnih uvreda, počupala za kosu 42-godišnjakinju, a ova je na to uzvratila sprejem za samoodbranu koji je imala uz sebe

HRVATSKA - Policija u Hrvatskoj morala je da interveniše nakon “scene” koju je napravila ljubomorna supruga, koja je muža zatekla u automobilu sa drugom ženom.

Izvori iz policije u Zadru naveli su da je 44-godišnja žena, čiji identitet nije naveden, napala verbalno, a zatim i fizički dvije godine mlađu žensku osobu u čijem je vozilu bio 46- godišnji muškarac, očito predmet ove neobične svađe.

Ljubomorna žena je nakon bujice verbalnih uvreda, počupala za kosu 42-godišnjakinju, a ova je na to uzvratila sprejem za samoodbranu koji je imala uz sebe.

Muškarac se nije mješao u svađu. Gledao je sa strane, a sukob je okončan tek po dolasku pripadnika snaga reda.

copy paste sa kip.ba

Suprug i švaler, domaćin i dobar komšija,

je pravilno postupio. Ovako bi morao da postupi i SVAKI SRPSKI SUPRUG; ŠVALER; DOMAĆIN I DOBAR KOMŠIJA pošto je srpsko sudtsvo totalno degradirano i korumpirano zahvaljujući novim kadroima podobnim za stranke i za krevet i razne papirološke mahinacije.

Zrelost na delu dok se stanje sa polcijom i sudstvom ne sredi, ovo je nešto gde mu niko ne može ništa
SVAKA SVAKA! TO MAJSTORE!
 
Svakako jedan od retkih za koga su se žene
javno tukle.

A znate onaj vic:
- Alo, policija, hitno dodjite, dve žene se tuku za mene
- Pa šta je tu loše?
- Ona ružna pobedjuje !

Radi se o tome što sud ne uvažava žesnko nasilje - džvonjkanje, samo muško - fizičko i prirodno
Sve one koje se brinu da ne bude muškog nasilja nad njima su zapravo pod grižom savesti zbog nečega.
 

ja volim da gledam žensko rvanje u blatu, aj nadji još neku sa foruma pa da uživam

women_mud_wrestling_7.jpg


deco, ne gledajte ovu temu, idite na neku drugu... aj tamo na politiku da branite državu...
 
pa da tako razmišlja ne bi ni imao švalerku :lol:

a i ova je smešna, što se lepo ne razvede, nego se tako ponižava...mora da je keš u pitanju :lol:

Bila sam svedok zakazivanja tuce telefonom dve zene, ljubavnice i one zakonske. Imala sam tek cetrnaest godina ali sam se zarekla da nece biti sile ni Boga koja ce me naterati na ponizenje takve vrste da uopste ikad kontaktiram suparnice.

I odrzala obecanje samoj sebi, a i bez toga, bilo bi me stid da me neko vidi s njom, sta bi ljudi mislili o meni.
 
Radi se o tome što sud ne uvažava žesnko nasilje - džvonjkanje, samo muško - fizičko i prirodno
Sve one koje se brinu da ne bude muškog nasilja nad njima su zapravo pod grižom savesti zbog nečega.
Lično znam dva muškarca koje žene tuku.
I opet, lično, dao bi im bejzbol palice, da ih ruke ne bole.

A to za džvonkanje - nadji mi neku bez jezika.
 
Lično znam dva muškarca koje žene tuku.
I opet, lično, dao bi im bejzbol palice, da ih ruke ne bole.

A to za džvonkanje - nadji mi neku bez jezika.

Ne znam u kojim svetovima živiš

Često se dešava da policija ne radi svoj posao kako treba, u igri može biti i imovina pa policajac tobož štiti nju u tudjemm braku
Zatim imamo slučajeve gde sud oslobadja ženu svake odgovornosti iako je suprugu nanela lakše fizičke povrede nožem po glavi sa obrazloženjem da je "popustila sa živcima usled životnih problema"
Zapravo u zatvor se ide kada popustiš sa živcima usled nagomilanih problema ali da je dosta sudija nečasno dobilo posao davajući svoje telo nekome ili na redaljku te da su učlanjene u tobožnja feminstička društva dirigovana od Novog Svetskog Poretka sa namerom da unište prirodni balans primenom negativne psihologije.

Ako izuzmemo biološki momenat da je uvek jedna strana dominantna usled samoljubivosti, a retki su parovi koji su stabilni, ipak je srpsko društvo dostiglo dno nemorala - sve se dešava samo zbog para i imovine
i uz učešće onih koji imaju državna ovlašćenja bez ulaženja o moralnim kvalitetima ovlašćenih

Verujem da nisi znao za ovo a ima još kriminalnih primera
 
Poslednja izmena:
Ma, uopste, rasprave sa ljubavnicama, tuca, uhodjenje,...:roll: A dostojanstvo?
Sto pre saznas da je (ako je) sklon tome to bolje. Ona ti nije neprijatelj, zapravo ti je ucinila uslugu. Jedino bih pomislila:"Nosi i ne vracaj. Reklamacije ne primam. :cao:"

:kolac:

достојанство?

СУЈЕТА
ЛИЧНО ЈА
ВЕЛИКО ЈА
САМО ЈА

(додуше последица масовног експеримента над популацијом без икаквих људских права набеђена од оних који су нас обесправили да смо ми неко велико и нешто, погледај само подфорумполитика - ми смо ти раме уз раме са Америком а Русија је наш кер који ће да нас брани јер ми смо фактор на планети)

- - - - - - - - - -

ko?

zena svalerku? muz zenu? muz svalerku? muz i jednu i drugu?

preciziraj:mrgreen:

ја би туко само тебе
а њу би ебо
 
достојанство?

СУЈЕТА
ЛИЧНО ЈА
ВЕЛИКО ЈА
САМО ЈА

(додуше последица масовног експеримента над популацијом без икаквих људских права набеђена од оних који су нас обесправили да смо ми неко велико и нешто, погледај само подфорумполитика - ми смо ти раме уз раме са Америком а Русија је наш кер који ће да нас брани јер ми смо фактор на планети)

- - - - - - - - - -



ја би туко само тебе
а њу би ебо


samo pokushaj i kreni pa tjesh da vidish :evil:
Pogledajte prilog 293742

p.s jesil ti rvat?
 

Back
Top