Nick/aFatar

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.201
da udarim kontru sofijinom svetu :mrgreen: .....salim se samo me inspirisala
mene ne tangira kako se zovete u rl

ali me kopka zasto bas taj nick i avatar imate, jer to gledamo kad caskamo, a nekako povezujem sa karakterom, afinitetima i sl....
sta znaci, sta vas je inspirisalo da ga stavite .....

molim da mi se ne prebacuje tema jer me iteresuju ljudi koji pisu ovde (a to su ljsovci i domoroci sa ovog pdfa)
ako moderacija smisli da ne odgovara tema neka zakljuca, ali bez prebacivanja molim


ne rekoh za sebe
nick je lapsus drugaricin odavno koji je napravila u sred neke price, slatko me nasmejao, sad zamislite kako bi to izgledalo:lol: a i zvuci ludo, paradoksalno.... sto ja jesam :mrgreen:
a afatar - razume se cats rule :mace: :heart:
 
Poslednja izmena:
da udarim kontru sofijinom svetu :mrgreen: .....salim se samo me inspirisala
mene ne tangira kako se zovete u rl

ali me kopka zasto bas taj nick i avatar imate, jer to gledamo kad caskamo, a nekako povezujem sa karakterom, afinitetima i sl....
sta znaci, sta vas je inspirisalo da ga stavite .....

molim da mi se ne prebacuje tema jer me iteresuju ljudi koji pisu ovde (a to su ljsovci i domoroci sa ovog pdfa)
ako moderacija smisli da ne odgovara tema neka zakljuca, ali bez prebacivanja molim


ne rekoh za sebe
nick je lapsus drugaricin odavno koji je napravila u sred neke price, slatko me nasmejao, sad zamislite kako bi to izgledalo:lol: a i zvuci ludo, paradoksalno.... sto ja jesam :mrgreen:
a afatar - razume se cats rule :mace: :heart:

Nick je napravljen kao provokacija i predrasuda...tj. za one sa predrasudama. ;)

A avatar je deo moje licnosti,malo romantika ovo ono. :D
 
moj nick ima značenje "virenja kroz prozor", ali ko ne zna šta su kibic fensteri, džaba mu pričam:lol:
avatare menjam da ne kažem kao šta:lol:
na ovoj trenutnoj sličici je luda und opičena juliette lewis...trenutno mi odgovara njen simpa. lik i sumanuta energija, za koju ne ulazim u to na koji način je postignuta..prirodnim ili hemijskim putem, nebitno, tek meni sad to nekako baš "ide" uz mene:D
 
Preko avatara mozes solidno da zakljucis ko se lozei na sta i kakve su mu namjere ovdje. Npr ove zene sa nekim romanticnim motivima ili slikama drugih bolje gradjenih zena traze sex, mislim traze sve ali ove su bas zagorile.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Preko avatara mozes solidno da zakljucis ko se lozei na sta i kakve su mu namjere ovdje. Npr ove zene sa nekim romanticnim motivima ili slikama drugih bolje gradjenih zena traze sex, mislim traze sve ali ove su bas zagorile.

e onda super,
žene i muškarci na mojim avatarima nikad nisu bolje građeni od mene:p :lol:

ali zaključak ti je odličan.
mada ja sam sumnjičava u pogledu tih subliminalnih poruka kroz avatare. dok ne vidim zagoreli kaubojski ili ciganjski tiganj, ne verujem.:heart:
 
Moj nick se cita brankinja i na portugalskom je deminutiv od reci branca sto znaci bela, belkinja. Tako me od milja zove decko pa mi bilo slatko da mi to bude i nick.
A avatar ne znaci nista posebno, svidja mi se haljina, volim haljine sa otvorenim ledjima. I nekako je nezan i zenstven. A i haljina je bela pa ide uz nick. :)
 
Nik- Posledica price sa dugaricama uz kafu. Sve su bile kivne u tom momentu na svoje momke, pa samo se salile kako bi nam trenutno bilo najlakse da ih pojedemo i eto...(86 godiste. Zasto sam ga tada stavila ni ne znam. Visak je.)
Avatar- Zato sto me usne fasciniraju. I sagovornike redje gledam u oci cesce u njih. A ti sivkasti tonovi, crno- bele slike, polu jasno- polu maglovito,... sam ja.
 

Back
Top