Molim,zar opet?

Седи Осама са својим сином 11. септембра (зна се које године) и гледа телевизију.
Пита га син: "Је ли тата, јел то неки филм" :?:
Не сине, то је серија! :twisted: :twisted: :twisted:
 
da, da...serija... :roll:
osim onih gluposti u Iraku, kojih ne bi ni bilo da Irak nije napadnut, Al Kaida se nesto dosta primirila...
Ameri nece vise dozvoliti nesto slicno 11. septembru...

a, sto se Engleske tice...zna se ko tamo vrsi teroristicke napade...

mada, mozda su Francuzi jer izgubise Olimpijske igre 2012. :)
 
Duh Sekire:
Седи Осама са својим сином 11. септембра (зна се које године) и гледа телевизију.
Пита га син: "Је ли тата, јел то неки филм" :?:
Не сине, то је серија! :twisted: :twisted: :twisted:


:lol: :lol: :lol:
Grrrrrrrrrrr.... :twisted: :twisted: :twisted:
 
Duh Sekire:
Седи Осама са својим сином 11. септембра (зна се које године) и гледа телевизију.
Пита га син: "Је ли тата, јел то неки филм" :?:
Не сине, то је серија! :twisted: :twisted: :twisted:

Sjajan vic, ha,ha,ha...
 
Elektronske vesti - Radio Televizija Srbije (www.rts.co.yu)

Vesti - Četvrtak, 7. jul 2005.
___________________________________________________________
SERIJA EKSPLOZIJA U CENTRU LONDONA

Britanski elektronski mediji javljaju da su u centru Londona odjeknule 3 odvojene eksplozije i da ima povređenih. Londonska policija ocenila je da je reč o teškom incidentu sa fatalnim posledicama,...
» cela vest
 
gigule:
ma gade mi se...
gade mi se fanatici svih boja vera nacija...

Па повраћај, али не по форуму :roll:
ниси једино Ти гадљива, тј. можда нисмо гадљиви на
исте ствари и појаве...
али зна се *ко мачем...
 
gigule:
ma gade mi se...
gade mi se fanatici svih boja vera nacija...

Немој плакати овдје , зови Блера па кукај, када је бомбардовао Републику Србску и Србију није плакао.

(9) Примамо свих седам Васељенских сабора: први, који је био у Никеји, 318 Светих Отаца; други, у Константиновом граду, 150 Светих Отаца; трећи, ранији, у Ефесу, 200 Светих Отаца; четврти у Халкидону, 630 Светих Отаца; пети, опет у Константиновом граду, 164 Светих Отаца; шести, опет у Константиновом граду граду, 170 Светих Отаца. И још онај, мало касније бивши у Никејској митрополији, седми Сабор 350 Светих Отаца, против оних који се одричу часних икона и не изображавају их и не поклањају им се, безбожно клеветајући хришћане. А примамо и све Свете саборе који су се Божјом благодаћу у разна времен а и места сабирали ради утврђивања православног јеванђеоског учења, које прима Саборна Црква. А оних којих се одрекоше ови Свети Оци, одричемо се и ми; и које проклеше они, проклињемо и ми.

(10) Јер многу јерес у разна времена и раздобља ђаво измисли, и многи кукољ зловерја кроз слуге његове јересеначелнике посеја у васељени ради кварења и смућивања праве вере, које ми проклињемо, и с њима оне који измислише зле догмате, и гнушамо се сваке нечастиве јереси.
 
eremita:
gigule:
ma gade mi se...
gade mi se fanatici svih boja vera nacija...

Па повраћај, али не по форуму :roll:
ниси једино Ти гадљива, тј. можда нисмо гадљиви на
исте ствари и појаве...
али зна се *ко мачем...
Eremita, ne znam kako da shvatim ovo što si napisao...
ali ako sam dobor shvatila tebi je kanda fantaizam i ubijanje civila- Srba,Engleza Indijaca...ma nebitno, OK?

a što se povraćanja tiče...molim te...mi ovde nekada budemo oštri čak i nepristojni ali preterao si...
 
Бл:
gigule:
ma gade mi se...
gade mi se fanatici svih boja vera nacija...

Немој плакати овдје , зови Блера па кукај, када је бомбардовао Републику Србску и Србију није плакао.

(9) Примамо свих седам Васељенских сабора: први, који је био у Никеји, 318 Светих Отаца; други, у Константиновом граду, 150 Светих Отаца; трећи, ранији, у Ефесу, 200 Светих Отаца; четврти у Халкидону, 630 Светих Отаца; пети, опет у Константиновом граду, 164 Светих Отаца; шести, опет у Константиновом граду граду, 170 Светих Отаца. И још онај, мало касније бивши у Никејској митрополији, седми Сабор 350 Светих Отаца, против оних који се одричу часних икона и не изображавају их и не поклањају им се, безбожно клеветајући хришћане. А примамо и све Свете саборе који су се Божјом благодаћу у разна времен а и места сабирали ради утврђивања православног јеванђеоског учења, које прима Саборна Црква. А оних којих се одрекоше ови Свети Оци, одричемо се и ми; и које проклеше они, проклињемо и ми.

(10) Јер многу јерес у разна времена и раздобља ђаво измисли, и многи кукољ зловерја кроз слуге његове јересеначелнике посеја у васељени ради кварења и смућивања праве вере, које ми проклињемо, и с њима оне који измислише зле догмате, и гнушамо се сваке нечастиве јереси.

to što je Vlada Britanije uradila je neviđena svinjarija i nisu Blera ubili nego ljude kao ti ili ja Bl... obične ljude u busu i metrou...ljude koji su krenuli na posao,školu, fakultet...Žao mi je ljudi jer ovako ubijaju neljudi...i ne mogu evo izivni da likujem nad smrću tih ljudi...
( ebote a hrišćansko milosrđe o kome ovde trubite...ili je ono selektivno?)
 
gigule:
Бл:
gigule:
ma gade mi se...
gade mi se fanatici svih boja vera nacija...

Немој плакати овдје , зови Блера па кукај, када је бомбардовао Републику Србску и Србију није плакао.

(9) Примамо свих седам Васељенских сабора: први, који је био у Никеји, 318 Светих Отаца; други, у Константиновом граду, 150 Светих Отаца; трећи, ранији, у Ефесу, 200 Светих Отаца; четврти у Халкидону, 630 Светих Отаца; пети, опет у Константиновом граду, 164 Светих Отаца; шести, опет у Константиновом граду граду, 170 Светих Отаца. И још онај, мало касније бивши у Никејској митрополији, седми Сабор 350 Светих Отаца, против оних који се одричу часних икона и не изображавају их и не поклањају им се, безбожно клеветајући хришћане. А примамо и све Свете саборе који су се Божјом благодаћу у разна времен а и места сабирали ради утврђивања православног јеванђеоског учења, које прима Саборна Црква. А оних којих се одрекоше ови Свети Оци, одричемо се и ми; и које проклеше они, проклињемо и ми.

(10) Јер многу јерес у разна времена и раздобља ђаво измисли, и многи кукољ зловерја кроз слуге његове јересеначелнике посеја у васељени ради кварења и смућивања праве вере, које ми проклињемо, и с њима оне који измислише зле догмате, и гнушамо се сваке нечастиве јереси.

to što je Vlada Britanije uradila je neviđena svinjarija i nisu Blera ubili nego ljude kao ti ili ja Bl... obične ljude u busu i metrou...ljude koji su krenuli na posao,školu, fakultet...Žao mi je ljudi jer ovako ubijaju neljudi...i ne mogu evo izivni da likujem nad smrću tih ljudi...
( ebote a hrišćansko milosrđe o kome ovde trubite...ili je ono selektivno?)

Слушај бре! Тај исти народ је навијао када су нас Бомбардовали или када су нас у Србској Републици Бомбардовали и клали. Свесно су одабрали страну и та страна им сада враћа, исти муслимани које су наоружали. А ја нити их волим нити мрзим, далеко им леп кућа.
 

Back
Top