Vecera na stolu...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Vecera na stolu...

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Vecera na stolu...

Probudila sam se i bas sam se isplakala. Veoma sam tuzna. Sinoc sam raskinula sa deckom. Ovaj raskid sam veoma tesko podnela, jer me je uzasno izvredjao. Rekao je neke stvarno ruzne neistine za mene. Iako smo bili sami osetila sam se neprijatno, dok je on ispred mene psovao i govorio ruzne reci. Ne mogu ni da se setim svega sto je rekao, ali verujte mi nije bilo nimalo prijatno. Ja sam mu rekla da mislim da mi ne mozemo vise da budemo zajedno, jer ja ne vidim buducnost nase veze. On je rekao da vidi i to me uzasno nervira, kada mi neki decko kaze. Da imamo buducnost ja bih je videla. Obe strane moraju da vide neku buducnost, zar ne? Rekao mi je da sam ga ja varala. Rekao je da nemam stida. Rekao je da ja manipulisem sa mojom nevinoscu. Rekao je da jurim matore muskarce. Rekao je da sam nezrela. Rekao je da sam lenja i nesposobna. Rekao je se nikada necu udati. Ne mogu svega da se setim. Danas, kada sam se probudila, otisla sam da Bebe. Ona lepo kuva, ali nista veganski, pa mi je napravila neku supu od povrca. Malo sam dosla sebi. Da nisam odlucila da budem samostalna zaposlila bih je kao kuvaricu, posto moja kucna pomocnica nece da mi kuva, jer kaze da moram da se osamostalim i da se niko nece ozeniti sa mnom, ako ne budem kuvala.
    Juce sam inace, dozivela i sok kod Bebe. Isla sam kod nje na dorucak. To je bilo bas pre nego sto sam isla da se vidim sa deckom. Ja sam jos ranije primetila u njenoj zgradi jednog decka, koji zivi na spratu iznad nje. On mi je nekako bio sladak. Sav je nekako pametan i psolovan. Nosi lap top. Kada sam ja isla kod Bebe, on se vracao s posla, negde oko pola sest. Inace, nekako smo se uvek mimoilazili, ali smo se sinoc bas sreli. Ja sam uvek mislila da je on sladak. Malo je stariji od mene, ali mi je bas nekako bio sladak. Nekako bih rekla neki dobrica. I uvek smo bili nekako udaljeni, a vidjala sam ga kad odem kod Bebe kroz prozor ili u hodniku. I juce smo se konacno videli na ulazu. Ispostavilo se da je debeo i da mu je nos previse veliki i spicast. Jeste on ljubazan. Onako, koliko treba, ali nista vise od toga. Ja sam pomislila da je on sladak, ali sam se sinoc bas razocarala. Pored toga, na njemu se vidi da ima tek 27 godina maksimalno i da je veoma smotan i da nema preterano iskustva u ljubavi. Ja, ipak, ne odbacujem ljude zbog toga, ali bas ne bih volela da izlazim sa nekim ko je klinac. Znate vec. On radi neki IT posao, sav je nekako kao neka bubalica. Mozda ima dobru platu, ali jos zivi sa mamom i tatom.
    Iako sam prezivela ovaj tezak raskid dostojanstveno, moracu da pozovem mog druga Crnogorca, sa kojim se sada vidjam. On je zaljubljen u mene, a ja sam slobodna. On je biznismen. Stvarno je sladak.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Vecera na stolu...

Podji sa mnom

Primećen član
    Učlanjen
    23.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jeli ovo neka samoreklama , ili je procitao tvoj nik pa mu sinulo pred ocima .

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2731

znaci oslepeces nas Cico

Slične teme

1. VETO NA STOLU
    Autor Sarge u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.06.2007., 15:22
  2. Sta se sve nalazi na vasem stolu?
    Autor AnaBg:) u forumu Škole
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 21.05.2007., 19:14
  3. Siva kanta na stolu... Ili hardwerski problem...
    Autor die totenhosen u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.12.2006., 09:13
  4. romanticna vecera ili burek i jogurt
    Autor novosadjanin u forumu Romantika
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 28.05.2004., 01:40
  5. Vechita zanimacija igrama na stolu
    Autor Bahrim u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.05.2004., 18:55

Pravila za slanje poruka